Wybierz daty
Suðurland

Natura i przygoda

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Suðurland

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Suðurland?

W: Suðurland są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Natura i przygoda w: Suðurland obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Suðurland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Suðurland? Kliknij tutaj.

Suðurland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 15 087 opinii

Fantastyczny sposób na odkrywanie południa bez obaw! Przez cały dzień Jonah dostarczał nam wszelkiego rodzaju zabawnych faktów, ciekawostek, mitów i historii Islandii. Tymczasem Michał zabrał nas wygodnie z punktu A do punktu B przyjemnym autobusem wycieczkowym. Niestety nie mieliśmy najlepszej pogody... ale dzięki skorygowanemu planowaniu przez Michała i Jonę nie mieliśmy z tym większych problemów. Ta elastyczność oszczędziła nam wielu mokrych ubrań!

Prawdziwa kąpiel w gorącej wodzie. Bulgocze wszędzie wokół basenu wielkości człowieka. Akcesoria do kąpieli dostępne frytki, opaski, a także suszarka do strojów kąpielowych, żel pod prysznic i szampon. Przyjemny moment z rodziną. Bardzo różni się od słynnej błękitnej laguny. Autentyczny.

Naprawdę dobra obsługa, niesamowity krajobraz i bardzo pomocny przewodnik. Pogoda nie dopisała, cały czas padało. Weź bardzo dobry długi płaszcz przeciwdeszczowy na wypadek, gdyby stało się to samo z tobą. Tysiące turystów w tych samych miejscach, ale warto je zobaczyć.

Great trip with an excellent guide Monika. I saw an impressive waterfall, geyser, and vulcanic crater during the journey. I recommend this trip to everyone.

Raaga to wspaniała osoba i niezwykły przewodnik. Niezwykle zadowolony z trasy.