Wybierz daty
Suðurland

na skuterze śnieżnym

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na skuterze śnieżnym w: Suðurland

Oprócz atrakcji typu na skuterze śnieżnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Suðurland?

W których atrakcjach typu na skuterze śnieżnym w: Suðurland obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Suðurland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Suðurland? Kliknij tutaj.

Suðurland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 413 opinii

Niesamowite doświadczenie, zdecydowanie warte zrobienia. Chodzi tylko o to, że szczegóły na tej stronie nie są bardzo jasne, ponieważ jest to 1 godzina na skuterach śnieżnych. Reszta to dużo jazdy autokarem, aby dostać się do miejsc i kilku miejsc pomiędzy, ale większość z nich podróżowała autokarem. Nadal niesamowite i warte zrobienia, jeśli z przyjemnością wydasz gotówkę.

Dzień od początku do końca był świetny. Świetni przewodnicy, którzy cały dzień rozmawiali z pasażerami autokarów, rozśmieszając nas przez cały czas. Sam trener też był piękny. Zabytki były niesamowite, biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć i podziwiać każdy z nich. Mieliśmy szczęście dzięki pogodzie, słońcu przez cały dzień.

Magiczne doświadczenie. Długi dzień, ale każda minuta była tego warta. Dobrym rozwiązaniem jest założenie kominiarki na twarz podczas jazdy na skuterach śnieżnych, ponieważ wiatr może być bardzo zimny na twarz. Również dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą lunchu lub przekąsek do autobusu, ponieważ dużo czasu spędza się na podróżach.