Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Styria

Styria – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wiedeń: Hallstatt i alpejskie szczyty na jednodniowej wycieczce z wyciągiem Skywalk

1. Wiedeń: Hallstatt i alpejskie szczyty na jednodniowej wycieczce z wyciągiem Skywalk

Zwiedź wspaniały, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO region Salzkammergut w trakcie wycieczki z przewodnikiem. Zobacz śnieżnobiały zamek, piękne alpejskie okolice, miasto Hallstatt i wiele więcej. Skorzystaj z wygodnego odbioru ze swojego hotelu w centrum Wiednia lub udaj się do położonego w centrum miasta miejsca zbiórki, jeśli zatrzymujesz się w hotelu poza strefą odbioru lub w innym miejscu zakwaterowania, takim jak apartament. Wsiądź na pokład autobusu i wyrusz w kierunku zachwycającego regionu Salzkammergut. Pierwszym przystankiem będzie Schloss Ort, śnieżnobiały zamek, który jest wymarzonym miejscem zaślubin dla wielu par. Pamiętaj, by zrobić kilka zdjęć na słynnym drewnianym moście. Następnie odwiedź bajkowe miasto Hallstatt, które stanowi serce regionu Salzkammergut i jest położone nad brzegiem lazurowo-niebieskiego jeziora. Wjedź na Skywalk i podziwiaj wspaniałe widoki na miasto, jezioro i góry. Skorzystaj z czasu wolnego na zjedzenie lunchu lub spacer po wąskich uliczkach miasta. Zachwyć się wyjątkowym naturalnym krajobrazem okolicy, a następnie wróć do Wiednia. Twoja wycieczka zakończy się przy Wiedeńskiej Operze Państwowej.

Z Wiednia: 1-dniowa wycieczka do Hallstatt i Salzkammergut

2. Z Wiednia: 1-dniowa wycieczka do Hallstatt i Salzkammergut

Wyjedź z Wiednia i udaj się autobusem w austriackie Alpy, aby zwiedzić Salzkammergut, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, słynące z malowniczych jezior, wapiennych gór i zabytkowych zamków. Jedź dalej do pięknej wioski Hallstatt nad Hallstätter See i dowiedz się więcej o rozwoju wioski i jej przemyśle produkcji soli, sięgającym czasów prehistorycznych. Następnie wejdź na pokład łodzi i popłyń po spokojnych wodach jeziora Hallstätter See (tylko latem). Poświęć trochę czasu na samodzielne zwiedzanie wioski, zanim wrócisz do Wiednia.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

3. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Z Wiednia: Parndorf Outlets Transfer autobusem wahadłowym

4. Z Wiednia: Parndorf Outlets Transfer autobusem wahadłowym

Po dogodnym odbiorze z centrum Wiednia udaj się prosto do Parndorf klimatyzowanym autobusem wahadłowym. Po szybkiej 1-godzinnej przejażdżce dotrzesz do outletu McArthur Glen Designer, w którym znajdziesz zniżki do 70% na takie marki jak Adidas, Prada, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Reebok i wiele innych.

Lublana: spacer z przewodnikiem i przejażdżka kolejką linową do zamku w Lublanie

5. Lublana: spacer z przewodnikiem i przejażdżka kolejką linową do zamku w Lublanie

Nie możesz się pomylić, jeśli wybierzesz ten spacer z przewodnikiem po historycznym centrum miasta połączony z wizytą w zamku w Lublanie. Obejmuje wszystkie najważniejsze zabytki Lublany i oferuje wgląd w liczne ciekawe historie o życiu w Lublanie z przeszłości i teraźniejszości. Wycieczka rozpoczyna się przed Ratuszem, budynkiem o bogatej historii, który obecnie służy jako siedziba Urzędu Miasta Lublany. Z Ratusza i znajdującej się przed nim Fontanny Robby udasz się na spacer po historycznym centrum miasta, podczas którego poznasz historię wszystkich najważniejszych zabytków miasta. Spacer zabierze Cię przez Most Szewców, obok Biblioteki Narodowej i Uniwersyteckiej oraz Teatru Letniego Križanke do Placu Kongresni trg, skąd udasz się na Plac Prešernov trg zdominowany przez Kościół Franciszkanów i połączony z Potrójnym Mostem. Następnie kieruj się dalej na Rynek Plečnika i katedrę. W odległości krótkiego spaceru znajduje się dolna stacja kolejki linowej w Lublanie, która w ciągu minuty zawiezie Cię 70 metrów w pionie i zabierze Cię do Zamku Lublany, najsłynniejszego zabytku miasta. Z wieży widokowej zamku roztaczają się najpiękniejsze widoki na miasto, a w jej wnętrzu znajduje się kilka ekspozycji muzealnych i innych wystaw, w tym m.in. „Historia Słowenii”, „Więzienie” i „Wirtualny Zamek”.

Z Wiednia: Jednodniowa wycieczka do Melk, Hallstatt i Salzburga

6. Z Wiednia: Jednodniowa wycieczka do Melk, Hallstatt i Salzburga

Wyrusz w "Complete Austria Tour", skrupulatnie wyselekcjonowaną podróż z Wiednia do Hallstatt, która rozwija bogaty gobelin Austrii. Zanurz się w kulturalnej symfonii Salzburga, podziwiaj architektoniczne splendory Melku i zobacz zapierające dech w piersiach piękno Hallstatt, tworząc niezapomnianą historię różnorodnego uroku Austrii. To nie jest zwykła wycieczka; to wciągająca odyseja, która uchwyci esencję Austrii w każdej chwili, zapewniając, że Twoje doświadczenie będzie niczym niezwykłym.

Salzburg: Jednodniowa wycieczka w małej grupie z Wiednia

7. Salzburg: Jednodniowa wycieczka w małej grupie z Wiednia

Zobacz zabytki Salzburga podczas całodniowej wycieczki z Wiednia z opcjonalnym transportem powrotnym dla tych, którzy chcą zostać na noc. Podróżując w małych grupach liczących nie więcej niż 8 osób, kameralna wycieczka poprowadzi Cię przez zapierającą dech w piersiach scenerię Lasu Wiedeńskiego, ze szczytami Alp w oddali, aż do oszałamiającego austriackiego pojezierza. Zatrzymaj się przy jeziorze Attersee z pocztówką i odwiedź uroczą alpejską wioskę St. Gilgen nad jeziorem Wolfgangsee, słynną lokalizację z przebojowego filmu „Dźwięki muzyki”. Po przybyciu do Salzburga odkryj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Stare Miasto ze swoim przewodnikiem podczas spokojnej pieszej wycieczki. Posłuchaj intrygujących opowieści o słynnych mieszkańcach miasta, mijając miejsce narodzin Mozarta, kolorowe ogrody Pałacu Mirabell, cmentarz opactwa św. Piotra, katedrę w Salzburgu i Pałac Arcybiskupi. Spędź popołudnie w Salzburgu z dużą ilością wolnego czasu na zakup lunchu i samotną wędrówkę po mieście Mozarta przed powrotem do Wiednia z kierowcą.

Linz: rejs po porcie

8. Linz: rejs po porcie

Na pokładzie MS Linzerin zobaczysz z bliska centrum Linzu z jego oszałamiającą mieszanką nowoczesnej architektury, takiej jak ARS Electronica i Muzeum Sztuki Lentos, historycznych budynków i miejsc kulturalnych, takich jak Brucknerhaus i porty. Atrakcją jest krótka przejażdżka do portu handlowego Linz. Z wody możesz podziwiać imponujący pierwszy przegląd największej galerii graffiti w Europie - w rejonie portu można zobaczyć ponad 300 fragmentów graffiti, niektóre z nich są ponadwymiarowe, autorstwa artystów z całego świata.

Wiedeń: Go City Explorer Pass dla maksymalnie 7 atrakcji

9. Wiedeń: Go City Explorer Pass dla maksymalnie 7 atrakcji

Dzięki Vienna Explorer Pass masz swobodę wyboru od 2 do 7 najlepszych atrakcji Wiednia, a wszystko to w ramach jednego, łatwego w użyciu karnetu cyfrowego. Wybieraj spośród ponad 45 starannie wyselekcjonowanych atrakcji i wycieczek i zaoszczędź do 50%* w porównaniu z zakupem oddzielnych biletów. Jest tak wiele do zobaczenia i będziesz mieć mnóstwo czasu, aby to zrobić, mając 60 dni na wykorzystanie karnetu od pierwszej wizyty w atrakcji. Po prostu pobierz swój karnet na urządzenie mobilne, przejrzyj cyfrowy przewodnik po atrakcjach i instrukcje przed wizytą (niektóre wycieczki lub atrakcje mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji) i okaż go przy każdej atrakcji lub wycieczce, aby uzyskać wstęp. Zobacz wystawne życie austriackiej rodziny królewskiej w Pałacu Esterhazy, Zamku Forchtenstein lub Pałacu Schönbrunn (nie zapomnij wyjść bez zwiedzania Ogrodów Schönbrunn). Spędź dzień w zoo Schönbrunn lub Madame Tussauds. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się z Big Bus Tours Vienna. Wycieczki i doświadczenia - Wycieczka z przewodnikiem po pałacu Schönbrunn (R) - Big Bus Tour Wiedeń 1-dniowa klasyczna wycieczka - Wycieczka piesza z cesarzową Sissi (R) - Wycieczka historyczna Time Travel Magic Vienna (R) - Degustacja piwa rzemieślniczego - Wycieczka rowerowa z przewodnikiem (R) - Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Wiedniu (R) - Wycieczka po Wiedniu Freuda (R) - Wiedeń pod przykrywką i wycieczka winiarska (R) - Niesamowita podróż Sisi (R) - Hollywood w Wiedniu - wycieczka piesza (R) - Wycieczka rowerowa z przewodnikiem (R) - Street Art Tour (R) - Wycieczka piesza z cesarzową Sisi i apartamenty cesarskie Hofburg - Wycieczka po winiarni Esterhazy i degustacja klasyczna (R) - Wycieczka VR autobusem przyszłości (R) - Spacer edukacyjny - inicjatywa na rzecz bezdomności (R) - Koncert klasyczny w Haus der Musik (R) Muzea i ciekawe miejsca - Zoo Schönbrunn (wiedeńskie zoo) - Diabelski młyn (Wiener Riesenrad) - Wieża nad Dunajem - MAK Wiedeń - Muzeum Sztuki Użytkowej - Wiedeńskie Muzeum Techniki - Madame Tussauds Wiedeń - Muzeum Zygmunta Freuda - Cesarski Skarbiec Wiedeń - Pałac Hofburg - Muzeum Teatralne - Muzeum powozów cesarskich - Weltmuseum Wien - Pałac Esterhazy - Zamek Forchtenstein (od kwietnia do października) - Mythos Mozart Czas wolny - Lekcja tańca walca (1 godzina) (R) - Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Scootseeing Vienna (1 godzina) - Ohmm! Masaż przyszłości (R) - Treasure Hunt Vienna (od kwietnia do listopada) - Escape Game - Relaks w jaskini solnej Salzquelle (50 minut) (R) - Hiszpańska szkoła jazdy konnej (R) Wymagana rezerwacja Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy dostępny wraz z voucherem potwierdzającym, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, w tym pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i zaawansowane instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów podróży na stronie Go City.

Z Wiednia: Las Wiedeński i Seegrotte - wycieczka półdniowa

10. Z Wiednia: Las Wiedeński i Seegrotte - wycieczka półdniowa

Pierwszym przystankiem na naszej wycieczce jest opactwo Heiligenkreuz, które zostało założone już w 1133 roku i do dziś jest klasztorem. Podczas wycieczki z przewodnikiem pokażemy średniowieczny klasztor i miejsce pochówku Babenbergów. Ta dynastia jest najstarszą dynastią rządzącą w Austrii i przez wieki kształtowała historię kraju. Następnie wycieczka jest kontynuowana autobusem do groty nad jeziorem Hinterbrühl. Od ponad 80 lat ta grota nad jeziorem oferuje swoim gościom wyjątkowy spektakl w ciągu dnia. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki jest rejs statkiem po największym podziemnym jeziorze w Europie. Ale uwaga: w grocie nad jeziorem przez cały rok temperatura wynosi około 9°C, więc czas się ciepło ubrać!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 100
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Styria

Styria: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Styria? Kliknij tutaj.

Styria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 7114 opinii

Bardzo podobała mi się ta jednodniowa wycieczka do Hallstatt! Przygotuj się na dużo czasu w autobusie, ale warto! Przerywają podróż przystankiem na odpoczynek, Schloss Ort i kolejnym przystankiem na odpoczynek w drodze powrotnej do Wiednia, więc to też bardzo pomaga. Widoki ze Skywalk są niesamowite, a miasto jest tak urocze, że świetnie się bawiłem.

Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia! Dzień, w którym pojechaliśmy, był mglisty i nie mogliśmy cieszyć się widokiem ze Skywalk, ale mimo to był bardzo piękny. Specjalne podziękowania dla Sophii, naszej przewodnikki, która była bardzo pomocna i doświadczona.

Naprawdę bardzo mi się podobał i docenił naszego przewodnika po Sofii. Sprawiła, że dzień przebiegł wyjątkowo spokojnie. Był bardzo kompetentny, rozmowny, pełen humoru i przyjazny. podaj najlepszego przewodnika, z jakim się spotkałem!

Niesamowita podróż i fantastyczny przewodnik. Hallstatt wygląda jak bajkowe miasteczko i zdecydowanie warto je odwiedzić. Przewodnik Sofia opowiedziała bardzo ciekawe historie i warto zarezerwować z nią kolejną wycieczkę.

Idealna podróż.. niesamowite wyjaśnienie! Jedyne, co jest 13 godzin, więc musisz być wolny ten dzień