Strawberry Field

Strawberry Field
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj wg::

Strawberry Field: najlepsze atrakcje w pobliżu

Strawberry Field – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład otwartej wycieczki autobusowej po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i miejsca, w którym Beatlesi urodzili się, wychowali, mieszkali i grali. Zobacz wszystkie historyczne zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twój pierwszy przystanek to Penny Lane i drugi Strawberry Field, gdzie możesz opuścić autobus, aby zrobić bezcenne zdjęcie. Następnie udasz się do domów z dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wspaniałej rzece Mersey. Po ukończeniu wycieczki City and Beatles wykorzystaj swój bilet, aby dołączyć do wycieczki hop-on hop-off po mieście. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym The Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, Muzeum Światowe, obie wspaniałe katedry, filharmoniczne jadalnie, China Town i wiele więcej. Otrzymasz również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym darmowy kieliszek szampana w Philharmonic Dining Rooms.

Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

Odwiedź Strawberry Field, dawny dom dziecka Armii Zbawienia na przedmieściach Liverpoolu, rozsławiony przez piosenkę Beatlesów "Strawberry Fields Forever" z 1967 roku. Dzięki archiwalnym materiałom filmowym, zdjęciom, osi czasu i specjalistycznemu przewodnikowi medialnemu poznasz świat, w którym John Lennon bawił się jako dziecko i co wydarzyło się za słynną czerwoną bramą. Zanurz się w życiu i czasach Lennona dzięki interaktywnym wystawom, a następnie ciesz się spacerem po ogrodzie i lesie, który według niektórych odwiedzających jest duchowo podnoszącym doświadczeniem. W Strawberry Field możesz również dowiedzieć się o powiązaniach z Armią Zbawienia i pracy wykonywanej tutaj dzisiaj w ramach programu "Steps to Work". Po zwiedzaniu zrelaksuj się przy przekąskach w Imagine More Cafe i odwiedź sklep z pamiątkami na miejscu.

Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

Wyrusz w czarującą podróż ulicami Liverpoolu na pokładzie autobusu City Explorer. Poznaj rodzinne miasto Beatlesów, zobacz słynną na całym świecie Penny Lane i odkryj miejsca filmowania seriali telewizyjnych, takich jak wielokrotnie nagradzany Peaky Blinders. Zacznij od Royal Albert Dock. Odwiedź dzielnice, domy dzieciństwa i szkoły Beatlesów, aby zobaczyć, gdzie dorastali i jak wpłynęły na ich kariery. Kontynuuj celebrację muzycznego dziedzictwa Liverpoolu, zatrzymując się na bezcenne okazje do robienia zdjęć na Penny Lane i Strawberry Field. Rozpoznasz nawet lokalizacje telewizyjne i filmowe, w tym Peaky Blinders. Z przewodnikiem na pokładzie, który jest ekspertem we wszystkich sprawach związanych z Liverpoolem, poznasz historię, dramat, talent i humor, które uczyniły Liverpool tym, czym jest dzisiaj.

Liverpool: The Beatles i Cavern Quarter Walking Tour

Liverpool: The Beatles i Cavern Quarter Walking Tour

Dołącz do tej pieszej wycieczki z przewodnikiem i odkryj atrakcje, które są słynnie kojarzone z kultowym zespołem rockowym - The Beatles! Dowiedz się wszystkiego o wychowaniu i historii "Fab Four" od przyjaznego przewodnika, spacerując obok The Beatles Story, The Beatles Statue i The Cavern Club. Podziwiaj inne popularne zabytki, które są ikonami Liverpoolu, od Royal Albert Dock po "Three Graces" (Royal Liver Building, Cunard Building i Port of Liverpool Building). Ciesz się ich spektakularną architekturą i odkryj historię ważnej morskiej historii Liverpoolu. Zapytaj swojego przewodnika o rekomendacje, zatrzymaj się na selfie, odkryj fajne miejsca spotkań, znajdź modne bary i dowiedz się więcej o ukrytych klejnotach Liverpoolu. Twój bilet obejmuje również bezpłatną aplikację mobilną do zwiedzania. Pobierz i odkryj więcej miasta we własnym czasie, dzięki specjalnie wybranym trasom spacerowym z przewodnikiem i komentarzem audio, które zabiorą Cię na stadion Anfield, Penny Lane i nie tylko! Wycieczki piesze obejmują: The Cavern Club Bluecoat St George's Hall Stare Doki Pomnik Królowej Wiktorii 16 Cook Street Pomnik Johna Lennona Mathew Street Pomnik Eleaanor Rigby Pub Dr. Duncan's Ogrody św. Jana Walker Art Gallery Paradise Street Ratusz w Liverpoolu Castle Street Pomnik Titanica Royal Albert Dock Historia Beatlesów Muzeum Liverpoolu The Liver Birds Kościół i ogrody św. Derby Square Park Chavasse Główne zabytki na trasach z przewodnikiem: Stanley Park Znak Penny Lane Chinatown 9 Newcastle Road Rodney Street Katedra metropolitalna Chrystusa Króla Katedra anglikańska St James Gardens Strawberry Field Gates Stary Kamieniołom

Jednodniowa wycieczka do Liverpoolu i The Beatles z Londynu

Jednodniowa wycieczka do Liverpoolu i The Beatles z Londynu

Weź udział w całodniowej wycieczce do miejsca, gdzie pierwsze kroki stawiali The Beatles. Dowiedz się więcej o ich życiu w Liverpoolu i odwiedź po drodze kilka nowoczesnych barów, kawiarni i sklepów. Po przybyciu na Lime Street w Liverpoolu będziesz mieć czas na zwiedzenie tego wiktoriańskiego miasta. Przejdź się wzdłuż słynnego nabrzeża, podziwiając wspaniale odnowiony kompleks Albert Dock. Miń bary, kawiarnie, restauracje, sklepy i inne wyjątkowe atrakcje. Następnie odwiedź muzeum The Beatles Story, gdzie poznasz najbardziej sensacyjną historię, o jakiej słyszał świat kultury popularnej. Po południu czeka Cię „Magical Mystery Tour”. Zobacz miejsca powiązane z Wielką Czwórką, w tym ich domy, szkoły, miejsca narodzin, Penny Lane, Strawberry Fields i inne znaczące punkty. Trasa kończy się w słynnym Cavern Club.

Liverpool: 1-dniowy karnet Liverpool Pass na najważniejsze atrakcje

Liverpool: 1-dniowy karnet Liverpool Pass na najważniejsze atrakcje

Podziwiaj Liverpool z lądu i zobacz dzięki 1-dniowemu lub 2-dniowemu biletowi Liverpool Pass, który daje dostęp do rejsu River Explorer i autobusu hop-on hop-off City Explorer Liverpool. Ciesz się wstępem do British Music Experience, Strawberry Fields, The Beatles Story i Liverpool FC Museum. Odkryj nabrzeże Liverpoolu i podróżuj wzdłuż rzeki Mersey podczas rejsu River Explorer. Posłuchaj komentarza, który opowiada historie o przemycie, muzyce i wojnie, gdy spływasz po rzece. Wejdź do historii muzyki dzięki dostępowi do British Music Experience. Zobacz stroje sceniczne Freddiego Mercury'ego, odręczne teksty Adele, gitary Sex Pistols i studio tańca. Przebij się przez tłumy i obejrzyj niektóre z najlepszych fragmentów Liverpoolu z podwyższonego widoku otwartego autobusu City Explorer Liverpool. Wsiadaj i wysiadaj na jednym z 14 przystanków w miejscach takich jak Cavern Quarter, historyczne doki Alberta i Liverpool Cathedral. Zobacz, gdzie John Lennon bawił się w ogrodach jako dziecko z dostępem do Strawberry Fields. Naciesz oczy rzadkimi okładkami albumów, odręcznymi tekstami, okularami Lennonsa i zestawem perkusyjnym Ringo Starra w „The Beatles Story”. Zobacz repliki kultowych lokalizacji Beatlesów, takich jak Abbey Road Studios i Casbah. Przeglądaj srebra i pamiątki Liverpool Football Club w Muzeum Liverpool Football Club. Odwiedź zupełnie nową wystawę Boom Room, która opowiada epicką historię zespołu marzeń Jurgena Kloppa.

Liverpool: Prywatna 3-godzinna wycieczka po Beatlesach taksówką

Liverpool: Prywatna 3-godzinna wycieczka po Beatlesach taksówką

Rozkoszuj się swoją pasją do muzyki podczas magicznej, tajemniczej wycieczki po Liverpoolu, domu legendarnego zespołu The Beatles. Niezależnie od tego, czy jesteś największym fanem "Fab Four", czy nowicjuszem, interesujesz się muzyką lub historią, jesteś młody lub stary, ta wycieczka jest idealna. Przenieś się z powrotem do czasów, gdy Beatlesi osiągnęli szczyt swojej kariery i całkowicie zmienili świat muzyki. Podróżuj tradycyjną taksówką, aby odkryć stolicę Merseyside z innej perspektywy. Twój kierowca odbierze Cię z miejsca spotkania. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki po pięknym mieście, które Beatlesi kiedyś nazywali domem. Niektóre z najważniejszych atrakcji wycieczki obejmują domy z dzieciństwa Beatlesów, a także niektóre z kultowych miejsc, w których bywali lub o których śpiewali. Poznaj Penny Lane i zatrzymaj się na zdjęcie przy słynnym znaku, przejedź obok fryzjera i kościoła St. Barnabus. Zrób sobie zdjęcie przy słynnej czerwonej bramie na Strawberry Fields lub udaj się na grób Eleanor Rigby. Odkryj wioskę Woolton, w której John poznał Paula 6 lipca 1957 r., tego "świątecznego" dnia, w którym zespół Johna, "The Quarrymen", grał na kościelnym festynie. Dowiedz się, jak ogromny wpływ na zespół miało ich rodzinne miasto i jak zainspirowało ono wiele ich przebojów. Posłuchaj fascynujących faktów i historii o Johnie, Paulu, George'u i Ringo, a po drodze zobacz inne kultowe zabytki.

Półdniowa prywatna przygoda z Beatlesami

Półdniowa prywatna przygoda z Beatlesami

Odkryj miejsce narodzin Beatlesów i podróżuj w luksusie z pomocą eksperta podczas tej prywatnej wycieczki po centrum Liverpoolu. Omiń szkoły i uczelnie Beatlesów oraz domy, w których dorastali. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w luksusie, jadąc do Penny Lane i największej na świecie katedry. Ciesz się kilkoma przystankami na odpoczynek i zdjęcia po drodze i nie krępuj się zadawać pytań. Na koniec przejedź przez Royal Albert Docks do wspaniałych nowych posągów Beatlesów, aby zrobić selfie i zdjęcia grupowe przed głównymi budynkami nabrzeża Liverpoolu.

Liverpool: Wycieczka prywatną taksówką o tematyce Beatlesów z transferami

Liverpool: Wycieczka prywatną taksówką o tematyce Beatlesów z transferami

Wybierz się w podróż od wczesnych lat Beatlesów do początków Beatlemanii. Odwiedź domy, w których dorastali John, Paul, George i Ringo, szkoły, do których uczęszczali, i ważne miejsca, które katalogują ich historię, w tym miejsce, w którym John został po raz pierwszy przedstawiony Paulowi. Wejdź na pokład taksówki udekorowanej w stylu ery Sgt. Pepper zespołu i skorzystaj z transportu w obie strony na terenie Liverpoolu. Ciesz się komfortową jazdą nowym pojazdem elektrycznym z pełną klimatyzacją, panoramicznym szklanym dachem, punktami ładowania urządzeń mobilnych i Wi-Fi. Zobacz miejsca, które zainspirowały klasyczne piosenki, takie jak Penny Lane, Strawberry Fields i Eleanor Rigby. Podczas jazdy Twój przewodnik zapewni wnikliwy komentarz z 16-letnią wiedzą na temat zespołu i jego muzyki oraz zabierze Cię do wszystkich kluczowych miejsc związanych z ich historią.

Liverpool: Beatles i Strawberry Field Cyfrowy przewodnik audio

Liverpool: Beatles i Strawberry Field Cyfrowy przewodnik audio

Ciesz się wycieczką audio z przewodnikiem po Liverpoolu, podczas której odkryjesz rodzinne miasto Fab Four i odwiedzisz wszystkie najbardziej kultowe zabytki, które odegrały istotną rolę w historii zespołu. Ta trasa prowadzi przez ulice Woolton Village, gdzie John Lennon i Paul McCartney po raz pierwszy spotkali się i występowali razem jako The Quarrymen. Podczas spaceru audioprzewodnik przeniesie Cię w czasie do lat 50. i 60. XX wieku, kiedy rozpoczął się fenomen Beatlesów. Zobaczysz zabytkowe budynki i punkty orientacyjne, które odegrały znaczącą rolę we wczesnej historii Beatlesów, takie jak kościół św. Piotra, w którym po raz pierwszy wystąpili razem Jan i Paweł. Odkryj Strawberry Field, dawny dom dziecka Armii Zbawienia, który zainspirował jedną z najbardziej ukochanych piosenek The Beatles. Twój audioprzewodnik zapewni Ci fascynujący wgląd w historię tego miejsca i związek zespołu z nim. Twój audioprzewodnik ożywi kamieniołom, zapewniając żywe poczucie podniecenia, które towarzyszyło początkom The Beatles. Eksploruj każdą lokalizację we własnym tempie, chłonąc atmosferę najsłynniejszych synów Liverpoolu. Niech magia Beatlesów zabierze Cię w niezapomnianą podróż ulicami Liverpoolu.

Liverpool: Najciekawsze atrakcje

Strawberry Field: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Strawberry Field: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Strawberry Field? Kliknij tutaj.

Strawberry Field: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(3324 recenzji)

To nie była wycieczka z przewodnikiem, ale raczej otrzymany przez nas pakiet biletów, który, myślę, że woleliśmy. Wycieczka po muzeum i autobusie była interesująca, ale należy pamiętać, że pakiet NIE obejmuje kilku nowych lokalizacji Beatlesów. Na przykład trasa nie minęła posągów Beatlesów, które znajdowały się dość daleko od miejsca, w którym się znaleźliśmy, więc je przegapiliśmy. Zakaz wstępu do domów Johna i Paula z dzieciństwa oraz do nowego muzeum Johna Lennona w Strawberry Fields. Potrzebujesz dodatkowego czasu i wydasz na nie dodatkowe pieniądze, ponieważ nie są one częścią tego pakietu. Miejsca takie jak Abbey Road sprawiały wrażenie pośpiechu. Podczas tej jednodniowej wycieczki pojechaliśmy do Liverpoolu i chociaż nam się podobało, czuliśmy, że przegapiliśmy kilka rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć.

To nie jest tak naprawdę wycieczka z przewodnikiem, to po prostu sposób na zdobycie rezerwacji na pociąg z Londynu do Liverpoolu, przeżycie Beatlesów i Magical Mystery Tour. Biorąc to pod uwagę, te doświadczenia są wspaniałe, a rezerwacja w ten sposób wymagała wiele pracy. Polecam, jeśli interesujesz się Beatlesami!

To był długi dzień, prawdopodobnie ze względu na rezerwację pociągów poza godzinami szczytu w ramach wycieczki. Liverpool ma wiele do zaoferowania. Przewodnik był doskonały, w naszym dniu autobus miał pewne problemy. klimatyzacja nie najlepsza. Polecam tym, którzy chcą zobaczyć, gdzie zaczynali Beatlesi