Stonehenge
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stonehenge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stonehenge? Kliknij tutaj.

Stonehenge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 283 opinii

Windsor, łaźnie rzymskie i pijalnie w Bath, Stonehenge

Po próbie odnalezienia dobrych połączeń z Londynu do Bath oraz Stonehenge zdecydowaliśmy się na Golden Tours, gdzie ekstra otrzymaliśmy wycieczkę do Windsor Castle. Koszty wycieczki do jednego miejsca na własną rękę z Londynu najprawdopodobniej przekroczyłyby cenę zaproponowaną przez Golden Tours. Bez problemu odnaleźliśmy nasz autokar, przewodniczka (Rita) okazała się przesympatyczną osobą z dużą wiedzą o zabytkach i samych odwiedzanych miastach. Jak można było się spodziewać było to zwiedzanie ekspresowe, na które jednak się nastawialiśmy, dlatego całą wycieczkę uznać mogę za jak najbardziej udaną. Wszystko odbywało się punktualnie, Rita bardzo sumiennie wskazywała różne punkty orientacyjne, dzięki którym łatwo odnajdowaliśmy drogę powrotną do autobusu. Po zwiedzaniu Windsor Castle w autokarze czekał na nas darmowy lunch (kanapka, woda, ciastko, rodzynki oraz chipsy). Jak najbardziej polecam ten rodzaj wycieczki dla wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem tych wspaniałych miejsc!

Wycieczka do Stonehenge się nie odbyła,ale przed moim przyjazdem dostalem zapytanie czy w tej samej kwocie nie chcę jechać na caly dzień na wycieczkę po Windsor-Stonehange-Bath, oczywiście zgodziłem się. Sama wycieczka bardzo fajna,profesjonalny przewodnik,zero problemów.

Wycieczka i miejsca super. Świetny przewidnik. Pięknie opowiadał i sypał zabawnymi żartami. Starał się każdemu pomóc. Nie podobało mi się zamieszanie co do miejsca odjazdu- brak konkretnych informacji gdzie stoi autokar.

Bardzo fajny kierowca, podczas wyjazdu z Londynu opowiadał wiele ciekawostek - pan Armando nie był przewodnikiem, a mimo to prowadził z nami pewnego rodzaju dialog. Na miejscu wszystko dobrze zorganizowane.

It was great trip. The driver (I don"t remember his name) was very helpful and funny. He gave us lots of information. Coach was very modern and clean. I recommend.