Stonehenge

Odwiedź ten niezwykły prehistoryczny obiekt i podziwiaj kamienne kręgi, które wzniesiono tysiące lat temu.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Stonehenge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stonehenge? Kliknij tutaj.

Stonehenge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 11 744 opinii

Tak się cieszę, że zdecydowałem się wziąć udział w tej trasie. Transport autobusowy był bardzo wygodny i zabrał mnie do Stonehenge z dworca autobusowego Victoria. Całkowity czas podróży nawet przy małym natężeniu ruchu wyniósł nieco ponad dwie godziny. To im przydzielono 2 i pół godziny w Stonehenge. To było więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć stronę i przejrzeć sklep z pamiątkami. W Stonehenge była też przyjemna mała kawiarnia, w której można było zjeść lunch. Odwiedzający mają możliwość odbycia 30-minutowej wędrówki z parkingu autobusowego do Stonehenge lub skorzystania z usługi wahadłowej, która trwa pięć minut. Sama strona miała wokół siebie ścieżkę spacerową, co sprawiło, że oglądanie Stonehenge było bardzo uporządkowanym procesem. Polecam iść wcześniej w ciągu dnia, aby uniknąć tłumów.

John sprawił, że jazda była bardzo interesująca i przyjemna. Może nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby dobrze przyjrzeć się wystawie w centrum dla zwiedzających, a następnie zrelaksować się i pozwolić kamieniom zatopić się, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się to zrobić i ponownie rezerwowaliśmy wycieczkę .

Jedno z tych marzeń o szufladzie, które w końcu udało mi się zrealizować. Może trochę za krótki czas, zajęłoby to dodatkowe pół godziny. Co do reszty wszystko jest idealne.

bardzo sprawnie zorganizowana wycieczka, na miejscu mieliśmy dwie godziny na zwiedzanie i był to odpowiedni czas na zobaczenie wszystkiego. Szczerze polecam

Miła podróż w obie strony, kierowca bardzo miły i sprawił, że wycieczka była bardzo przyjemna?