Wybierz daty

Stonehenge

Odwiedź ten niezwykły prehistoryczny obiekt i podziwiaj kamienne kręgi, które wzniesiono tysiące lat temu.

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Stonehenge: najlepsze atrakcje w pobliżu

Stonehenge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stonehenge? Kliknij tutaj.

Stonehenge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 13 702 opinii

Fantastyczny i dowcipny przewodnik towarzyszył nam na wszystkich przystankach i opowiadał o dodatkach w drodze powrotnej. Czas przeznaczony na zamek Windsor to jedna godzina, ale Twój współprzewodnik poinformował, że pełna wycieczka zajmie cały dzień. Następnie polecił najlepsze etapy, którymi mogliśmy się cieszyć z ufnością i które zostały nam szczegółowo wyjaśnione po przyjeździe iw trakcie. Wiele dodatkowych informacji pozwoliło nam jeszcze bardziej docenić wycieczkę. Stonehenge jest bardzo dobrze odwiedzane w dostępnym czasie i otrzymaliśmy dodatkowy wielojęzyczny interaktywny przewodnik, który zabrał nas do każdego zakątka witryny. Sugestywne i warte odwiedzenia. Oksford był zwiedzany pieszo z przewodnikiem i dość szybko się poruszał. Nawet jeśli udało nam się go zobaczyć w całości, zasługuje na bardziej adekwatną wizytę, zwłaszcza w Bibliotece. Ogólnie rzecz biorąc, przewodnik pomógł nam również w kulinarnych spostrzeżeniach i postojach. Zalecana wycieczka

Perfekcyjna organizacja, wybrałem wyjazd o 10:30, miejsce odbioru jest bardzo jasno wyjaśnione, kierowca bardzo przyjazny, a podróż bardzo wygodna. ta wycieczka jest zdecydowanie tego warta! Przyjechaliśmy na trzy dni i ta wycieczka znalazła swoje idealne miejsce w naszym pobycie. Gorąco polecam i Niesamowita strona.....piękna. Przynajmniej raz w życiu zobaczyć. Uwielbiałem robić Sone henge (dwie i pół godziny jazdy od Londynu)

Przewodnik / kierowca autobusu był świetny, bardzo kompetentny, wskazał kilka innych punktów orientacyjnych / interesujących miejsc po drodze. Miejsce spotkania było proste i łatwe do znalezienia. Wybierając tę atrakcję, poleciłbym wcześniejszy przedział czasowy, ponieważ w naszym dniu ruch był dość zły. Nie jest to jednak odzwierciedleniem ani winą organizatora wycieczki lub kierowcy autobusu. Ruch to ruch. 100% polecam!

Podróż była świetna! Nasz autobus czekał przy bramce 0 dworca autobusowego Victoria (bardzo łatwo to rozgryźć). Zarówno personel sprawdzający nasze bilety, jak i kierowca byli niezwykle pomocni i dobrze poinformowani. A stonehenge to miejsce, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu (to już moje trzecie :P)

Dużo wrażeń, miejsca warte zobaczenia. Pani przewodnik cały czas opowiadała . Było naprawdę super.