Stok narciarski w Ski Dubai Natura i przygoda

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Stok narciarski w Ski Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stok narciarski w Ski Dubai? Kliknij tutaj.

Stok narciarski w Ski Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 183 opinii

Niesamowite miejsce ...., Dużo więcej zajęć ... Kocham cię Dubaj .... Zdałem sobie sprawę, że Dubaj jest najlepszym miejscem do odwiedzenia ...,, Dużo zabawy i dużo więcej dziękuję za GetYourGuide .... to takie łatwe i podaj mi realistyczne informacje ...., Nigdy nie zapomnę tego pięknego miejsca .... Pozdrów HH Shaikh MBR i MBZ w sprawie zapewnienia takiego środowiska na Bliskim Wschodzie .... Gorąco polecam odwiedzić Dubaj ....

To było niesamowite

Jeśli więc wyjedziesz po godzinie 21:00, możesz dostać cały snowpark dla siebie i nie musisz długo czekać w kolejkach, a także ciesz się wszystkimi przejażdżkami bez ograniczeń zgodnie z posiadanym karnetem. Pobierają dodatkowe 35 za szafkę, co jest trochę niepotrzebne i nie jest wymienione podczas rezerwacji.

Bardzo wyposażony. Zapewniają spodnie, skarpety, kurtkę i rękawiczki i powiedziałbym, że przynajmniej wystarczająco dla nie-narciarzy, było dobrze! Fajne gry w środku, ale za godzinę kończysz je wszystkie może półtorej godziny! Ogólnie zalecane, każdy, kto odwiedza Dubaj, powinien pojechać przynajmniej raz?

Esperienza comunque notevole. Non abbiamo sciato, ma abbiamo fatto tutti i giochi sulla neve disponibili. Simpatica la discesa nella palla di plastica, adrenalinico lo slittino, avremmo voluto anche fare la zip line, ma non era incluso nel biglietto. 4 ore sono volate, ma non potevano fermarci di più

Wzięliśmy dostęp do wszystkich zajęć, fajnie było robić. Jest to jednak bardziej dla dzieci niż dorosłych. Dodaliśmy wypożyczalnię nart. Są 3 zjazdy, więc wystarczą 2-3 godziny. Personel jest na górze, co polecam raz?