Stok narciarski w Ski Dubai Bilety wstępu

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Stok narciarski w Ski Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stok narciarski w Ski Dubai? Kliknij tutaj.

Stok narciarski w Ski Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 193 opinii

Czytając recenzje, miałem wiele uprzedzeń, zwłaszcza jeśli chodzi o czas oczekiwania. Pojechaliśmy tam we wtorek wieczorem o 20:00, bez kolejki, bardzo szybkie wsparcie. Od momentu, w którym weszliśmy, do chwili, gdy byliśmy na stoku, minęło 20 minut. Szafka brana pod uwagę. 2 godziny więcej niż wystarczająco dla doświadczonych narciarzy takich jak my (zwłaszcza bez czekania wyciągu krzesełkowego / opon). Byliśmy praktycznie jedynymi jeżdżącymi na nartach. Bardzo dobre doświadczenie. Przynieś czapkę i rękawiczki (lub kup na pamiątkę rękawice skidubai za 6€). Śnieg jest bardzo dobrej jakości. Krótko mówiąc, trzeba to zrobić

Niesamowite doświadczenie! Wystarczą 2 godziny, aby skorzystać z dużego krytego toru utrzymywanego w temperaturze -4 stopni. Wyciąg krzesełkowy i pośladki jak w Alpach, wierzymy w to. Rękawiczki, które nie są wliczone w cenę, płacą 6 €, co stanowi małą pamiątkę. Jeśli chcesz kupić czapkę lub szalik w stylu skidubai, zanim wyruszysz na tor, ceny są całkiem prawidłowe, 10-15 €. FYI ta aktywność obejmuje tylko jazdę na nartach, ponieważ na dole toru masz całą masę zajęć, bobsleje, boje na śniegu, sanki... też naprawdę fajnie! Obowiązkowa pozycja dla miłośników śniegu !!!

Aktywność do zrobienia! Właściwie nie powinieneś spodziewać się jazdy na nartach na stokach naszych francuskich Alp, ale doświadczenie jest raczej niezwykłe! Cały sprzęt jest wypożyczony (oprócz czapki i rękawiczek), ale nadal zaplanuj ciepłą kurtkę, ponieważ temperatura w środku to naprawdę 0 stopni! 2 godziny w zupełności wystarczą, aby cieszyć się tym „ośrodkiem”

Kurtki które oferują na miejscu są trochę za cienkie. Warto zabrać ze sobą jakiś polar bo sama bielizna termiczna to trochę za mało.

Bardzo fajnie stok narciarski na pustyni jest super.