Wybierz daty

Stok narciarski w Ski Dubai Atrakcje na świeżym powietrzu

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Stok narciarski w Ski Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stok narciarski w Ski Dubai? Kliknij tutaj.

Stok narciarski w Ski Dubai: Co mówią inni?

To już drugi raz, kiedy rezerwowaliśmy karnet w Dubaju i ponownie był wart każdego grosza. Z pięciokrotną przepustką byliśmy na Burj, zrobiliśmy Bistour, byliśmy na wspaniałej pustynnej wycieczce z quadem i jazdą na wielbłądzie, potem w IMG World, ogromnym krytym parku rozrywki, a potem także w wodnym świecie Altlantis Aquaventure. Wspaniałe doświadczenia, które indywidualnie kosztowałyby nas znacznie więcej. Wszystko poszło gładko dzięki kodowi QR w aplikacji. Chcielibyśmy nurz to ponownie w dowolnym momencie.

Wybraliśmy opcję 5 atrakcji. Korzystamy z karnetu do Burj Khalifa, Dubai Aquarium, Big Bus Hop On/Hop Off Tour Dubai, Atlantis Aquaventure Water Park i Ferrari World Abu Dhabi. Za pojedyncze bilety zapłacilibyśmy łącznie około 328 euro, a za karnet około 285 euro. To naprawdę oszczędza pieniądze i jest całkowicie nieskomplikowane. Po prostu pokaż karnet w aplikacji przy atrakcjach, a otrzymasz bilety.

Sam karnet jest naprawdę interesujący ze względu na swoją cenę, ale uważaj na wybrane zajęcia. Aqua Park na zatłoczonym 2h czeka na 1 zjeżdżalnię. Pustynia to turystyczne zdzierstwo! Rejs z kolacją Dubai Marina naprawdę fajny, ale punkt wyjścia nieznany większości taksówek (podaj lokalizację) Burj nikiel!

Wzięliśmy przepustkę na 3 atrakcje w Dubaju i poszło bardzo dobrze (Atlantis Aquaventure, posiłki na łodzi „cruise” w marinie i naprzeciwko mariny (trzeba wcześniej zarezerwować i podać numery karnetów) (zrobione przez Whatsapp) i wreszcie Motiongate.

Gorąco polecam, zrobiliśmy super zajęcia z bardzo dużymi oszczędnościami