Stocznia Gdańsk S.A.

Stocznia Gdańsk S.A.

Stocznia Gdańsk S.A. – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

1. Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

Poznaj Gdańsk z poziomu wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Statki tego typu były w użyciu głównie w XVIII wieku. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która niegdyś stanowiła miejsce pracy dla prawie 18 tysięcy osób. Stocznia była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Gdańska stocznia powstała po 1945 roku w miejscu dawnych niemieckich stoczni. To stąd wywodzi się NSZZ „Solidarność”. Ten powstały w 1980 roku związek zawodowy doprowadził do upadku komunizmu w Polsce. Przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym tereny po zamku krzyżackim, bramy wodne prowadzące do miasta, słynnego drewnianego Żurawia z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki i nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ten rejs stanowi wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne statki, będące symbolem miasta portowe dźwigi i nabrzeże Portu Gdańsk.

Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

2. Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok zachodzącego słońca na tle stoczni. Poznaj Gdańsk z perspektywy wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Następnie przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym ruiny zamku krzyżackiego, bramy wodne prowadzące do miasta, słynny drewniany żuraw z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki oraz nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ta wycieczka stanowi również wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne gdańskie żurawie.

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

3. Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

4. Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

Przyjdź na miejsce zbiórki i wejdź na pokład XVII-wiecznego galeonu. Następnie wyrusz w podróż wzdłuż dróg wodnych Gdańska. Przepłyń obok wielu zabytków portowych, w tym stoczni i suchych doków. Posłuchaj komentarza na żywo po drodze, aby poznać historię miasta. Podziwiaj widok na Twierdzę Wisłoujście, opłyń półwysep Westerplatte i jego historyczny pomnik upamiętniający początek II wojny światowej. Wróć do Gdańska od razu lub zrób sobie przerwę, aby odwiedzić pomnik, bunkry, wieżę strażniczą lub pospacerować po plaży na Westerplatte (zdecyduj przed wejściem na pokład w Gdańsku, nie zawsze jest dostępny!). Kup jedzenie i napoje w barach i restauracjach na statku.

Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

5. Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

Zapraszamy do zwiedzania Gdańska z nami wygodnym wózkiem golfowym! Ciesz się zwiedzaniem najciekawszych i historycznych miejsc w mieście i jego historii. Nasi dobrze przygotowani przewodnicy dbają o to, aby Twoja wycieczka była wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy oddani zadowoleniu klientów. Oferowane przez nas wycieczki są odpowiednie dla osób w każdym wieku, a także dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy również spersonalizowane wycieczki. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne życzenia, które chcesz złożyć, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Chcesz z bliska poznać miasto Gdańsk, jego historię i kulturę, wycieczka z nami będzie najlepszą opcją. Witam!

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

6. Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Zobaczymy Główne Miasto (Starówkę), przepłyniemy pod samym Żurawiem - pięknie oświetlonym i Wyspą Spichrzów - tętniącą życiem, a następnie wpłyniemy w kanał Portu Gdańsk - zobaczymy wszystkie zabytki i unikalne budowle morskie oraz statki - przy pracy, rozładunku, załadunku, w remoncie lub świeżo zwodowane!!! Miniemy Stocznię Remontową, Twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Rejs odbędzie się na dużym i komfortowym jachcie z floty Premium Yachting. Jacht posiada dwa pokłady: zewnętrzny i wewnętrzny, na których można się schronić w razie niepogody. Na jachtach znajdują się również toalety. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Wycieczka kajakiem o zachodzie słońca

7. Gdańsk: Wycieczka kajakiem o zachodzie słońca

Wielu odwiedzających Gdańsk wybiera rejs, ale wycieczka kajakiem pozwala odkryć wyjątkową stronę miasta. Wyrusz na przyjazny dla początkujących kajak z łatwymi do nauczenia technikami — obowiązkowy dla każdego turysty w tym pięknym polskim mieście portowym. Zyskaj inną perspektywę na historyczną wartość Głównego Miasta wieczorem, wiosłując kanałami. Skorzystaj ze swobody dostępu do miejsc niedostępnych dla statków wycieczkowych. Płynąc w dół rzeki, mijając 2 główne wyspy Gdańska, Wyspę Spichrzów i Wyspę Ołowiankę. Przejedź obok takich atrakcji, jak Żuraw, Kładka Ołowianka, piękny Kanał Raduni, a także Stocznia Gdańska i Polska Filharmonia Bałtycka.

Gdańsk: Wycieczka rowerowa z najważniejszymi atrakcjami

8. Gdańsk: Wycieczka rowerowa z najważniejszymi atrakcjami

Gdańsk jest jednym z najbardziej przyjaznych rowerzystom miast w Polsce, a jazda na rowerze jest częścią lokalnej kultury. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Gdańsku i poznaj miasto tak, jak robią to jego mieszkańcy. Podczas zwiedzania usłyszysz fascynujące historie opowiadane przez profesjonalnego i doświadczonego przewodnika. Ta wycieczka to także świetna okazja, aby nawiązać nowe znajomości podczas pobytu w Gdańsku. Zażyj trochę ruchu i skorzystaj z doskonałego sposobu na spędzenie wspaniałego letniego dnia w mieście. To punkt obowiązkowy dla każdego, kto chce lepiej poznać miasto. Podczas wycieczki odkryjesz Stare Miasto. Twój przewodnik opowie o jego zabytkach, a następnie wybierzecie się w okolice odradzającego się Dolnego Miasta. Tam, pośród zieleni, kanałów i pięknej architektury, usłyszysz opowieści o niezwykłych tajemnicach tej okolicy. Odkryj stare forty z XVII wieku i Górę Gradową, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Gdańska. Pojedziesz także rowerem do Stoczni Gdańskiej, gdzie poznasz historię Solidarności i walki o wolną Polskę.

Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem kajakiem

9. Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem kajakiem

Dołącz do wycieczki kajakowej i poznaj Gdańsk nad wodą. Wielu turystów korzysta z promów, ale wycieczka kajakiem pozwala odkryć tę część miasta, której większość ludzi nie widzi. Ciesz się przyjazną dla początkujących wycieczką kajakiem z łatwymi do nauczenia technikami. Zyskaj inne spojrzenie na historyczną wartość Głównego Miasta, wiosłuj po kanałach i ciesz się swobodą dostępu do miejsc niedostępnych dla promów turystycznych. Płynąc rzeką, mijaj dwie główne wyspy Gdańska, Wyspę Spichrzów i Ołowianka, i mijaj takie atrakcje, jak Żuraw, Kładka Ołowianka, piękny Kanał Raduni, a także Stocznia Gdańska i Polska Filharmonia Bałtycka .

Gdańsk: Zimowy spływ kajakowy

10. Gdańsk: Zimowy spływ kajakowy

Poznaj Motławę i Kanał Raduni podczas tej wycieczki kajakowej po Gdańsku. Ogrzej się w suchym skafandrze i załóż mufy wiosłowe, aby chronić ręce przed zimnem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie załóż kamizelkę ratunkową i suchy skafander. Wskocz do swojego kajaka tandemowego, który został wyposażony w fartuch chroniący przed dostaniem się wody do kajaka. Wsuń ręce w tłumik wiosła, który sprawi, że Twoje dłonie będą suche i prażone. Wyrusz nad Motławę, aby zobaczyć górujące nad stocznią zielone żurawie. Podziwiaj kościoły i kolorowe bloki mieszkalne na Starym Mieście. Odkrywaj romantyczne sceny, podróżując wzdłuż Raduni. Zobacz odrestaurowane średniowieczne spichlerze z czerwonej cegły na Ołowiance i Wyspie Spichrzów. Przepłyń pod Kładką Ołowianką i napij się gorącej czekolady przed powrotem do punktu wyjścia. Ze względu na rozmiary suchych skafandrów przyjmujemy wyłącznie rezerwacje dla osób w wieku 15 lat i starszych. Wszystkim osobom poniżej 18 roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła. Każdy uczestnik musi być w stanie komunikować się w języku angielskim. Wycieczka odbywa się w deszczu lub w słońcu.

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg::

Stocznia Gdańsk S.A.: najlepsze atrakcje w pobliżu

Stocznia Gdańsk S.A. – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

Poznaj Gdańsk z poziomu wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Statki tego typu były w użyciu głównie w XVIII wieku. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która niegdyś stanowiła miejsce pracy dla prawie 18 tysięcy osób. Stocznia była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Gdańska stocznia powstała po 1945 roku w miejscu dawnych niemieckich stoczni. To stąd wywodzi się NSZZ „Solidarność”. Ten powstały w 1980 roku związek zawodowy doprowadził do upadku komunizmu w Polsce. Przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym tereny po zamku krzyżackim, bramy wodne prowadzące do miasta, słynnego drewnianego Żurawia z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki i nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ten rejs stanowi wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne statki, będące symbolem miasta portowe dźwigi i nabrzeże Portu Gdańsk.

Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok zachodzącego słońca na tle stoczni. Poznaj Gdańsk z perspektywy wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Następnie przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym ruiny zamku krzyżackiego, bramy wodne prowadzące do miasta, słynny drewniany żuraw z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki oraz nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ta wycieczka stanowi również wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne gdańskie żurawie.

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

Przyjdź na miejsce zbiórki i wejdź na pokład XVII-wiecznego galeonu. Następnie wyrusz w podróż wzdłuż dróg wodnych Gdańska. Przepłyń obok wielu zabytków portowych, w tym stoczni i suchych doków. Posłuchaj komentarza na żywo po drodze, aby poznać historię miasta. Podziwiaj widok na Twierdzę Wisłoujście, opłyń półwysep Westerplatte i jego historyczny pomnik upamiętniający początek II wojny światowej. Wróć do Gdańska od razu lub zrób sobie przerwę, aby odwiedzić pomnik, bunkry, wieżę strażniczą lub pospacerować po plaży na Westerplatte (zdecyduj przed wejściem na pokład w Gdańsku, nie zawsze jest dostępny!). Kup jedzenie i napoje w barach i restauracjach na statku.

Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

Zapraszamy do zwiedzania Gdańska z nami wygodnym wózkiem golfowym! Ciesz się zwiedzaniem najciekawszych i historycznych miejsc w mieście i jego historii. Nasi dobrze przygotowani przewodnicy dbają o to, aby Twoja wycieczka była wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy oddani zadowoleniu klientów. Oferowane przez nas wycieczki są odpowiednie dla osób w każdym wieku, a także dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy również spersonalizowane wycieczki. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne życzenia, które chcesz złożyć, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Chcesz z bliska poznać miasto Gdańsk, jego historię i kulturę, wycieczka z nami będzie najlepszą opcją. Witam!

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Zobaczymy Główne Miasto (Starówkę), przepłyniemy pod samym Żurawiem - pięknie oświetlonym i Wyspą Spichrzów - tętniącą życiem, a następnie wpłyniemy w kanał Portu Gdańsk - zobaczymy wszystkie zabytki i unikalne budowle morskie oraz statki - przy pracy, rozładunku, załadunku, w remoncie lub świeżo zwodowane!!! Miniemy Stocznię Remontową, Twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Rejs odbędzie się na dużym i komfortowym jachcie z floty Premium Yachting. Jacht posiada dwa pokłady: zewnętrzny i wewnętrzny, na których można się schronić w razie niepogody. Na jachtach znajdują się również toalety. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Wycieczka kajakiem o zachodzie słońca

Gdańsk: Wycieczka kajakiem o zachodzie słońca

Wielu odwiedzających Gdańsk wybiera rejs, ale wycieczka kajakiem pozwala odkryć wyjątkową stronę miasta. Wyrusz na przyjazny dla początkujących kajak z łatwymi do nauczenia technikami — obowiązkowy dla każdego turysty w tym pięknym polskim mieście portowym. Zyskaj inną perspektywę na historyczną wartość Głównego Miasta wieczorem, wiosłując kanałami. Skorzystaj ze swobody dostępu do miejsc niedostępnych dla statków wycieczkowych. Płynąc w dół rzeki, mijając 2 główne wyspy Gdańska, Wyspę Spichrzów i Wyspę Ołowiankę. Przejedź obok takich atrakcji, jak Żuraw, Kładka Ołowianka, piękny Kanał Raduni, a także Stocznia Gdańska i Polska Filharmonia Bałtycka.

Gdańsk: Wycieczka rowerowa z najważniejszymi atrakcjami

Gdańsk: Wycieczka rowerowa z najważniejszymi atrakcjami

Gdańsk jest jednym z najbardziej przyjaznych rowerzystom miast w Polsce, a jazda na rowerze jest częścią lokalnej kultury. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Gdańsku i poznaj miasto tak, jak robią to jego mieszkańcy. Podczas zwiedzania usłyszysz fascynujące historie opowiadane przez profesjonalnego i doświadczonego przewodnika. Ta wycieczka to także świetna okazja, aby nawiązać nowe znajomości podczas pobytu w Gdańsku. Zażyj trochę ruchu i skorzystaj z doskonałego sposobu na spędzenie wspaniałego letniego dnia w mieście. To punkt obowiązkowy dla każdego, kto chce lepiej poznać miasto. Podczas wycieczki odkryjesz Stare Miasto. Twój przewodnik opowie o jego zabytkach, a następnie wybierzecie się w okolice odradzającego się Dolnego Miasta. Tam, pośród zieleni, kanałów i pięknej architektury, usłyszysz opowieści o niezwykłych tajemnicach tej okolicy. Odkryj stare forty z XVII wieku i Górę Gradową, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Gdańska. Pojedziesz także rowerem do Stoczni Gdańskiej, gdzie poznasz historię Solidarności i walki o wolną Polskę.

Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem kajakiem

Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem kajakiem

Dołącz do wycieczki kajakowej i poznaj Gdańsk nad wodą. Wielu turystów korzysta z promów, ale wycieczka kajakiem pozwala odkryć tę część miasta, której większość ludzi nie widzi. Ciesz się przyjazną dla początkujących wycieczką kajakiem z łatwymi do nauczenia technikami. Zyskaj inne spojrzenie na historyczną wartość Głównego Miasta, wiosłuj po kanałach i ciesz się swobodą dostępu do miejsc niedostępnych dla promów turystycznych. Płynąc rzeką, mijaj dwie główne wyspy Gdańska, Wyspę Spichrzów i Ołowianka, i mijaj takie atrakcje, jak Żuraw, Kładka Ołowianka, piękny Kanał Raduni, a także Stocznia Gdańska i Polska Filharmonia Bałtycka .

Gdańsk: Zimowy spływ kajakowy

Gdańsk: Zimowy spływ kajakowy

Poznaj Motławę i Kanał Raduni podczas tej wycieczki kajakowej po Gdańsku. Ogrzej się w suchym skafandrze i załóż mufy wiosłowe, aby chronić ręce przed zimnem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie załóż kamizelkę ratunkową i suchy skafander. Wskocz do swojego kajaka tandemowego, który został wyposażony w fartuch chroniący przed dostaniem się wody do kajaka. Wsuń ręce w tłumik wiosła, który sprawi, że Twoje dłonie będą suche i prażone. Wyrusz nad Motławę, aby zobaczyć górujące nad stocznią zielone żurawie. Podziwiaj kościoły i kolorowe bloki mieszkalne na Starym Mieście. Odkrywaj romantyczne sceny, podróżując wzdłuż Raduni. Zobacz odrestaurowane średniowieczne spichlerze z czerwonej cegły na Ołowiance i Wyspie Spichrzów. Przepłyń pod Kładką Ołowianką i napij się gorącej czekolady przed powrotem do punktu wyjścia. Ze względu na rozmiary suchych skafandrów przyjmujemy wyłącznie rezerwacje dla osób w wieku 15 lat i starszych. Wszystkim osobom poniżej 18 roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła. Każdy uczestnik musi być w stanie komunikować się w języku angielskim. Wycieczka odbywa się w deszczu lub w słońcu.

Gdańsk: Najciekawsze atrakcje

Stocznia Gdańsk S.A.: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Stocznia Gdańsk S.A.: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stocznia Gdańsk S.A.? Kliknij tutaj.

Stocznia Gdańsk S.A.: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(34 recenzji)

Bardzo fajny czas! Serdecznie polecam! Bardzo mili ludzie, rejs w super atmosferze. Przewodnik przekazał wiele ciekawych informacji podczas wycieczki, a sternik był bardzo pomocny! Będziemy miło wspominać zwiedzanie miasta z tej perspektywy!

Piękny rejs po mieście, dużo ciekawych informacji. Duuuuży plus dla przewodnika, nie dość że super opowiadał to jeszcze mega poczucie humoru. 😁😁 Polecam bardzo mocno. Dziękujemy. ❤️

Polecam rejs. Ciekawie opowiedziana historia Gdańska. Stosunek ceny do jakości 5*. 50 minut w zupełności wystarczyło żeby wszystko zobaczyć.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, pomijając pogodę ale jak to kwiecień "kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata" 😁🥳

Niesamowity kapitan, naprawdę angażuje Cię w zabawny sposób.