Wybierz daty

Zatoka Stiniva

Zatoka Stiniva: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zatoka Stiniva? Kliknij tutaj.

Zatoka Stiniva: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1675 opinii

Absolutnie niesamowita podróż! Wyjazd ze Splitu na małym zodiaku około 10 osób na różne wyspy. Udało nam się odwiedzić Błękitną Grotę. Przewodnicy byli bardzo przyjaźni, a sceneria zapierała dech w piersiach. Uważaj jednak na ludzi, którzy cierpią na ból pleców, chorobę morską itp. Rzeczywiście, jesteśmy bardziej niż wstrząśnięci przez cały dzień, więc nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka, jeśli należysz do jednej z tych kategorii. Dla innych, idź na to!!

Bardzo dziękuję za ten niesamowity dzień! Carmen i Luka byli tacy mili!! Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana: różne wyspy były tak piękne, a niebieska jaskinia niesamowitym przeżyciem! Naprawdę doceniamy też piękne plaże, na których można się opalić :D i specjalne wyróżnienie za rockową playlistę na motorówce! Wysoce rekomendowane!

Zdecydowanie możemy polecić wycieczkę. Nasz kapitan Luca i nasza przewodniczka Leyla byli totalnie zmotywowani iw dobrym humorze. Przejażdżka motorówką była przeżyciem samym w sobie. Zawsze miałeś wystarczająco dużo czasu na snurkowanie, a także na spojrzenie na Hvar i małą wioskę rybacką. Bardzo jasna rekomendacja!

Świetny dzień zwiedzania różnych wysp! Przejażdżka łodzią motorową była niesamowita i wystarczająco dużo wolnego czasu podczas postojów, aby doświadczyć tego wszystkiego!

Wspaniała aktywność, pełna adrenaliny muzyka, zabawna przeprawa, taka jak lubimy