Wybierz daty

Stephansplatz

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

Stephansplatz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stephansplatz? Kliknij tutaj.

Stephansplatz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1655 opinii

Jeden z moich ulubionych sposobów na poznanie miasta w pierwszych dniach wizyty. A rowerem można pokonać duży obszar miasta. Możesz także zobaczyć obszary miasta, których sam byś nie znalazł. Zrobiłem z fantastycznym budynkiem i architekturą Hundertwassera. Świetne doświadczenie i historia tła.

Ta wycieczka po Wiedniu jest wysoce zalecana. Nasz przewodnik był świetny, rowery były świetne i wszyscy byli bardzo przyjaźni! Dla nas był to świetny początek, aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd Wiednia i zabrać ze sobą wiedzę o miejscach i zabytkach.

Wycieczka rowerowa była wspaniałym przeżyciem i dobrym sposobem na poznanie Wiednia i jego zabytków. Nie mogliśmy dojść tak daleko w jeden dzień. Wypożyczone przez nas rowery były świetne. Informacje przewodnika były na miejscu: nie za dużo, nie za mało.

Najpierw negatyw: Niestety podczas wycieczki dużo padało. Teraz pozytyw: Nasz przewodnik Ute sprzedał wszystko: Z dowcipem, urokiem i autentycznym oddaniem poznaliśmy historyczny Wiedeń z dużą ilością wiedzy. 5 gwiazdek za to.

Pełen energii przewodnik, który przyniósł nam wiele anegdot o mieście. Jego liczne rekomendacje pozwoliły nam odkryć piękne bryłki smakowe i uniknąć pułapek turystycznych. Przeżyliśmy nasz pobyt z większą autentycznością! ! !