Dodaj daty

Stavanger Airport

Stavanger Airport – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Norwegia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

1. Norwegia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż do Norwegii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Norwegii i innych 35 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

eSIM Norwegia Nielimitowane dane

2. eSIM Norwegia Nielimitowane dane

Odkryj magię Norwegii, pozostając w kontakcie bez wysiłku dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Norwegii. Nasza karta eSIM zapewnia nieograniczoną ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Nasz pakiet eSIM, dostępny zarówno na 7, 15, jak i 30 dni, oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Oslo: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Norwegii

3. Oslo: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Norwegii

Odkryj kulturę i krajobrazy Norwegii, nie tracąc ani chwili. Ta usługa eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie dzięki szybkiej transmisji danych, niezależnie od tego, czy jesteś świadkiem inspirującej zorzy polarnej, odkrywasz dramatyczną scenerię fiordów, czy odkrywasz tętniące życiem miasto Oslo. Wybierz pakiet, który najlepiej pasuje do Twoich planów podróży, a po zakupie otrzymasz kod QR, którego możesz użyć z urządzeniem kompatybilnym z eSIM. Aktywuj kartę eSIM i możesz ruszać w drogę podczas swojej norweskiej przygody. Podczas podróży będziesz mógł korzystać ze wszystkich zwykłych usług i aplikacji online oraz pozostawać w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.

Preikestolen z odbiorem z hotelu lub statku

4. Preikestolen z odbiorem z hotelu lub statku

Wsiądź do autobusu w hotelu, a następnie jedź na wieś. Przyjedź do punktu początkowego wędrówki, w obszarze Ryfylke, w pobliżu Lysefjord. Przejdź się szlakiem turystycznym i podziwiaj krajobrazy. Po chwili dotrzesz do Preikestolen, klifu o wysokości 604 metrów. Dowiedz się, skąd pochodzi jego nazwa, która oznacza Pulpit Rock. Posłuchaj, jak kiedyś nazywano go Hyvlatonnå, co oznacza ząb samolotu stolarskiego. Obserwuj płaski szczyt tego klifu i podziwiaj panoramiczny widok na fiord oraz szczyt Kjerag, innej popularnej góry. Zrób kilka zdjęć na szczycie klifu i miej trochę wolnego czasu na spacer. Ciesz się czystym powietrzem na szczycie tego szczytu. Następnie zejdź z klifu i wróć do autobusu, aby wrócić do miasta. Jedź do hotelu, aby zakończyć aktywność.

Stavanger: Norwegia/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

5. Stavanger: Norwegia/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telenor Norge AS

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Stavanger Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stavanger Airport? Kliknij tutaj.