Dodaj daty

Statua Wolności

Będąca podarunkiem od Francji Statua Wolności to symbol demokracji nie tylko w USA, ale i na całym świecie.

Statua Wolności – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nowy Jork: Statua Wolności i Ellis Island promem

1. Nowy Jork: Statua Wolności i Ellis Island promem

Wejdź na pokład promu i wybierz się na samodzielną wycieczkę z New Jersey po Statui Wolności i Ellis Island. Odwiedź Liberty Island, zwiedź Muzeum Imigracji na Ellis Island i poznaj fascynujące fakty. Rozpocznij swoją wycieczkę w Liberty State Park w Jersey City w stanie New Jersey. Po dotarciu do miejsca zbiórki omiń kolejkę po bilety dzięki wcześniej zakupionemu biletowi. Wsiądź na prom i zobacz imponujące widoki na Statuę Wolności oraz panoramę Nowego Jorku. Zapoznaj się z godzinami powrotu promu, aby zaplanować sobie resztę dnia. Ten bilet zapewnia dostęp do dwóch atrakcji: Ellis Island i Liberty Island (ze Statuą Wolności). Po przybyciu na Ellis Island odbierz wielojęzyczny audioprzewodnik w Muzeum Imigracji. Następnie zwiedź miejsce, które przez ponad 62 lata było najważniejszym centrum przyjmowania imigrantów w Ameryce. Pójdź śladami milionów ludzi z całego świata, którzy przeszli tędy w poszukiwaniu nowego życia dla swoich rodzin w Ameryce. Przeglądając wpisy w American Family Immigration History Center, znajdziesz manifesty okrętowe wszystkich statków przepływających przez Ellis Island. Dzięki temu możesz zbadać historię swojej rodziny. Gdy zechcesz zwiedzić Liberty Island, oddaj audioprzewodnik i wróć na prom. Po dotarciu na Liberty Island odbierz wielojęzyczny audioprzewodnik i rozpocznij poznawanie historii Statuy Wolności. Przygotowano również specjalną narrację dla dzieci. Gdy skończysz, wróć na prom i wyrusz w podróż powrotną do punktu rozpoczęcia wycieczki.

Nowy Jork: 1-godz. rejs wokół Statuy Wolności i Ellis Island

2. Nowy Jork: 1-godz. rejs wokół Statuy Wolności i Ellis Island

Wybierz się w 60-minutowy rejs łodzią na odległość 30 metrów od Statuy Wolności. Przejedź tuż pod Mostem Brooklińskim i zobacz najsłynniejszą panoramę na świecie. Twój przewodnik po angielsku na żywo wskaże miejsca podczas podróży wzdłuż rzeki, w tym Empire State Building, nową wieżę Freedom Tower, most Manhattan, wyspę gubernatora i wiele innych. Skorzystaj zarówno z miejsc do siedzenia wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także z dużych otwartych okien, aby cieszyć się oglądaniem. Zbliż się do „Lady Liberty”, a następnie udaj się na Ellis Island, aby zrobić zdjęcia słynnego punktu wejścia do Nowego Jorku. Podziwiaj panoramę Manhattanu i jego słynne drapacze chmur, w tym nowe One World Trade Center. Przemierzaj wschodnią i zachodnią stronę Dolnego Manhattanu podczas rejsu w obie strony i kupuj napoje oraz jedzenie w stoisku z koncesjami na pokładzie łodzi.

Nowy Jork: CityPASS® z biletami do 5 głównych atrakcji

3. Nowy Jork: CityPASS® z biletami do 5 głównych atrakcji

Skorzystaj z karty New York CityPASS®, która obejmuje bilety do 5 najciekawszych atrakcji w Nowym Jorku i zniżkę na wstęp w wysokości 40%. Podziwiaj światowej klasy sztukę, zachwyć się niesamowitymi pokazami naukowymi, dowiedz się więcej o ważnych wydarzeniach historycznych i podziwiaj wspaniałe widoki z nieba oraz morza dzięki karcie New York CityPASS®. Zaoszczędź 40% na opłaconym wcześniej wstępie do 5 głównych atrakcji miasta: • Empire State Building – wstęp ogólny na taras widokowy na 86. piętrze, wstęp do muzeum na 2. piętrze oraz dodatkowo wstęp ogólny tej samej nocy. • Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej – wstęp do sal z wystawami stałymi, w tym do ponad 40 galerii, a także do wyboru jedna z biletowanych wystaw, film na dużym ekranie lub Kosmiczny Pokaz w Hayden Planetarium (w zależności od dostępności). Dodatkowo karta obejmuje wstęp do 3 z poniższych atrakcji: • Taras widokowy Top of the Rock® – ogólny bilet wstępu. • Przeprawa promem do Statuy Wolności i na Ellis Island – zarezerwowany bilet na 1 rejs promem Statue City Cruises z i na Liberty Island i Ellis Island, audioprzewodniki oraz wstęp do Muzeum Statuy Wolności i Muzeum Imigracji na Ellis Island. Karta nie obejmuje wstępu do piedestału ani na koronę. • Miejsce pamięci i Muzeum 9/11 – wstęp ogólny. • Rejs krajoznawczy Circle Line – jeden z odbywających się według rozkładu rejsów: Landmarks Cruise, Liberty Midtown Cruise lub Liberty Super Express Cruise. Sprawdź aktualny rozkład rejsów na circleline.com. • Intrepid Sea-Air-Space Museum – wstęp ogólny, w tym pawilon promów kosmicznych, wystawa okrętu podwodnego Growler i film Story of Intrepid. • Muzeum Guggenheima – bilet wstępu ogólnego do kolekcji Guggenheima i wystaw specjalnych oraz bezpłatny przewodnik cyfrowy, z którego można korzystać na urządzeniu mobilnym.

Nowy Jork: lot helikopterem nad Manhattanem

4. Nowy Jork: lot helikopterem nad Manhattanem

Manhattan kojarzy się z drapaczami chmur, żółtymi taksówkami i znanym na świecie, jedynym w swoim rodzaju nowojorskim klimatem. Zobacz to wszystko, a nawet więcej dzięki trwającemu 15 lub 20 minut lotowi helikopterem, pilotowanemu przez doświadczonego pilota! Leć nad Statuą Wolności, Central Parkiem, Mostem Brooklińskim, Madison Square Garden i innymi atrakcjami. Po wystartowaniu z lądowiska Downtown Heliport polecisz nad Dolnym Manhattanem – podziwiaj słynną panoramę i ulice miasta z lotu ptaka. Przeleć nad Battery Park i oglądaj Wall Street i jej słynne labirynty ulic. Następnie poleć nad wyspę Governor's Island, niegdyś zarezerwowaną wyłącznie dla miejskich dostojników, a dziś będącą miejscem, w którym odbywają się letnie koncerty i publiczne projekty artystyczne. Później udaj się nad Ellis Island i spójrz na Statuę Wolności jaśniejącą w oddali. Poleć w jej kierunku i znajdź się twarzą twarz z legendarnym symbolem Ameryki – oglądaj Statuę Wolności z nowej perspektywy! Delektuj się widokami, a potem skieruj w górę rzeki Hudson, ponad nabrzeże Chelsea i światła Broadwayu. W drodze powrotnej na nabrzeże przelecisz obok Empire State Building, nad mostem Brooklyńskim i nad Strefą Zero, gdzie zobaczysz fantastyczne postępy w pracach nad rewitalizacją tego miejsca. Dalej polecisz nad Madison Square Garden i Intrepid Air and muzeum Kosmosu. Nad Central Parkiem helikopter zawróci i rozpocznie lot powrotny w stronę lądowiska. Lot 15-minutowy obejmuje następujące atrakcje: Statua WolnościWyspa Ellis IslandOne World Trade Center9/11 MemorialMost BrooklińskiBattery ParkWall Street / Financial DistrictEmpire State BuildingChrysler BuildingMadison Square GardenTimes SquareIntrepid Sea-Air-Space MuseumCentral Park Lot 20-minutowy obejmuje następujące atrakcje: Most BrooklińskiBattery ParkWall StreetStatua WolnościWyspa Ellis IslandOne World Trade Center9/11 MemorialEmpire State BuildingChrysler BuildingMadison Square GardenU.S.S. Intrepid MuseumTimes SquareCentral ParkGeneral Grant National MemorialMost WaszyngtonaHarlem i Cieśnina HarlemskaBronx i Yankee StadiumKlify PalisadesMost Spuyten Duyvil

Nowy Jork: wycieczka krajoznawcza dużym autobusem typu hop-on hop-off

5. Nowy Jork: wycieczka krajoznawcza dużym autobusem typu hop-on hop-off

Przeżyj doskonałe wprowadzenie do Nowego Jorku dzięki wycieczce Hop on Hop off Big Bus. Zrelaksuj się w piętrowym autobusie wycieczkowym z otwartym dachem, słuchając wnikliwych i wciągających komentarzy cyfrowych. Trasa autobusu zabierze Cię w fascynującą podróż przez bogatą historię Nowego Jorku i tętniące życiem współczesnego życia, a także liczne pomniki i muzea. Będziesz miał okazję wysiąść i zwiedzić najbardziej charakterystyczne zabytki miasta, w tym Statuę Wolności, Most Brookliński, Empire State Building, Broadway i One World Trade Center z 360-stopniowym widokiem na oszałamiającą panoramę miasta. Złóż hołd pamięci tych, którzy zginęli w tragicznym wydarzeniu, pod pomnikiem ofiar 11 września, położonym zaledwie kilka kroków dalej. Pętla Downtown to 90 minut, a Uptown Loop 75 minut. Wielu gości decyduje się na przejechanie pełnej pętli, aby zobaczyć miasto, zanim zdecydują, gdzie wysiąść na następnej pętli. Autobusy kursują co 10-15 minut na pętli Downtown i co 30 minut na pętli Uptown przez cały dzień. Odkryj Dolny Manhattan podczas wycieczki po centrum miasta, włączając popularne dzielnice, takie jak dzielnica Flatiron, World Trade Center, Battery Park, SoHo i NoHo, Greenwich Village i East Village, Chelsea oraz dzielnica finansowa. Przejdź się po Wall Street, aby zobaczyć słynną giełdę i szarżującego byka. Przejedź się przez Little Italy i Chinatown, zrób zakupy w ekskluzywnych butikach w SoHo lub zobacz taras widokowy na świeżym powietrzu w The Edge w Hudson Yards. Następnie udaj się do Upper East Side, gdzie znajdują się niektóre z najpopularniejszych muzeów Nowego Jorku. Poznaj kolekcję Fricka i Metropolitan Museum of Art (The Met). Uptown Loop prowadzi przez Midtown, mijając Grand Central Terminal i katedrę św. Patryka. Dodaj relaksujący i malowniczy rejs po Liberty Island, aby zakończyć swoją podróż. Ciesz się spektakularnymi widokami na Lady Liberty i wiele innych zabytków Nowego Jorku z doskonałej lokalizacji nad rzeką Hudson. Rejsy trwają 1 godzinę i obejmują kawiarnię na pokładzie oraz pełny bar, toalety, taras na świeżym powietrzu, klimatyzację i siedzenia wewnątrz z dużymi oknami. Podróżuj po Nowym Jorku na dwóch kółkach z wliczoną ofertą w Unlimited Biking, wiodącej wypożyczalni rowerów w Nowym Jorku. Wykup rower na minimum 1 godzinę, a dodatkową godzinę otrzymasz gratis! Możesz też skorzystać z 5 USD ZNIŻKI na osobę na dowolną wycieczkę rowerową lub segwayem.

NYC: Wycieczka helikopterem all-inclusive na Manhattanie

6. NYC: Wycieczka helikopterem all-inclusive na Manhattanie

Podziwiaj najlepsze widoki Nowego Jorku z pokładu helikoptera, wyposażonego w duże wypukłe okna sięgające od podłogi do sufitu, zapewniające przyjemność oglądania. Podczas lotu zobaczysz piękny Central Park, rzekę Hudson i port w Nowym Jorku, w tym Muzeum Intrepid. Przejedź obok Rockefeller Center, Empire State Building, World Financial Center i Chrysler Building z wysokości, a także kultowej Statuy Wolności, Ellis Island, Greenwich Village, South Street Seaport i Mostu Brooklińskiego, którego początki sięgają wszystkich droga powrotna do roku 1883. Dzięki narracji wycieczki i wliczeniu wszystkich opłat za lotnisko dla helikopterów nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się dramatyczną i stale zmieniającą się panoramą Nowego Jorku.

NYC: Skyline i Statua Wolności Nocny rejs

7. NYC: Skyline i Statua Wolności Nocny rejs

Ciesz się najlepszymi widokami na panoramę Nowego Jorku podczas tego happy hour rejsu po dolnym Manhattanie z opcjami jedzenia na pokładzie i zadaszonym parkietem do tańca na świeżym powietrzu. Ta dwupoziomowa łódź ma wewnętrzne i zewnętrzne pokłady, aby w pełni wykorzystać to niezapomniane przeżycie. Płyń w dół East River, pod Most Brookliński i obok South Street Seaport, kierując się do Statuy Wolności, aby zrobić zdjęcia zachodu słońca. Zobacz One World Trade Center, Empire State Building, Chrysler Building, Ellis Island i budynki wszystkich kształtów i rozmiarów rozświetlają nocne niebo. Dostępny jest lekki komentarz, który pomoże Ci zidentyfikować wiele słynnych budynków i dzielnic, które zobaczysz podczas rejsu wzdłuż rzeki Hudson i East River, po obu stronach Manhattanu Ciesz się happy hour, piwem, winem, koktajlami i napojami bezalkoholowymi z baru gotówkowego. Jeśli jesteś głodny, możesz kupić przekąski i opcje jedzenia, takie jak hamburgery, paluszki z kurczaka, nachos, makaron, hot dogi i gorące precle. Ciesz się zabawną muzyką podczas tańca i mieszania się na zadaszonym tarasie. Dzięki przyjaznej załodze i niesamowitej scenerii, ten rejs po panoramie happy hour to doskonały sposób na relaks i poznanie magii Nowego Jorku nocą.

Nowy Jork: Światła portu – rejs z Circle Line bez kolejki

8. Nowy Jork: Światła portu – rejs z Circle Line bez kolejki

Przeżyj Nowy Jork o zachodzie słońca podczas rejsu po porcie i podziwiaj wszystkie zabytki i światła Manhattanu na pokładzie klimatyzowanej łodzi. Zbierz przyjaciół, rodzinę i współpracowników – a nawet przypadkowego nieznajomego – i wyrusz w niezapomnianą podróż po porcie z czuwającą „Lady Liberty”. Z drinkiem w dłoni kupionym w pełni zaopatrzonym barze poczuj powiew wiatru na twarzy i daj się zahipnotyzować migoczącej panoramie. Uzyskaj nieskończone możliwości robienia zdjęć, aby stać się gwiazdą Instagrama, gdy przepłyniesz obok legendarnych atrakcji, takich jak Statua Wolności i uzyskaj doskonałe widoki na Freedom Tower - One World Trade Center, Empire State Building, Pier 54 (Titanic Pier), Battery Park, i więcej. Zobacz, gdzie przetwarzane są miliony imigrantów, gdy przybyli do Ameryki na Ellis Island, przepłyń obok Governors Island, South Street Seaport i Brooklyn Bridge. Podziwiaj niezrównane widoki na most Manhattan Bridge, most Williamsburg i budynek Chryslera oraz odkryj East Village, budynek ONZ i molo USS Intrepid z innej perspektywy.

Główne atrakcje Nowego Jorku: rejs z Circle Line bez kolejki

9. Główne atrakcje Nowego Jorku: rejs z Circle Line bez kolejki

Ciesz się relaksującym rejsem przez New York Harbor i wokół wyspy Manhattan, odkrywając tajemnice miasta. Okrążysz Manhattan, przepływając przez 3 rzeki. Miniesz 7 mostów (włączając słynny most Brookliński), 5 dzielnic oraz ponad 101 atrakcji tworzących legendarną panoramę Nowego Jorku. Zbliż się do Statuy Wolności i zobacz Manhattan z perspektywy wielkich odkrywców kończących swoją długą podróż przez ocean. Poznaj miasto z poziomu wody i obserwuj mijane dzielnice. Zabawni i bogaci w wiedzę przewodnicy ożywią miasto, które nigdy nie zasypia, opowiadając fascynujące, zapierające dech w piersi historie o miejscach mijanych podczas rejsu. Zachwycaj się widokami na główne nowojorskie atrakcje. Najważniejsze punkty rejsu: widok na Statuę Wolności z bliska, Wyspa Randalla, most High Bridge, Uniwersytet Columbia, Harlem, Gracie Mansion, South Street Seaport, most Brookliński, Yankee Stadium, the Cloisters, grobowiec generała Granta i mała czerwona latarnia morska.

Nowy Jork: 1-10-dniowy karnet New York na ponad 100 atrakcji

10. Nowy Jork: 1-10-dniowy karnet New York na ponad 100 atrakcji

Zobacz wszystko, co ma do zaoferowania Nowy Jork dzięki oficjalnej karcie New York Pass by Go City. Odwiedź ponad 100 atrakcji z jedną mobilną przepustką w jednej świetnej cenie. Zobacz widok ze szczytu Empire State Building, popłyń promem do Statuy Wolności, wskocz i wysiądź z Big Bus Tour i nie tylko. Po prostu wybierz, ile dni będziesz w Nowym Jorku i uzyskaj nieograniczony wstęp do wielu najlepszych atrakcji, wycieczek i doświadczeń w mieście. Aktywuj swoją przepustkę przy pierwszej atrakcji lub wycieczce, do której się udasz. Po aktywacji Twoja przepustka rejestruje, kiedy i gdzie użyłeś jej po raz pierwszy oraz jak długo będzie ważna. Twoja karta New York Pass jest ważna przez liczbę kolejnych dni, na które została zakupiona. Aktywności obejmują: Popularne atrakcje - Empire State Building - Big Bus 1-Day Downtown & Uptown Hop-on Hop-off Tour (1-dniowa wycieczka Hop-on Hop-off) - Taras widokowy Top of the Rock - Miejsce pamięci i muzeum 9/11 - Krawędź - Obserwatorium One World - Prom do Statuy Wolności i Muzeum Imigracji na Wyspie Ellis - Rejs Best of NYC z Circle Line - Madame Tussauds New York - Wypożyczalnia rowerów w Central Parku przez Unlimited Biking - Muzeum Guggenheima - The RIDE Muzea i galerie - Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej - MoMA - Muzeum Sztuki Nowoczesnej - Intrepid Sea Air and Space Museum - muzeum morskie i kosmiczne - Muzeum Seksu - Muzeum Sztuki Amerykańskiej Whitney - Fotografiska New York - Muzeum miasta Nowy Jork - Nowojorskie Towarzystwo Historyczne - Muzeum Sztuki i Wzornictwa - Muzeum Dziedzictwa Żydowskiego - Muzeum drapaczy chmur - Muzeum Fraunces Tavern - New York Hall of Science - Muzeum przy Eldridge Street - Międzynarodowe Centrum Fotografii - MOMA PS 1 - Muzeum Staten Island - Paley Center for Media - Muzeum Chińczyków w Ameryce - Cooper Hewitt Smithsonian Design Museum Przyjazne rodzinie - Wycieczka rowerowa po Central Parku z Unlimited Biking - Warsztaty w Muzeum 9/11: Praktyczna wycieczka 9/11 - Marvel & DC Superheroes Walking Tour - Wycieczka po stadionie Yankee - LEGOLAND® Discovery Center, Westchester - Zoo na Staten Island - LEGOLAND® Discovery Center, New Jersey - Muzeum dla dzieci na Staten Island - Wycieczka piesza Harry Potter i fantastyczne zwierzęta Ukryte skarby - Nowojorski ogród botaniczny - Wycieczka po katakumbach przy świecach - Harlem Jazz Series - wtorek i piątek - Nowe muzeum - Katedra św. - Centrum kultury i ogród botaniczny Snug Harbor - ARTECHOUSE Nowy Jork Wycieczki i rejsy - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w Central Parku - Wycieczka po Rockefeller Center - Oficjalna piesza wycieczka po Chinatown - Jak zarabiano pieniądze: Wycieczka piesza po Wall Street - Rejs statkiem Circle Line po Harbor Lights - Rejs po punktach orientacyjnych przez Circle Line - Clipper City Tall Ship - rejs do Statuy Wolności (sezonowo) - Oficjalna piesza wycieczka po Małych Włoszech - Wycieczka dla nowojorskich mediów - Brooklyn Bridge i wycieczka piesza po dzielnicy DUMBO - Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Moście Brooklińskim przez Unlimited Biking - Zobacz ponad 30 najpopularniejszych atrakcji Nowego Jorku podczas pieszej wycieczki Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem sprawdź w przewodniku cyfrowym aktualną listę atrakcji, w tym godziny otwarcia i instrukcje dotyczące dostępu do każdej z nich. Niektóre wycieczki i atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji. * Oszczędności na podstawie przykładowych planów podróży na stronie Go City.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 116
Sortuj wg:
Strona 1 z 8

Statua Wolności: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Statua Wolności? Kliknij tutaj.

Statua Wolności: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 20 762 opinii

Kupiliśmy karnet na 5 atrakcji. - Empire State Building (wymagana rezerwacja online, ale jest bezpłatna) - Rockefeller Center - Top Of the Rock (bilet z określoną godziną należy odebrać w piwnicy) - Hop On Bus - Rejsy liniowe 1,5 godziny w obie strony - jazda na rowerze Central Park ( tutaj ważne jest, aby przejść do adresów w aplikacji, są podobni / o tej samej nazwie dostawcy bezpośrednio w Central Parku, którzy nie znają przepustki i jej nie akceptują.) Dla wszystkich czynności pokazujesz kod QR i dostać bilet. W Empire State Building bilet QR jest bezpośrednio biletem do kołowrotów. Wszystko poszło gładko.

Źle, że biletów na indywidualnie zarezerwowane zajęcia nie można było wywołać w aplikacji. Bilet jest ważny przez 9 dni. Przesunęliśmy dzień wizyty. Nie mogłem zrobić inaczej z powodu zastrzeżeń. Po dniu aktywacji zarezerwowanych biletów nie można było już wywołać w aplikacji. Tylko w wysłanym e-mailu. Wskazówka!! Zawsze rób zrzut ekranu biletu. Internet nie zawsze dostępny.

Fantastyczny stosunek jakości do ceny, a także 5 * obsługa, mieliśmy złą pogodę w dniu Empire State i nasze bilety zostały przeniesione bez żadnych kłopotów, to samo z Top of the Rock, jeden telefon i wszystko zostało zmienione. Zarezerwowałem pokaz Króla Lwa i otrzymałem 10% zniżki, znowu było wspaniale, na 100% zarezerwuję więcej wycieczek z tą firmą

Fantastyczna atrakcja. Świetna organizacja. Cudowne widoki!

Fajna przygoda, polecam zabrać ciuchy na przebranie :)