Wybierz daty

Statua Wolności

Będąca podarunkiem od Francji Statua Wolności to symbol demokracji nie tylko w USA, ale i na całym świecie.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 71
Sortuj według:
1 - 16 / 71

Statua Wolności: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Statua Wolności? Kliknij tutaj.

Statua Wolności: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 17 928 opinii

Udało mi się wcześniej zarezerwować wizytę online na wszystkie atrakcje. Jest to zdecydowanie zalecane, abyś nie był rozczarowany i jest w tym czasie w pełni zarezerwowany. Stosunek jakości do ceny jest świetny. Wszystkie kody QR można było łatwo wykorzystać, wydruk był potrzebny tylko na wizytę w Muzeum Historii Naturalnej. Trzeba tylko zaplanować wystarczająco dużo czasu na muzea i atrakcje, czasem jest się zajętym 4-5 godzin.

Nasz lot został przesunięty o pół godziny w krótkim czasie. Więc proszę sprawdzić maile poprzedniego wieczoru (co dzięki Bogu zrobiliśmy). Nie ma problemu. Wszystko działało idealnie na miejscu, a lot był wspaniałym przeżyciem! I jeszcze coś: pilot pochodził z Tyrolu. Po tym, jak wszyscy pasażerowie mówili po niemiecku, wyjaśnił wszystko po niemiecku.

był bardzo pomocny. Dostęp był bezpieczny, pomógł koordynować podróż, a wejścia na tereny były szybsze. Uzyskanie kodu QR każdego z nich również było łatwe i przydatne. Przed uzyskaniem przepustki przez tę stronę wypróbowaliśmy ją na innej stronie i było to bardziej skomplikowane. Tutaj było bardzo łatwo. Trzymaj się w ten sposób!

To był piękny dzień na wodzie. Narrator był bardzo pouczający. Byłem rozczarowany, że nie było miejsc siedzących na zewnętrznej otwartej części łodzi. Podobało mi się, że przez jakiś czas stali przed Statuą Wolności, aby robić zdjęcia i po prostu cieszyć się chwilą.

Wspaniała wycieczka bardzo dobrze zorganizowana z pierwszym krokiem w dół do Statuy Wolności, druga część na Ellis Island bogata w odkrycia kulturowe. Spędziliśmy wspaniałe popołudnie, bez wahania polecam to doświadczenie.