Dodaj daty

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Rejs krajoznawczy po Starym Mieście w Gdańsku

1. Gdańsk: Rejs krajoznawczy po Starym Mieście w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu wycieczkowego po Motławie. Szybuj cicho po wodzie na pokładzie ekologicznej łodzi elektrycznej i zobacz miasto z innej perspektywy. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w wygodnym fotelu z pluszowymi poduszkami i kocami. Zachęcamy również do zakupu drinka z pokładowego mini-baru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Maruderów, Bramy Świętego Jana i Bramy Ducha Świętego. Podziwiaj słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Soldek i Muzeum II Wojny Światowej z wody. Przejdź przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w szykowną dzielnicę. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu. Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy do 40 minut, obejmujące trasy po całym centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu do uzgodnienia. Koszt rejsu to 55 zł od osoby, który obejmuje opiekę dwóch skipperów. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Nasza łódź jest wyposażona w system nagłaśniający, który można podłączyć przez Bluetooth. Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje m.in. Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabą Wronę, Krową Bramę, Bramę Zieloną, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Św. Jana, Świętego Ducha, Gdańsk, Żuraw-Żuraw, Most Świętego Ducha, Przystań Gdańska, Muzeum Sołdek, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznia Cesarska, Stocznia Gdańska, Nowa Motława, Kamienna Śluza. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i skierowaniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun) łódź znajdzie się po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wprowadzenie opcji „Łódź i rower” w nawigacji Map Google. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Karta Miejska – Pakiet Odkrywca

2. Gdańsk: Karta Miejska – Pakiet Odkrywca

Jedna karta – setki korzyści! Specjalnie dla Was wybraliśmy atrakcje, które zainteresują całą rodzinę. Interaktywne wystawy, centra nauki i rozrywki – z pakietem Visitgdansk Tourist Card Exporer masz pewność, że dzieci nie będą się nudzić! Wejściówka do muzeum obejmuje:Muzeum Bursztynu - Muzeum GdańskaRomańska Piwnica - Muzeum Archeologiczne w GdańskuDział Zielonej Bramy- Gdańska Galeria FotografiiOddział Sztuki Nowoczesnej - Muzeum Narodowe w GdańskuDział Etnografii (Spichlerz Opata) - Muzeum Narodowe w GdańskuGłówne Miasto Hol - Muzeum GdańskaOkręt Dar Pomorza - Narodowe Muzeum Morskie w GdańskuHevelianum - GdańskSpichlerz Niebieski Baranek - Muzeum Archeologiczne w Gdańsku Galeria Starych Zabawek, GdańskZoo Gdańsk OliwaSpichlerze na Ołowiance - Narodowe Muzeum MorskieMuzeum Okrętowe Sołdek Twierdza w Sopocie - Muzeum Archeologiczne w Gdańsku

Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

3. Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Stare Miasto w Gdańsku i poczuj morską atmosferę. Na Twojej trasie znajdują się muzea morskie, statki pirackie i statek-muzeum „SOŁDEK”. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, z pewnością spodoba Ci się Kościół Mariacki. Jest to jeden z największych ceglanych kościołów w Europie, w którym znajdują się cenne skarby sztuki. Tuż za rogiem można szukać biżuterii na Amber Street, obserwować zgiełk przy słynnej Fontannie Neptuna na Langer Markt, głównym placu miasta, wspiąć się na wieżę ratusza lub przejechać diabelskim młynem, aby podziwiać panoramę miasta. Po drodze koniecznie spróbujcie słynnych polskich pierogów, czyli pierogów z nadzieniem dostępnych w różnych wariantach. Gdański Goldwasser, ostro-słodki likier z pływającymi w nim drobnymi płatkami złota, to także smaczny trunek i miła pamiątka. Na ten 2,5-kilometrowy spacer zaplanuj spokojne 2–3 godziny, abyś mógł poświęcić czas na obejrzenie wszystkiego i mieć czas na małe przerwy tu i tam. Na przystankach znajdują się zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania, na które należy odpowiedzieć. Kto wie na przykład co… ale nie, jeszcze nie zdradzimy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrycie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samotnie. To tak jakby dobry znajomy pokazał nam Gdańsk. Spacer po mieście wzbogaci wiele anegdot. Zwiedzanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet w zaciszu swojej sofy. Miłego pobytu w Gdańsku! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz e-mailem bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego? Kliknij tutaj.

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 2 opinii

Wycieczka była ok, ale niestety najpierw Pan oznajmil, ze wogole nie wie jak zarezerwowaliśmy ten rejs bo oni nie mają wolnej łodzi i nigdzie nie możemy płynąc. Kiedy poprosiłam o zwrot kosztów Pan obsługujący powiedzial, ze mam sobie prosić o zwrot aplikację, z której dokonano rezerwacji. Potem okazało się, ze jednak rejs będzie…..był ale opóźniony o 45min! Dziwne podejście do klienta. Przeproszono nas, ale niesmak pozostał.

Nasz przewodnik Igor był bardzo profesjonalny i nastawiony na obsługę. Poinformował nas o wszystkim, co chcieliśmy wiedzieć i udzielił nam przydatnych informacji na temat naszego pobytu. Gorąco go polecamy!

Rejs cudowny, widoki piękne, ale najbardziej zapiętamy Pana Dawida, naszego kierowcę. Mega optymistyczny, aż nie chciało się wracać. Serdecznie polecamy!❤️