Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

1. Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

2. Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Podczas rejsu po porcie zobaczysz Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście, dźwigi portowe, nabrzeża, suche doki i statki - zarówno te w remoncie, jak i podczas załadunku/rozładunku. Port tętni życiem przez cały rok! Ponadto wypłyniemy z portu do zatoki i postawimy żagle. Zapewniamy wygodny jacht pełnomorski z toaletą, dwoma pokładami (otwartym i zamkniętym) i wszystkim, czego potrzebujesz, aby wygodnie spędzić czas. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

3. Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Zobaczymy Główne Miasto (Starówkę), przepłyniemy pod samym Żurawiem - pięknie oświetlonym i Wyspą Spichrzów - tętniącą życiem, a następnie wpłyniemy w kanał Portu Gdańsk - zobaczymy wszystkie zabytki i unikalne budowle morskie oraz statki - przy pracy, rozładunku, załadunku, w remoncie lub świeżo zwodowane!!! Miniemy Stocznię Remontową, Twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Rejs odbędzie się na dużym i komfortowym jachcie z floty Premium Yachting. Jacht posiada dwa pokłady: zewnętrzny i wewnętrzny, na których można się schronić w razie niepogody. Na jachtach znajdują się również toalety. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Rejs jachtem po Motławie i porcie z Prosecco

4. Gdańsk: Rejs jachtem po Motławie i porcie z Prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Podczas rejsu po porcie zobaczysz Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście, dźwigi portowe, nabrzeża, suche doki i statki - zarówno te w remoncie, jak i podczas załadunku/rozładunku. Port tętni życiem przez cały rok! Na koniec dotrzemy do samego zabytkowego gdańskiego żurawia. Zapewniamy wygodny jacht pełnomorski z toaletą, dwoma pokładami (otwartym i zamkniętym) i wszystkim, czego potrzebujesz, aby komfortowo spędzić czas. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

5. Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

Rozkoszuj się atrakcjami gdańskiego Starego Miasta podczas prywatnego rejsu po Motławie. Szybuj cicho po wodzie bez oparów gazu na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi. Zrelaksuj się, korzystając z wygodnego siedzenia, pluszowych poduszek i koców, aby się ogrzać. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją żeglarską przygodę. Korzystaj z radia i nie krępuj się kupować drinka z pokładowego mini-baru. Odpręż się, wiedząc, że statek jest regularnie utrzymywany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami bezpieczeństwa. Rób zdjęcia, gdy przepływasz obok historycznych bram wodnych miasta, takich jak Brama Mariacka, Brama Stragglers, Brama Świętego Jana i Brama Ducha Świętego. Rejs ponad 700-letnim żurawiem z czerwonej cegły, Muzeum Soldek i Muzeum II Wojny Światowej. Przejdź obok Kładki Ołowianka i podziwiaj, jak dawne magazyny na Wyspie Spichrzów przekształciły się w szykowną dzielnicę. Wróć do punktu wyjścia pod koniec rejsu.

Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

6. Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Stare Miasto w Gdańsku i poczuj morską atmosferę. Na Twojej trasie znajdują się muzea morskie, statki pirackie i statek-muzeum „SOŁDEK”. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, z pewnością spodoba Ci się Kościół Mariacki. Jest to jeden z największych ceglanych kościołów w Europie, w którym znajdują się cenne skarby sztuki. Tuż za rogiem można szukać biżuterii na Amber Street, obserwować zgiełk przy słynnej Fontannie Neptuna na Langer Markt, głównym placu miasta, wspiąć się na wieżę ratusza lub przejechać diabelskim młynem, aby podziwiać panoramę miasta. Po drodze koniecznie spróbujcie słynnych polskich pierogów, czyli pierogów z nadzieniem dostępnych w różnych wariantach. Gdański Goldwasser, ostro-słodki likier z pływającymi w nim drobnymi płatkami złota, to także smaczny trunek i miła pamiątka. Na ten 2,5-kilometrowy spacer zaplanuj spokojne 2–3 godziny, abyś mógł poświęcić czas na obejrzenie wszystkiego i mieć czas na małe przerwy tu i tam. Na przystankach znajdują się zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania, na które należy odpowiedzieć. Kto wie na przykład co… ale nie, jeszcze nie zdradzimy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrycie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samotnie. To tak jakby dobry znajomy pokazał nam Gdańsk. Spacer po mieście wzbogaci wiele anegdot. Zwiedzanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet w zaciszu swojej sofy. Miłego pobytu w Gdańsku! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz e-mailem bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: najlepsze atrakcje w pobliżu

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Podczas rejsu po porcie zobaczysz Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście, dźwigi portowe, nabrzeża, suche doki i statki - zarówno te w remoncie, jak i podczas załadunku/rozładunku. Port tętni życiem przez cały rok! Ponadto wypłyniemy z portu do zatoki i postawimy żagle. Zapewniamy wygodny jacht pełnomorski z toaletą, dwoma pokładami (otwartym i zamkniętym) i wszystkim, czego potrzebujesz, aby wygodnie spędzić czas. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Gdańsk: wieczorny rejs jachtem widokowym z prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Zobaczymy Główne Miasto (Starówkę), przepłyniemy pod samym Żurawiem - pięknie oświetlonym i Wyspą Spichrzów - tętniącą życiem, a następnie wpłyniemy w kanał Portu Gdańsk - zobaczymy wszystkie zabytki i unikalne budowle morskie oraz statki - przy pracy, rozładunku, załadunku, w remoncie lub świeżo zwodowane!!! Miniemy Stocznię Remontową, Twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Rejs odbędzie się na dużym i komfortowym jachcie z floty Premium Yachting. Jacht posiada dwa pokłady: zewnętrzny i wewnętrzny, na których można się schronić w razie niepogody. Na jachtach znajdują się również toalety. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Rejs jachtem po Motławie i porcie z Prosecco

Gdańsk: Rejs jachtem po Motławie i porcie z Prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Podczas rejsu po porcie zobaczysz Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście, dźwigi portowe, nabrzeża, suche doki i statki - zarówno te w remoncie, jak i podczas załadunku/rozładunku. Port tętni życiem przez cały rok! Na koniec dotrzemy do samego zabytkowego gdańskiego żurawia. Zapewniamy wygodny jacht pełnomorski z toaletą, dwoma pokładami (otwartym i zamkniętym) i wszystkim, czego potrzebujesz, aby komfortowo spędzić czas. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

Rozkoszuj się atrakcjami gdańskiego Starego Miasta podczas prywatnego rejsu po Motławie. Szybuj cicho po wodzie bez oparów gazu na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi. Zrelaksuj się, korzystając z wygodnego siedzenia, pluszowych poduszek i koców, aby się ogrzać. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją żeglarską przygodę. Korzystaj z radia i nie krępuj się kupować drinka z pokładowego mini-baru. Odpręż się, wiedząc, że statek jest regularnie utrzymywany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami bezpieczeństwa. Rób zdjęcia, gdy przepływasz obok historycznych bram wodnych miasta, takich jak Brama Mariacka, Brama Stragglers, Brama Świętego Jana i Brama Ducha Świętego. Rejs ponad 700-letnim żurawiem z czerwonej cegły, Muzeum Soldek i Muzeum II Wojny Światowej. Przejdź obok Kładki Ołowianka i podziwiaj, jak dawne magazyny na Wyspie Spichrzów przekształciły się w szykowną dzielnicę. Wróć do punktu wyjścia pod koniec rejsu.

Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

Gdańsk: atrakcje Starego Miasta Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Stare Miasto w Gdańsku i poczuj morską atmosferę. Na Twojej trasie znajdują się muzea morskie, statki pirackie i statek-muzeum „SOŁDEK”. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, z pewnością spodoba Ci się Kościół Mariacki. Jest to jeden z największych ceglanych kościołów w Europie, w którym znajdują się cenne skarby sztuki. Tuż za rogiem można szukać biżuterii na Amber Street, obserwować zgiełk przy słynnej Fontannie Neptuna na Langer Markt, głównym placu miasta, wspiąć się na wieżę ratusza lub przejechać diabelskim młynem, aby podziwiać panoramę miasta. Po drodze koniecznie spróbujcie słynnych polskich pierogów, czyli pierogów z nadzieniem dostępnych w różnych wariantach. Gdański Goldwasser, ostro-słodki likier z pływającymi w nim drobnymi płatkami złota, to także smaczny trunek i miła pamiątka. Na ten 2,5-kilometrowy spacer zaplanuj spokojne 2–3 godziny, abyś mógł poświęcić czas na obejrzenie wszystkiego i mieć czas na małe przerwy tu i tam. Na przystankach znajdują się zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania, na które należy odpowiedzieć. Kto wie na przykład co… ale nie, jeszcze nie zdradzimy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrycie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samotnie. To tak jakby dobry znajomy pokazał nam Gdańsk. Spacer po mieście wzbogaci wiele anegdot. Zwiedzanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet w zaciszu swojej sofy. Miłego pobytu w Gdańsku! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz e-mailem bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Gdańsk: Najciekawsze atrakcje

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego? Kliknij tutaj.

Statek muzeum „Sołdek”. Oddział Narodowego Muzeum Morskiego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(2 recenzji)

Bardzo fajny czas! Serdecznie polecam! Bardzo mili ludzie, rejs w super atmosferze. Przewodnik przekazał wiele ciekawych informacji podczas wycieczki, a sternik był bardzo pomocny! Będziemy miło wspominać zwiedzanie miasta z tej perspektywy!

Tufi był doskonałym przewodnikiem - bardzo pouczająca i przydatna wycieczka. Pokaż nam najważniejsze atrakcje Gdańska w ciągu kilku godzin - polecam!

Polecam rejs. Ciekawie opowiedziana historia Gdańska. Stosunek ceny do jakości 5*. 50 minut w zupełności wystarczyło żeby wszystko zobaczyć.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, pomijając pogodę ale jak to kwiecień "kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata" 😁🥳

Niesamowity kapitan, naprawdę angażuje Cię w zabawny sposób.