Wybierz daty

Stary Most

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Stary Most: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stary Most? Kliknij tutaj.

Stary Most: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1133 opinii

Ta wycieczka jest zdecydowanie warta odbycia. Po około godzinie jazdy zatrzymaliśmy się na kawę, kolejną godzinę później i jesteśmy przy wodospadach, gdzie mieliśmy prawie 2 godziny na relaks i pływanie (nie zapomnij o pływakach i ręczniku!). zejdź tam, więc weź wygodne buty. Następnie pojechaliśmy do Mostaru, gdzie zjedliśmy lunch w zalecanej restauracji, mięso było cudowne i miła obsługa. Mieliśmy kilka godzin na wędrówkę, zwiedzanie starego mostu i zakupy. Potem zaczęliśmy wracać i zatrzymaliśmy się ponownie na kawę. To było świetne, a nasz przewodnik Disco był bardzo przyjazny i kompetentny. Trochę ciasnego ucisku z przodu, ponieważ są 3 siedzenia, ale środkowe jest ciasne, ponieważ drążek zmiany biegów znajduje się przy kolanach. Pojazd miał klimatyzację, co było miłe.

Tomislav był fantastycznym przewodnikiem/kierowcą. Bardzo kompetentny i zabawny przez całą podróż. Polecił restaurację, do której poszliśmy, jedzenie było niesamowite i niezbyt drogie. Wodospady trzeba zobaczyć! Kiedy przyjechaliśmy, nie było tłoczno i mieliśmy mnóstwo czasu na robienie zdjęć i pływanie. Zabrał nas też na kilka malowniczych przystanków, co było miłe. Zdecydowanie zarezerwuj tę wycieczkę!

Świetnie spędziliśmy dzień zwiedzając wodospady i Mostar z Marco, naszym kierowcą. Dostajesz 1 godzinę 30 minut w wodospadach i 3 godziny w Mostarze. Marco był doskonałym kierowcą / przewodnikiem negocjującym szaloną jazdę innych kierowców i miał wiele faktów na temat geografii i historii tego obszaru.

To świetny sposób na poznanie Bośni i tamtejszej kultury muzułmańskiej. Stare miasto jest bardzo piękne i jest tam wiele restauracji do zobaczenia. Wojna w 1991 roku wpłynęła na ludność, jednak dziś starają się iść dalej i żyć pełnią życia.

Dobrze: Nives, nasz przewodnik był bardzo dobrze poinformowany i miał wiedzę na temat tego obszaru. Źle: pamiętaj, że w każdą stronę będą trzy przejścia graniczne, a ukończenie wszystkich zajęło dużo czasu