Dodaj daty

Stary cmentarz żydowski

Stary cmentarz żydowski – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Split: Prywatna wycieczka panoramiczna wózkiem golfowym ze statków wycieczkowych

1. Split: Prywatna wycieczka panoramiczna wózkiem golfowym ze statków wycieczkowych

Ta wycieczka samochodowa to zabawny i przyjazny sposób na odkrywanie Splitu. Podczas wycieczki poznasz wiele ciekawych miejsc w mieście. Będziesz cieszyć się mieszanką krajobrazów i pięknych nadmorskich promenad w części miasta poza strefą pałacu Dioklecjana. Odwiedź stronę pięknego Marjana, Stadion Poljud, plażę Bačvice, splicką Vidilicę i park Đardin. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, podczas gdy Twój kompetentny i przyjazny, osobisty przewodnik poprowadzi Cię przez serce Splitu. Posłuchaj opowieści o cesarzach, królach, wojownikach, sporcie, poetach i mitach, które ukształtowały ten mały, ale budzący podziw obszar Morza Śródziemnego.

Split: Prywatna panoramiczna wycieczka wózkiem golfowym

2. Split: Prywatna panoramiczna wycieczka wózkiem golfowym

Dołącz do przejażdżki przez 1700 lat historii. Wycieczka wózkiem elektrycznym to zabawny i przyjazny dla środowiska sposób odkrywania Splitu. Podczas wycieczki zwiedzaj wiele ciekawych miejsc w mieście. Ciesz się mieszanką krajobrazów i pięknych nadmorskich promenad w części miasta poza strefą pałacu Dioklecjana. Odwiedź stronę pięknego Marjana, stadion Poljud, plażę Bačvice, splicką Vidilicę i park Đardin. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, podczas gdy Twój kompetentny i przyjazny, osobisty przewodnik poprowadzi Cię przez serce Splitu. Posłuchaj opowieści o cesarzach, królach, wojownikach, sporcie, poetach i mitach, które ukształtowały ten mały, ale budzący podziw obszar Morza Śródziemnego.

Split: Dziedzictwo żydowskie i spacer po Pałacu Dioklecjana

3. Split: Dziedzictwo żydowskie i spacer po Pałacu Dioklecjana

Odkryj jedną z najstarszych społeczności żydowskich w Europie podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Splicie. Twój przewodnik wraz z odwiedzanymi zabytkami otworzy Ci oczy na bogatą historię i kulturę tej długoletniej społeczności. Wybierz się na pieszą wycieczkę po XVII-wiecznym Pałacu Dioklecjana, który opowie o historii tej grupy religijnej i jej długiej historii w Splicie. Podczas wycieczki będziesz także mógł porozmawiać z lokalnymi Żydami i usłyszeć o ich kulturze i doświadczeniach tutaj, w Splicie. Ta wycieczka jest również fantastycznym sposobem na zwiedzanie, ponieważ Twój przewodnik zaprowadzi Cię do popularnych atrakcji, takich jak cmentarz żydowski, synagoga miejska, świątynia Jowisza, pomnik Grgura Ninskiego i wiele innych.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Stary cmentarz żydowski: najlepsze atrakcje w pobliżu

Stary cmentarz żydowski: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stary cmentarz żydowski? Kliknij tutaj.