Stare Miasto w Krakowie
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Stare Miasto w Krakowie: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Stare Miasto w Krakowie”

Kraków – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 536

Stare Miasto w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 6 089 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Krzysztof łatwo nawiązuje kontakt z klientami, odpowiada na wszystkie pytania, zaciekawia podróżujących, język angielski bardzo dobry. Malutki minusik że z tyłu nie słychać tak dobrze jak z przodu.

Super sposób na poznanie najważniejszych miejsc turystycznych w Krakowie. Ciekawe informacje w słuchawkach, bardzo fajna trasa. Duży plus za miłą obsługę. Warto skorzystać :)

Polecam wycieczkę do fabryki Schindlera, jest tam naprawdę wiele ciekawych rzeczy do obejrzenia. Przejazd po dzielnicy żydowskiej z panią przewodnik bardzo pouczający