Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Stare Miasto w Gdańsku

Często zadawane pytania dotyczące: Stare Miasto w Gdańsku

Na jakich wycieczkach w: Stare Miasto w Gdańsku obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Stare Miasto w Gdańsku: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stare Miasto w Gdańsku? Kliknij tutaj.

Stare Miasto w Gdańsku: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 316 opinii

Rewelacyjnie zorganizowana wycieczka po Gdańsku.Dojechaliśmy do miejsc do których pewnie sami nie dotarlibyśmy. Grupa 7 osobowa mieszana , nasza przewodniczka Pani Bożenka skarbnica wiedzy, świetnie radziła sobie z dwoma językami,najpierw angielski a potem polski. Jestem bardzo zadowolona i już w podróży powrotnej opowiadałam 4 współpasażerkom o tej formie zwiedzania.Oczywiście wszystkie otrzymały link do strony firmy. Planuję z Wami spacery w Krakowie i we Wrocławiu.Dziekuję i do zobaczenia.

Ewa, nasza przewodniczka, odbyła z nami świetną wycieczkę z dużą wiedzą historyczną, humorem i częściowo poza szlakami turystycznymi! Doskonała niemiecka i twoja restauracja, aby cieszyć się polskim jedzeniem i dobrym piwem, była na wagę złota! Wspaniały dzień w Gdańsku! Wysoce rekomendowane! Dziękuję droga Evo! Dieter i Doris

Świetna wycieczka. Polecam wszystkim, w ciągu trzech godzin możliwość zwiedzenia wielu miejsc co pieszo zajęłoby z 6-7 godzin. Bardzo miła przewodniczka Bożena, dla której szacunek omawiała atrakcje po angielsku i po polsku (w grupie mieliśmy jedną Amerykankę).

Miły przewodnik, bardzo wykształcona pani. Nie tylko zgromadzone fakty, ale także wiele anegdot i żartów z wieloletniej pracy.

Bardzo fajna wycieczka z doskonałym przewodnikiem. Polecam wszystkim!