Stare Miasto w Alcudii

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stare Miasto w Alcudii: najlepsze atrakcje w pobliżu

Stare Miasto w Alcudii: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stare Miasto w Alcudii? Kliknij tutaj.

Stare Miasto w Alcudii: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 21 opinii

O 9 rano zostałem odebrany z pobliskiego hotelu klimatyzowanym autobusem. Pierwszym przystankiem była Alcudia. Rynek jest tam naprawdę bardzo fajny i można było kupować ubrania, akcesoria, pamiątki i artykuły spożywcze przez 1,5 godziny. Następnie udaliśmy się do portu, skąd katamaranem popłynęliśmy na Formentor. Jednak w porcie musieliśmy czekać około godziny. W lipcu było tak gorąco, że musiałam się chronić przed palącym upałem. Ogólnie nie było wiele do zobaczenia, trochę cienia, a sklepy były średnie. Rejs był bardzo fajny, ale w sezonie - mimo Corony... - bardzo zatłoczony. To samo dotyczyło plaży w Formentor. Nadal polecam tam wejść do wody, plaża też jest naprawdę piękna. W końcu udaliśmy się na punkt widokowy, z którego można było zrobić wspaniałe zdjęcia. Przejażdżka tam autobusem jest wspaniałym przeżyciem! Przewodnik był również bardzo miły - dobry facet mówi w 4 językach!

Wszystko jest super zorganizowane. Dowiesz się dokładnie, kiedy i gdzie się spotkać. W Alcudii masz wystarczająco dużo czasu, aby przejrzeć targ, zjeść lody i wypić espresso. Wycieczka łodzią jest bardzo przyjemna, podobnie jak czas wolny na plaży Formemtor. Ostatni przystanek, widok z Formentor jest naprawdę rewelacyjny. Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane, otrzymujesz krótkie informacje informacyjne i możesz aktywnie wypoczywać. Mogę i polecam wszystkim.

Bardzo fajna wycieczka z różnymi zajęciami. Najpierw autobusem do targu Alcudia, następnie do portu de pollenca, a stamtąd łodzią na plażę Formentor, aby stamtąd pojechać autobusem do mirador es Colomer, skąd roztacza się piękny widok na Cap Formentor. Jedyne, czego bym dokonał, to pozostać na rynku alcudia trochę dłużej, a potem spędzać mniej czasu z port de pollenca.

widziałem piękne widoki. ładny rynek. ale formentor lub zbyt zajęty ...