Stara Galeria Narodowa

Stara Galeria Narodowa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stara Galeria Narodowa? Kliknij tutaj.

Stara Galeria Narodowa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1557 opinii

Świetny zakup

przydatna była zarówno możliwość swobodnego poruszania się środkami transportu publicznego w Berlinie, jak i dostęp do muzeów. w związku z tym przydałby się preferencyjny pas dostępu, inna linia, ponieważ poszedłem zarezerwować wejście w określonym przedziale czasowym w punkcie turystycznym Alexander platz, ale to było bezużyteczne, musiałem normalnie stać w kolejce. Miałem nadzieję to pominąć. Świetne również na zniżki w innych atrakcjach i restauracjach.

karta berlińska jest niezbędna!!!....dostępna w różnych opcjach w zależności od długości pobytu. możesz uzyskać bezpłatny dostęp do 5 muzeów na wyspie, które musisz odwiedzić (jeśli nie wszystkie, to pergamon i neues) .... Oferuje również zniżki w innych miejscach turystycznych (takich jak berliner dom) i różne kluby w mieście.

Doskonały! Używałem wszystkich środków co godzinę przez 72h (termin godzinowy, a nie dniowy jest bardzo przydatny: używałem go od 9, 11, do 12, 8). Bardzo przydatne również na Wyspie Muzeów, nawet jeśli nie da się ich wszystkich zobaczyć z dużą uwagą w tak krótkim czasie. Ale ostatecznie powiedziałbym, że jest niezbędny!

Działało bardzo sprawnie.

Był nieco zniechęcony negatywnymi opiniami na temat pomocy w muzeum i problemów z wejściem. Absolutnie źle. Pracownicy muzeum byli mili i pomocni. Nie było problemów z wejściem.

Lepsze niż kupowanie osobnych biletów.

Wygodne i o wiele łatwiejsze niż kupowanie osobnych biletów do wszystkich 5 muzeów oraz konieczność kupowania biletów kolejowych itp. Warto każdego grosza.