Dodaj daty

Star Island

Star Island

Star Island – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

1. Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

Zrelaksuj się podczas rejsu z pełnym przewodnikiem po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie i zobacz najlepsze atrakcje Miami w sposób, w jaki mieszkańcy Miami uwielbiają je oglądać - z wody. Wejdź na pokład łodzi przy Bayside Marketplace w samym sercu centrum Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się wygodnym rejsem na statek. Zrelaksuj się na zacienionym pokładzie łodzi. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy na zatoce Biscayne. Wyspa Hibiskusa, Wyspa Palmowa, Wyspa Gwiazd, Wyspa Zachodzącego Słońca i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu celebrytów i ich luksusowych rezydencji. Zwróć uwagę na domy Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże Ci wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, zanim udasz się z powrotem do centrum Miami. Downtown Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących linii horyzontu, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key i wpłyń do ujścia rzeki Miami, a następnie wróć do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji combo autobusu piętrowego, w którym możesz wskakiwać i wyskakiwać, jak chcesz, poznając Miami od strony lądu z przystankami na South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinną wycieczkę łodzią powietrzną Everglades, która obejmuje transport powrotny z South Beach do Sawgrass Recreational Park na 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz doświadczenie "Poznaj małego aligatora".

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

2. Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

3. Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

Wskocz na pokład katamaranu motorowego i rozpocznij 45-minutową przygodę na morzu, która zapewni niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania w prawdziwym stylu „Miami Vice”. Uchwyć widoki na Miami i jego spektakularną panoramę w komforcie i bezpieczeństwie, siedząc na pluszowych siedzeniach luksusowej łodzi. Rejs wzdłuż wybrzeża Miami, mijając wielomilionowe rezydencje celebrytów na Star Island, Fisher Island i Miami Beach. Poświęć trochę czasu, aby docenić dzielnicę Art Deco w South Beach z wyjątkowej perspektywy łodzi motorowej na Oceanie Atlantyckim. Rejs po Miami jedyną łodzią, która zapuszcza się do oceanu. Otwarta 365 dni w roku łódź motorowa odpływa codziennie z Bayside Marketplace od 11:00 do zachodu słońca: co godzinę w dni powszednie i co 30 minut w weekendy i święta.

Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

4. Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Popłyń w rejs po zatoce Biscayne i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę Miami i South Beach oraz domy milionerów. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w centrum Miami i zrelaksuj się na wygodnej dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza na żywo od dwujęzycznego przewodnika. Podczas wycieczki możesz napić się wybranego napoju, który możesz kupić w pełnym barze na pokładzie. Podziwiaj domy bogatych i sławnych, gdy słońce zachodzi na Star Island, Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i słynnych Venetian Islands. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych.

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

5. Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Ciesz się magicznym lotem nad wspaniałym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Będziesz szybować nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, zanim zaczniesz obserwować drapacze chmur w Downtown Miami z Biscayne Bay. Ta niezapomniana wycieczka przeniesie Cię nad linię brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieście Miami, Venetian, Star i Palm Islands oraz inne kultowe miejsca.

Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

6. Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

Ciesz się magiczną wycieczką lotniczą nad malowniczą dzielnicą South Beach w Miami. Podziwiaj z nieba wspaniałe widoki na południowe Miami, Biscayne Bay i Star Island. Rozpocznij wycieczkę od wejścia na pokład samolotu w biurze organizatora atrakcji. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, rozpoczynając swoją powietrzną przygodę. Leć nad linią brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieściem Miami oraz Wyspami Venetian, Star i Palm Islands. Po drodze podziwiaj widoki na złote plaże i luksusowe rezydencje. Rób fantastyczne zdjęcia, szybując nad Miami. Zobacz panoramę Miami z lotu ptaka. Posłuchaj pouczającej narracji pilota z certyfikatem FAA. Po zakończeniu lotu wróć do biura organizatora zajęć.

Miami: Odkryj kultowe zabytki podczas 90-minutowego rejsu

7. Miami: Odkryj kultowe zabytki podczas 90-minutowego rejsu

Wybierz się na urzekającą i zabawną wycieczkę łodzią z doświadczonym przewodnikiem, która zapowiada się jako przyjemne i spokojne doświadczenie. Popłyń i zobacz kultowe miejsca, takie jak port w Miami i arena w Miami, pokazując tętniącą życiem atmosferę miasta. Następnie przejdź przez groblę Douglasa MacArthura, gdzie kręcono znane filmy, takie jak Bad Boys 2. I posłuchaj filmowej historii tego obszaru. Zobacz Venetian Bridge, najstarszy most w Miami, który jest również znany z tego, że pojawił się w filmach takich jak 2 Fast 2 Furious. Przejdź obok Joja Beach, znanej z wyjątkowych doznań kulinarnych na nabrzeżu, a następnie zobacz kotwicowisko w Miami, miejsce, w którym właściciele łodzi, zwłaszcza entuzjaści żaglówek, mogą bezpłatnie zakotwiczyć swoje łodzie. Poznaj malownicze wyspy weneckie, w tym Palm Island i Hibiscus Island. Następnie odwiedź Star Island, South Beach, Miami Beach Mariana, jedną z najstarszych marin w Miami. Podziwiaj oszałamiającą wyspę Fisher Island, piękną panoramę Miami i port w Miami. Następnie zobacz najważniejszy punkt wycieczki, 360-stopniowy panoramiczny widok na panoramę Miami.

Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

8. Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

Udaj się na miejsce zbiórki i wejdź na pokład wygodnego jachtu, a następnie wyrusz w rejs po domach gwiazd. Żegluj po pięknych wodach zatoki Biscayne i daj się oczarować panoramicznym widokom na panoramę Miami. Zobacz tętniący życiem port Miami, zaciszną wyspę Fisher Island i skąpane w słońcu wybrzeża Miami Beach. Następnie podziwiaj widoki, przepływając obok bogatych rezydencji rozsianych wzdłuż linii brzegowej, będących świadectwem wystawnego stylu życia bogatych i sławnych. Wybierz, aby cieszyć się podróżą z klimatyzowanego komfortu głównego poziomu jachtu lub udaj się na górny poziom, aby cieszyć się rejsem wycieczkowym na świeżym powietrzu. Słuchaj interesujących dwujęzycznych komentarzy podczas całego rejsu, zdobywając spostrzeżenia od swojego kompetentnego przewodnika.

Miami: Rejs widokowy po Biscayne Bay Mansions

9. Miami: Rejs widokowy po Biscayne Bay Mansions

Podziwiaj niektóre z najbardziej znanych zabytków Miami z wody podczas wyjątkowego rejsu po zatoce Biscayne. Odwiedź American Airlines Arena (Home of the Miami Heat), Star Island, Fisher Island i The Venetian Islands. Podziwiaj luksusowe rezydencje wzdłuż wybrzeża. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz na odkrywczą przygodę w jednej z najbardziej szykownych dzielnic Miami. Zobacz oszałamiające domy bogatych i sławnych w całej zatoce Biscayne. Odkryj słynne Wyspy Weneckie, łańcuch sztucznych wysp zbudowany w 1920 roku. Zobacz wyspy Biscayne, San Marco i Flagler Monument Island, które pozostają niezamieszkane. Posłuchaj ciekawych faktów i historii o okolicy i znanych osobistościach, które tu mieszkały, takich jak między innymi Shaquille O'Neal, Gloria Estefan, Tommy Mottola i Al Capone. Możesz kupić pyszną przekąskę lub napój w barze kasowym, podziwiając widoki i dźwięki Miami. Nie zapomnij mieć oczu otwartych na dziką przyrodę, w tym płaszczki, delfiny i manaty.

Miami Beach: South Beach: prywatna wycieczka samolotem z napojami

10. Miami Beach: South Beach: prywatna wycieczka samolotem z napojami

Wynajmij prywatny samolot i odkryj z powietrza najpiękniejsze widoki na słynne plaże i panoramę Miami. Ciesz się widokami z lotu ptaka i rób fantastyczne zdjęcia podczas lotu nad dzielnicą South Beach w mieście. Po starcie z lotniska Miami Executive Airport podziwiaj piękny widok na South Beach, jedno z najbardziej kultowych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Przygotuj aparat, by zrobić zdjęcie wspaniałej panoramy Miami. Zobacz różnorodne punkty orientacyjne z perspektywy lotu ptaka, w tym Miami Seaport, Miami Seaquarium i Start Island. Otrzymaj napoje, podziwiając widoki poniżej, zanim wrócisz na ziemię.

Liczba znalezionych atrakcji: 80
Sortuj wg::

Star Island: najlepsze atrakcje w pobliżu

Star Island: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Star Island? Kliknij tutaj.

Star Island: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(2445 recenzji)

Bardzo fajny rejs, można się dowiedzieć ciekawych informacji o drogich posiadłościach, obok których się płynie. Świetne widoki na Miami i Miami Beach. Polecam. Z kuponem od GetYourGuide trzeba udać się do kasy biletowej (znajduje się jeszcze dalej za wszystkimi przycumowanymi statkami), żeby otrzymać bilet i dopiero potem iść na statek.

Przewodnicy w parku są naprawdę dobrzy i otwarci na wszelkie pytania! Należy jednak pamiętać, że godzina otrzymania przewodnika jest podana nieprawidłowo.

Świetne, nic do powiedzenia, przewodnik i pilot byli wspaniali. Zdecydowanie było warto, następnym razem zrobię to ponownie.

Jeśli wybierasz się na wycieczkę łodzią, to jest to. Świetne połączenie pełnego otwarcia przepustnicy i zwiedzania.

Było fajnie, ale spodziewałem się trochę więcej safari w dżungli, ale to było jak wizyta w zoo