Atrakcje i wycieczki
Stany Zjednoczone

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stany Zjednoczone: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stany Zjednoczone? Kliknij tutaj.

Stany Zjednoczone: Co mówią inni?

To była niesamowita trasa po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara! Zdecydowanie poleciłbym to. Pamiętaj, że będziesz spać w autobusie godzinami, ale było warto! Nasi przewodnicy byli niesamowici, opowiadali nam historie i wskazywali na rzeczy, o których moglibyśmy nie wiedzieć, gdybyśmy po prostu poszli jako turyści, aby spacerować. Poszedłem sam i poznałem nowych znajomych, podróżujący w pojedynkę powinni naprawdę rozważyć tę opcję:))

Wspaniale. Zdecydowanie najlepsze doświadczenie, jakie miałem podczas wielu podróży do Nowego Jorku. Niesamowite widoki, wciągające, niesamowicie dobrze rozplanowane i naprawdę zabawne. Coś innego niż tylko wysoki budynek. Jedyne wady, co jest powszechną rzeczą w Nowym Jorku, pracownicy ochrony są tak niesamowicie niegrzeczni i nieprzydatni. Brudny system kolejkowania i nieprzydatni ludzie. Ale rzeczywiste doświadczenie było niesamowite?

To absolutna rekomendacja, jeśli jesteś w Nowym Jorku! Personel był super zorganizowany, przyjazny i pomocny! Spełniło się dla mnie wielkie marzenie i jestem bardzo wdzięczna, że mogłam przeżyć ten lot nad Manhattanem!

Przepustka do Nowego Jorku i lot helikopterem kupione na zdobądź przewodnik Bardzo ciekawa cena i łatwa w użyciu Ponadto skontaktowałem się z nimi w sprawie pytania i miałem szybką odpowiedź Genialne !!!

Widzieliśmy wiele aligatorów i ptaków z okolicy. Przewodnik był miły i bardzo podobała nam się jazda.