Wybierz daty
Stambuł

Wycieczki wskakuj/wyskakuj

  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj w: Stambuł

Oprócz atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Stambuł?

W: Stambuł są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj w: Stambuł obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Stambuł: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stambuł? Kliknij tutaj.

Stambuł: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 397 opinii

Bardzo dobre oferty zawarte w tej karcie. Wybrałem 5 dni i wykonałem wiele zajęć zawartych w tej karcie - kolacja i rejs po Bosforze, Wirujące derwisze, Panoramiczny autobus, Madame Tussauds, SEA LIFE, Muzeum iluzji, rejs statkiem po Wyspach Książęcych, Sapphire taras widokowy, Sky ride 4d, Flyzone Demiroren , Błękitny Meczet, Hagia Irina i Pałac Topkapi. Niestety, karta nie została rozpoznana w Jungle Park, Dungeon i Safari, nawet jeśli te atrakcje są wliczone.

Byliśmy w Stambule z naszym 2-letnim synem pod koniec marca, a przepustka turystyczna w Stambule była najlepszym wyborem, jakiego mogliśmy dokonać. Przewodnicy byli zawsze punktualni, zawsze odpowiadali na wszystkie pytania i zawsze zabierali więcej czasu niż było przeznaczone na wizyty (i tym samym pozdrawiam Ilke i Furkan). Mogę tylko polecić, absolutny hit!

Pass zdecydowanie jest tego wart. Często mieliśmy pytania dotyczące dokładnych miejsc spotkań i natychmiast otrzymywaliśmy odpowiedź za pośrednictwem WhatsApp. Otrzymaliśmy zrzuty ekranu i natychmiast dokonano dla nas zmiany rezerwacji. Wszystko działało sprawnie. Może tylko polecić Get your Guide.

Świetną opcją na zaoszczędzenie pieniędzy, zorganizowanie wakacji jest Stambuł. Polecę 5-dniowy karnet, jeśli chcesz zwiedzić miasto ... Na pewno, ale to znowu.

Chociaż wiele działań zostało odwołanych z powodu blokady kraju, działania, które wykonaliśmy, były doskonałe!