Park miejski w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park miejski w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park miejski w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Park miejski w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1189 opinii

Zabawna, interesująca jazda po centrum Wiednia

To była trzygodzinna jazda po centrum Wiednia. Przewodnik zatrzymał się w wielu ważnych miejscach miasta i dał nam doskonały przegląd historycznego Wiednia i dzisiejszego Wiednia. Jej wyjaśnienia były zarówno zrozumiałe, jak i zabawne. Tempo jazdy było łatwe, a przewodnik upewniał się, że nikt nie zostanie w tyle. Duża część jazdy odbywała się na dedykowanych ścieżkach rowerowych lub tam, gdzie ruch samochodowy był niewielki, więc nigdy nie było poczucia zagrożenia. Podczas wycieczki padało, ale przewodnik kazał nam schronić się w małej kawiarni na Judenplatz, gdzie mieliśmy gorące napoje. Na szczęście deszcz opadł po około 15 minutach i byliśmy w drodze. Moja żona i ja zgadzamy się, że ta wycieczka rowerowa była punktem kulminacyjnym naszych czasów w Wiedniu.

Świetny sposób na zobaczenie Wiednia

Dzięki 5 różnym trasom jest to świetny sposób na zwiedzanie Wiednia. Komentarze są dostarczane przez elektroniczny przewodnik audio i są dostępne w wielu językach. Wielu pracowników przy każdym przeskoku w punkcie przeskoku i 1 w każdym autobusie daje możliwość poproszenia o dodatkowe informacje lub sugestie. Jakość informacji może się różnić w zależności od języka przewodników i doświadczenia. Jeśli zamierzasz iść do zamków, poświęć sporo czasu (i dodatkowej gotówki), jeśli chcesz dobrze wyglądać. Ogólnie bardzo dobry sposób, aby uzyskać dobry przegląd miasta i łatwy sposób poruszania się bez konieczności poruszania się po miejskim systemie transportu publicznego.

Cieszył się nasz czas z tej trasy. Poruszanie się z przewodnikiem wypełniającym historię miało znaczenie. Lubiliśmy być aktywni zamiast siedzieć w autobusie. Ta trasa to łatwa jazda na wszystkich poziomach sprawności. Na trasie mieliśmy seniora i nie mieli problemu z jazdą z paczką. Było wystarczająco dużo przystanków, aby zrobić zdjęcia i usłyszeć o historii ważnych zabytków. Jeśli podobała Ci się wycieczka, napisz przewodnik. Jako jedyni doradzaliśmy podczas tej trasy. Może to być spowodowane nawykami kulturowymi lokalnych krajów.

To był piękny wieczór sylwestrowy, podczas którego można było posmakować klasyki i uroczystości. Bilety były łatwe do kupienia i odebrania, jednak nie było tam anglojęzycznego przewodnika, o czym wspomniałem na bilecie, wystarczy, że udasz się na własną rękę do sali koncertowej, a stamtąd do kursalon, do którego mam kilka minut spacerem. Może przewodnik powinien zostać usunięty z reklamy, ponieważ jest to mylące.

To była nasza pierwsza podróż do Wiednia, więc autobus Hop-on Hop wyruszył w kierunku zaspokojenia naszych potrzeb. Nie sądzę jednak, aby był to szczególnie dobry stosunek jakości do ceny. Wiedząc, co teraz wiem, skorzystam z wiedeńskiego systemu transportu publicznego, a nie z usług wsiadania i wysiadania podczas naszej następnej podróży.