Stadion Stamford Bridge

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stadion Stamford Bridge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stadion Stamford Bridge? Kliknij tutaj.

Stadion Stamford Bridge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1437 opinii

Zarezerwowane przez Get your Guide. Wydrukowane bilety są wyłączone, ale też pobrana aplikacja. Kupiłem karnet dzienny, więc ustaliliśmy, co możemy zrobić w ciągu dnia, korzystając z karnetu. Używane wycieczki autobusowe. Poruszanie się po całym okręgu miasta zajmuje wieki. Powiedziano nam, że 2 godziny, ale bardziej jak 2 i 1/2. Nie udało mi się zobaczyć niektórych punktów orientacyjnych z powodu zamknięcia dróg. Pojechaliśmy do Opactwa Westminsterskiego. Zarezerwowałem miejsce w godzinach od 15 do 15:30 w St Paul's. Wsiadłem do autobusu o 1.45 i dopiero o 15:30 zrobiłem sobie przerwę. Autobus minął opactwo 3 lub 4 razy, co było dziwne. Z St Paul's dokonaliśmy naszej rezerwacji o 18:00 w Shard. Poleciłbym zakup karnetu i atrakcji, które odwiedziliśmy.

Początkowo był sceptyczny co do ceny London Pass, ale pierwszego dnia był przekonany, że jest inaczej. Naprawdę się opłaca. Widziałem kilka miejsc, do których nie przyjechałbym bez przepustki i bardzo dokładnie opisałem wszystko z adresem i stacją metra!

Niesamowity stosunek jakości do ceny, kupiliśmy 3-dniowy karnet i wykorzystaliśmy to, za co zapłaciliśmy pierwszego dnia?

Okazja Naprawdę mi się podobało. Żałuję tylko, że nie złapałem więcej atrakcji.

wszystko co chciałem zrobić w śmiesznie niskiej cenie