Stadion San Siro

  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Karty miejskie

Stadion San Siro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stadion San Siro? Kliknij tutaj.

Stadion San Siro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 2720 opinii

Drugie doświadczenie wciąż równie doskonałe. Najlepszy sposób na zobaczenie Mediolanu, bardzo rozległego miasta. Udało nam się wykorzystać wszystkie 4 linie. Interesujące jest wzięcie biletu ważnego przez 48 godzin (za pierwszym razem wziąłem 24 godziny), ponieważ pozostawia czas na swobodne poruszanie się wszystkimi liniami, ponieważ zwiedzanie każdej linii trwa około 1 godziny. Przy regularnych wzlotach i opadach ważność 48 godzin jest znacznie wygodniejsza. Podane informacje są interesujące, a jakość odsłuchów dobra (w porównaniu z innymi firmami).

Po prostu potrzebujesz takiej przepustki! Ty jedziesz metrem, tramwajem, autobusem, a my hop on hop off. Po prostu wystartuj. Razem z Milan Pass. Dołącz do Duomo? Nie, wszystkie rzędy minęły i to był następny zakręt… zapłaciłem 89 euro za Milan Pass, ale było więcej niż warte swojej ceny! Ta 48-godzinna karta jest dołączona do karty Milan Pass. Dobra inicjatywa!!!

Wspaniałe doświadczenie. Stadion San Siro został zamknięty z powodu meczu, gdy mieliśmy przepustkę, a personel był przychylny i mogliśmy cieszyć się nim następnego dnia.

Najlepsza oferta - dużo atrakcji wliczonych w cenę, a także wiele obniżek cen. Najlepszy sposób na odkrycie Mediolanu w 2 dni!

Bardzo dobre rozwiązanie. Interesujące trasy. Jeżeli masz np. 1 dzień i chcesz zobaczyć jak najwięcej!