Atrakcje i wycieczki
Stadion San Siro

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stadion San Siro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stadion San Siro? Kliknij tutaj.

Stadion San Siro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.7 / 5

na podstawie 455 opinii

Doskonała okazja, aby cieszyć się szeregiem wejść do muzeów z pierwszeństwem przejścia, dużym wyborem działań, w tym sztuką, kulturą, zakupami i dodatkowymi doświadczeniami ... W 48h trudno jest zorganizować i wykorzystać wszystko lub prawie ... włącznie pozwala to na szybkie i różnorodne transfery dzięki otwartym biletom na metro, autobus, tramwaj i autobus turystyczny (co bardzo polecam) ... Dobra polecana inwestycja !!!

Po prostu potrzebujesz takiej przepustki! Ty jedziesz metrem, tramwajem, autobusem, a my hop on hop off. Po prostu wystartuj. Razem z Milan Pass. Dołącz do Duomo? Nie, wszystkie rzędy minęły i to był następny zakręt… zapłaciłem 89 euro za Milan Pass, ale było więcej niż warte swojej ceny! Ta 48-godzinna karta jest dołączona do karty Milan Pass. Dobra inicjatywa!!!

Spędziliśmy 4 dni w Mediolanie, dzięki Milan Pass zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy na transporcie (w naszym przypadku Metro) i na odwiedzanych muzeach.

miła obsługa w punkcie odbioru voucherów, W każdym punkcie biletowym wiadomo było, o co chodzi. Polecam pakiet, można dużo zobaczyć

Dobry stosunek ceny do zawartości. Radzę przepustkę