Stadion Rogers Centre

Stadion Rogers Centre – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Rejs po porcie z widokiem na miasto

1. Toronto: Rejs po porcie z widokiem na miasto

Zrób sobie przerwę od zwiedzania Toronto drogą lądową i zobacz je z portu na pokładzie City Cruises Toronto! Odkryj historyczne i współczesne miejsca oraz niuanse portu w Toronto podczas tej zabawnej, pouczającej i w pełni opisanej 60-minutowej wycieczki krajoznawczej po porcie. Ciesz się relaksującą bryzą, spektakularną panoramą i widokami na port, a także w pełni licencjonowanym barem z napojami i przekąskami. Z opcją pokładu wewnętrznego, będziesz czuć się komfortowo o każdej porze roku. Wejdź na pokład Oriole, dwupoziomowej repliki statku parowego na Wielkich Jeziorach, lub Showboat, mniejszej wersji majestatycznej łodzi rzecznej z kołem łopatkowym, na relaksującą 60-minutową wycieczkę po wewnętrznym porcie Toronto. Uzyskaj wyjątkową perspektywę miasta i jedne z najlepszych widoków na panoramę Toronto i naturalne piękno portu w Toronto. Ciesz się żywym komentarzem na temat historii Toronto, jego charakteru, miejsc, historii i nie tylko, zapewnianym przez narratora na żywo na pokładzie. Przepłyń obok CN Tower, HTO Park, Rogers Centre, Redpath Sugar Factory, Sugar Beach, widoku na wyspy Toronto z wewnętrznego portu i nie tylko. Na pokładzie nie można spożywać jedzenia ani napojów z zewnątrz. Jedzenie i napoje dostępne w sprzedaży.

Toronto: City Sightseeing helikopterem

2. Toronto: City Sightseeing helikopterem

Zobacz Toronto z góry, wznosząc się w przestworza i patrząc w dół przez wysokie drapacze chmur na to, co ma do zaoferowania śródmieście. Wybierz 15-kilometrowy lot przez około 7 minut w powietrzu nad centrum Toronto. Alternatywnie, zafunduj sobie 35-kilometrowy lot i zobacz więcej podczas około 12 minut w powietrzu. Twoja przygoda zaczyna się na butikowym lotnisku w centrum wyspy, położonym zaledwie kilka minut od Toronto Harbor Front, Rogers Centre i CN Tower. Po przyjaznej i łatwej odprawie w recepcji nastąpi krótkie oczekiwanie i odprawa przed lotem. Wszyscy będą nosić zestawy słuchawkowe wraz z mikrofonami, dzięki czemu będziecie mogli rozmawiać ze sobą podczas wycieczki. Wycieczka ułoży się w idealny wzór ósemki nad miastem i zobaczysz wszystko, starannie zaprojektowana trasa wycieczki sprawi, że każdy będzie mógł zobaczyć miasto jednakowo. Na wysokości 2000 stóp będziesz tak wysoki, jak druga kapsuła na wieży CN, a widok jest niesamowity. Leć nad centrum śródmieścia z atrakcjami, takimi jak Ripley's Aquarium i Rogers Center, w pogodny dzień możesz nawet zobaczyć mgłę unoszącą się nad wodospadem Niagara. Przy średniej prędkości 100 mil na godzinę będziesz zaskoczony, jak daleko możesz podróżować bez zatłoczonych ulic i sygnalizacji świetlnej. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki przez unikatową szybę od podłogi do sufitu z gwarantowanego miejsca przy oknie. Twoja wycieczka zakończy się po powrocie do bazy helikopterów.

Toronto: bilet na mecz baseballowy Toronto Blue Jays

3. Toronto: bilet na mecz baseballowy Toronto Blue Jays

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć dreszczyku emocji i emocji związanych z Major League Baseball na żywo? Teraz masz szansę dzięki biletowi na mecz Toronto Blue Jays w Rogers Center! Zobacz doświadczenie kibicowania drużynie Major League Baseball z Toronto z radosnymi fanami na twoich oczach. Od trzasku nietoperza po imponujące występy na boisku, dzień spędzony w kanadyjskim obiekcie sportowym nr 1 jest po prostu niesamowity. Tylko wyobraź sobie: jesteś obecny wraz z tysiącami innych zagorzałych fanów wokół siebie, gdy Blue Jays podejmują konkurencję i walczą łeb w łeb o zwycięstwo. Powietrze jest nasycone duchem zespołu; oczekiwanie namacalne. Z pewnością jest to chwila, która zostanie wyryta w Twojej pamięci na długie lata. Poza tym, siedzenie w Rogers Center to coś więcej niż tylko gra meczowa – są tu stoiska z pysznym jedzeniem, serwujące ulubione smakołyki i napoje dla wszystkich. Spraw, by każda zmiana się liczyła i dopełnij popołudnie z przyjaciółmi chwytającymi smaczne przekąski i kibicującymi razem. Nie przegap jedynej w swoim rodzaju okazji, by być świadkiem ulubionego meczu baseballowego Ameryki! Twój bilet na mecz Toronto Blue Jays w Rogers Center czeka – zdobądź go już dziś!

Toronto: Heart of Downtown 3,5-godzinna wycieczka rowerowa

4. Toronto: Heart of Downtown 3,5-godzinna wycieczka rowerowa

Przeglądaj centrum Toronto na 2 kołach! Podczas tej wycieczki rowerowej zobaczysz niektóre z najważniejszych atrakcji śródmieścia Toronto, w tym obowiązkowe zabytki kulturowe i historyczne. Eksploruj obszary, do których nie można łatwo dojechać samochodem lub autobusem, i podziwiaj wyjątkowe malownicze widoki. Trasa jest odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców, ponieważ porusza się w łatwym tempie i zawiera wiele przystanków na pogawędkę i podziwianie zabytków. Twoi przewodnicy są doświadczonymi jeźdźcami miejskimi i znają drogę po Toronto. Co odkryjesz: • Wieża CN • Hotel Royal York • Stacja Unii • Chinatown • Targ Kensington • Centrum firmy Eaton • Plac Dundas • Port i jezioro • Dzielnica finansowa • Queen Street West • Galeria Sztuki Ontario • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania • Hokejowa Galeria Sław • Massey Hall • Centrum Rogersa • Park Okrągły Dom • Ratusz • Targ św. Wawrzyńca • Budynek Flatiron • Katedra i plac św. Jakuba • Sherbourne Common • Nabrzeże Corus • Cukrowa Plaża • Dzielnica rozrywki

Toronto: Prywatna wycieczka helikopterem dla dwóch osób

5. Toronto: Prywatna wycieczka helikopterem dla dwóch osób

Odkryj najważniejsze atrakcje Toronto z góry podczas malowniczej prywatnej wycieczki helikopterem dla dwojga. Od prywatnego zwiedzania po romantyczne przerywniki o zmierzchu, wybierz jedną z trzech opcji pakietów wycieczek, aby uzyskać wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia. Twoja przygoda zaczyna się na lotnisku butikowym w centrum miasta, położonym zaledwie kilka minut od Toronto Harbor Front, Rogers Center i CN Tower. Zamelduj się w recepcji i poznaj załogę, która zapewni, że w pełni wykorzystasz swoje prywatne wrażenia z lotu ptaka. Unieś się na wysokość 2000 stóp nad miastem i leć oko w oko z kapsułą wieży CN. Trasa jest starannie zaprojektowana, aby zapewnić Wam wspaniałe widoki. W pogodny dzień zobacz mgłę unoszącą się nad wodospadem Niagara. Dostarczone zostaną wysokiej jakości interaktywne zestawy słuchawkowe, które ułatwią komunikację między sobą. Prywatna wycieczka kończy się powrotem do bazy helikopterów, gdzie otrzymasz jedno wydrukowane zdjęcie, aby zapamiętać swoje doświadczenie.

Toronto's Waterfront: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

6. Toronto's Waterfront: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

Słuchaj przewodnika z poziomu smartfona podczas zwiedzania niesamowitego nabrzeża Toronto! Zachowaj doświadczenie profesjonalnego przewodnika, porzuć zatłoczone grupy wycieczkowe, napięte harmonogramy i wysokie ceny. Mapa GPS pokazuje, gdzie jesteś i gdzie iść dalej. Gdy się zbliżysz, automatycznie odtworzy się komentarz przewodnika. Ciesz się w dowolnym momencie, nie tylko w dniu rezerwacji. Zatrzymaj się i rozpocznij w dowolnym miejscu na trasie. Podczas tej 4,5-kilometrowej wycieczki krajoznawczej odkryjesz niesamowite widoki, budynki, atrakcje turystyczne, posągi i parki miejskie. Najważniejsze atrakcje to CN Tower, Rogers Centre, Sugar Beach, Princes' Gates, Toronto's Music Garden, One Yonge Street i wiele więcej! Nie tylko zobacz nabrzeże Toronto, ale także posłuchaj, co ma do powiedzenia! Wycieczka zawiera również zabawną grę z ciekawostkami opartymi na lokalizacji. Po odtworzeniu komentarza spójrz na swoje urządzenie i wybierz odpowiedź.

Toronto: Pokaż mi miasto!

7. Toronto: Pokaż mi miasto!

Wraz ze swoim przewodnikiem dowiesz się, jak poruszać się po czwartym co do wielkości mieście w Ameryce Północnej, a także poznasz niektóre z wielu wspaniałych miejsc, które można znaleźć w tym, co my, miejscowi, nazywamy "centrum miasta". Spotkasz swojego przewodnika (i innych członków naszej małej grupy) w dzielnicy rozrywkowej Toronto. W dzielnicy tej znajduje się wiele teatrów, restauracji, barów, klubów nocnych i sal koncertowych. Dzięki naszej małej grupie staramy się angażować naszych gości w rozmowy i pytania podczas całego spaceru. Lubimy nazywać nasze wycieczki "spacerami i rozmowami" po mieście. Gdy opuścimy Dzielnicę Rozrywki, udamy się w kierunku nabrzeża miasta. W drodze do nabrzeża miniemy niektóre z najbardziej znanych budynków w mieście, takich jak CN Tower (niegdyś najwyższa wolnostojąca konstrukcja na świecie) i Rogers Centre (lepiej znany jako Skydome dla mieszkańców). Rogers Centre jest stadionem z rozsuwanym dachem i jest siedzibą miejskiej drużyny baseballowej - Toronto Blue Jays. Chociaż stadion ma nieco ponad 30 lat, można o nim opowiedzieć wiele interesujących historii. Nasza wycieczka ma krótką przerwę na nabrzeżu, a następnie udajemy się do PATH w mieście. PATH to chodnik, w większości podziemny, który rozciąga się na ponad 30 km. PATH łączy większość budynków w centrum Toronto. Ten chodnik jest BARDZO przydatny zarówno zimą, jak i w deszczowe dni. Z 500 miejscami do jedzenia, ponad 1000 sklepów, sześcioma stacjami metra i jedenastoma hotelami, PATH jest doświadczeniem, którego odwiedzający Toronto nie mogą przegapić! Po wejściu i wyjściu z PATH wchodzimy do budynku o nazwie BCE Place. Budynek został zaprojektowany przez hiszpańskiego architekta Santiago Calatravę i jest jednym z najbardziej spektakularnych budynków w mieście. Podczas ostatniej części naszej wycieczki, przechodzimy przez obszar miasta znany jako Stare Toronto. Jest to obszar, w którym zobaczysz budynki pochodzące z czasów rozkwitu Toronto w XIX wieku. Obszar ten ma zupełnie inny klimat niż reszta miasta. Znajdziesz tu kilka bardzo dobrych restauracji i zabytkowych budynków. Ostatnim przystankiem na trasie jest Rynek Świętego Wawrzyńca. W 2012 roku rynek został uznany za "najlepszy rynek żywności na świecie". Obecnie rynek nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce rynków żywności na świecie. Na rynku wskażemy niektóre z najpopularniejszych miejsc i niektóre z najpopularniejszych produktów spożywczych, które można znaleźć na rynku. Rynek to świetne miejsce, aby zakończyć wycieczkę i spędzić czas na próbowaniu wspaniałych potraw dostępnych w mieście.

Toronto: Premierowy rejs z okazji Dnia Ojca z brunchem lub kolacją

8. Toronto: Premierowy rejs z okazji Dnia Ojca z brunchem lub kolacją

Spędź Dzień Ojca na wodzie! Twój tata nigdy nie zapomni tego 2-godzinnego, malowniczego rejsu z okazji Dnia Ojca po porcie w Toronto na pokładzie statku Toronto Odyssey. W ten Dzień Ojca zrób coś więcej dla swojego taty podczas rejsu z oszałamiającymi widokami na panoramę miasta, inspirującą kuchnią i doświadczeniem niepodobnym do żadnego innego - wszystko to składa się na idealną uroczystość. Wybierz pomiędzy Brunch Cruise lub Dinner Cruise. Dzięki świeżym składnikom z rynku oraz opcjom wegetariańskim, wegańskim i halal, w menu w formie bufetu każdy znajdzie coś dla siebie. Tata otrzyma bezpłatny prezent przy wejściu na pokład! Plus, są też zabawne zajęcia dla dzieci. To podróż, której Ty i Twoja rodzina nie będziecie chcieli przegapić! Dwa rejsy z posiłkami do wyboru: Brunch Cruise: Wejście na pokład: 12:30 Czas rejsu: 1:00pm - 3:00pm Rejs na kolację: Godzina wejścia na pokład: 18:30 Czas rejsu: 19:30 - 22:00 Nazwa statku: Toronto Odyssey Prosimy o punktualne przybycie, ponieważ spóźnienia nie będą dozwolone.

Toronto: Poznaj PATH - 32-kilometrowy podziemny chodnik

9. Toronto: Poznaj PATH - 32-kilometrowy podziemny chodnik

Ucieknij od zimnej pogody i silnych wiatrów podczas pieszej wycieczki po PATH w Toronto. Odkryj ogromny podziemny labirynt z ponad 900 sklepami, 11 hotelami, 500 miejscami do jedzenia i 5 stacjami metra. Po drodze usłyszysz unikalne spostrzeżenia na temat tego fascynującego miejsca. Rozpocznij wycieczkę na dworcu Union Station w Toronto i wyrusz w podróż, aby zobaczyć niektóre ze spektakularnych budynków wzdłuż PATH. Dowiedz się, jak skutecznie manewrować na odcinku 20 mil PATH, z którego korzysta ponad 300 000 mieszkańców w ciągu przeciętnego dnia roboczego. Zobacz wszystkie części PATH, w tym kilka, które znajdują się nad ziemią i na poziomie gruntu. Przejdź obok Rogers Centre (Skydome) w Toronto, CN Tower, Scotiabank Arena, Brookfield Place, Hockey Hall of Fame, 4/5 największych banków w Kanadzie, Assembly Chef's Hall i kultowego ratusza.

Samodzielna wycieczka piesza po Starym Toronto i polowanie na padlinożerców

10. Samodzielna wycieczka piesza po Starym Toronto i polowanie na padlinożerców

Planujesz wizytę w Toronto? Nasze turystyczne polowania na padlinożerców zabiorą Cię przez całe Stare Toronto, od Union Station do jeziora, oczywiście przez CN Tower! Będziesz musiał rozwiązywać wyzwania na każdym kroku, aby odkryć swój następny cel. Na każdym kroku poznasz trochę historii, a także ciekawostki o tym, co cię otacza. The Old Toronto City Tourist Scavenger Hunt to 3,7 km / 2,3 mi samodzielna piesza wycieczka z wyzwaniami po drodze. Ukończenie powinno zająć Ci 2-3 godziny. - Zabawne doświadczenie edukacyjne - Dowiedz się trochę lokalnej historii - Zmierz się ze swoją wiedzą: 27 różnorodnych wyzwań - Idź we własnym tempie: 3,7 km - Rozpocznij, kiedy będziesz gotowy, ze swojego smartfona – bez ustalonego harmonogramu - Poświęć tyle czasu, ile chcesz, aby zakończyć polowanie Kup 1 poszukiwacz śmieci dla swojej grupy od 1 do 6 osób.

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Stadion Rogers Centre: najlepsze atrakcje w pobliżu

Stadion Rogers Centre – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Rejs po porcie z widokiem na miasto

Toronto: Rejs po porcie z widokiem na miasto

Zrób sobie przerwę od zwiedzania Toronto drogą lądową i zobacz je z portu na pokładzie City Cruises Toronto! Odkryj historyczne i współczesne miejsca oraz niuanse portu w Toronto podczas tej zabawnej, pouczającej i w pełni opisanej 60-minutowej wycieczki krajoznawczej po porcie. Ciesz się relaksującą bryzą, spektakularną panoramą i widokami na port, a także w pełni licencjonowanym barem z napojami i przekąskami. Z opcją pokładu wewnętrznego, będziesz czuć się komfortowo o każdej porze roku. Wejdź na pokład Oriole, dwupoziomowej repliki statku parowego na Wielkich Jeziorach, lub Showboat, mniejszej wersji majestatycznej łodzi rzecznej z kołem łopatkowym, na relaksującą 60-minutową wycieczkę po wewnętrznym porcie Toronto. Uzyskaj wyjątkową perspektywę miasta i jedne z najlepszych widoków na panoramę Toronto i naturalne piękno portu w Toronto. Ciesz się żywym komentarzem na temat historii Toronto, jego charakteru, miejsc, historii i nie tylko, zapewnianym przez narratora na żywo na pokładzie. Przepłyń obok CN Tower, HTO Park, Rogers Centre, Redpath Sugar Factory, Sugar Beach, widoku na wyspy Toronto z wewnętrznego portu i nie tylko. Na pokładzie nie można spożywać jedzenia ani napojów z zewnątrz. Jedzenie i napoje dostępne w sprzedaży.

Toronto: City Sightseeing helikopterem

Toronto: City Sightseeing helikopterem

Zobacz Toronto z góry, wznosząc się w przestworza i patrząc w dół przez wysokie drapacze chmur na to, co ma do zaoferowania śródmieście. Wybierz 15-kilometrowy lot przez około 7 minut w powietrzu nad centrum Toronto. Alternatywnie, zafunduj sobie 35-kilometrowy lot i zobacz więcej podczas około 12 minut w powietrzu. Twoja przygoda zaczyna się na butikowym lotnisku w centrum wyspy, położonym zaledwie kilka minut od Toronto Harbor Front, Rogers Centre i CN Tower. Po przyjaznej i łatwej odprawie w recepcji nastąpi krótkie oczekiwanie i odprawa przed lotem. Wszyscy będą nosić zestawy słuchawkowe wraz z mikrofonami, dzięki czemu będziecie mogli rozmawiać ze sobą podczas wycieczki. Wycieczka ułoży się w idealny wzór ósemki nad miastem i zobaczysz wszystko, starannie zaprojektowana trasa wycieczki sprawi, że każdy będzie mógł zobaczyć miasto jednakowo. Na wysokości 2000 stóp będziesz tak wysoki, jak druga kapsuła na wieży CN, a widok jest niesamowity. Leć nad centrum śródmieścia z atrakcjami, takimi jak Ripley's Aquarium i Rogers Center, w pogodny dzień możesz nawet zobaczyć mgłę unoszącą się nad wodospadem Niagara. Przy średniej prędkości 100 mil na godzinę będziesz zaskoczony, jak daleko możesz podróżować bez zatłoczonych ulic i sygnalizacji świetlnej. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki przez unikatową szybę od podłogi do sufitu z gwarantowanego miejsca przy oknie. Twoja wycieczka zakończy się po powrocie do bazy helikopterów.

Toronto: bilet na mecz baseballowy Toronto Blue Jays

Toronto: bilet na mecz baseballowy Toronto Blue Jays

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć dreszczyku emocji i emocji związanych z Major League Baseball na żywo? Teraz masz szansę dzięki biletowi na mecz Toronto Blue Jays w Rogers Center! Zobacz doświadczenie kibicowania drużynie Major League Baseball z Toronto z radosnymi fanami na twoich oczach. Od trzasku nietoperza po imponujące występy na boisku, dzień spędzony w kanadyjskim obiekcie sportowym nr 1 jest po prostu niesamowity. Tylko wyobraź sobie: jesteś obecny wraz z tysiącami innych zagorzałych fanów wokół siebie, gdy Blue Jays podejmują konkurencję i walczą łeb w łeb o zwycięstwo. Powietrze jest nasycone duchem zespołu; oczekiwanie namacalne. Z pewnością jest to chwila, która zostanie wyryta w Twojej pamięci na długie lata. Poza tym, siedzenie w Rogers Center to coś więcej niż tylko gra meczowa – są tu stoiska z pysznym jedzeniem, serwujące ulubione smakołyki i napoje dla wszystkich. Spraw, by każda zmiana się liczyła i dopełnij popołudnie z przyjaciółmi chwytającymi smaczne przekąski i kibicującymi razem. Nie przegap jedynej w swoim rodzaju okazji, by być świadkiem ulubionego meczu baseballowego Ameryki! Twój bilet na mecz Toronto Blue Jays w Rogers Center czeka – zdobądź go już dziś!

Toronto: Heart of Downtown 3,5-godzinna wycieczka rowerowa

Toronto: Heart of Downtown 3,5-godzinna wycieczka rowerowa

Przeglądaj centrum Toronto na 2 kołach! Podczas tej wycieczki rowerowej zobaczysz niektóre z najważniejszych atrakcji śródmieścia Toronto, w tym obowiązkowe zabytki kulturowe i historyczne. Eksploruj obszary, do których nie można łatwo dojechać samochodem lub autobusem, i podziwiaj wyjątkowe malownicze widoki. Trasa jest odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców, ponieważ porusza się w łatwym tempie i zawiera wiele przystanków na pogawędkę i podziwianie zabytków. Twoi przewodnicy są doświadczonymi jeźdźcami miejskimi i znają drogę po Toronto. Co odkryjesz: • Wieża CN • Hotel Royal York • Stacja Unii • Chinatown • Targ Kensington • Centrum firmy Eaton • Plac Dundas • Port i jezioro • Dzielnica finansowa • Queen Street West • Galeria Sztuki Ontario • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania • Hokejowa Galeria Sław • Massey Hall • Centrum Rogersa • Park Okrągły Dom • Ratusz • Targ św. Wawrzyńca • Budynek Flatiron • Katedra i plac św. Jakuba • Sherbourne Common • Nabrzeże Corus • Cukrowa Plaża • Dzielnica rozrywki

Toronto: Prywatna wycieczka helikopterem dla dwóch osób

Toronto: Prywatna wycieczka helikopterem dla dwóch osób

Odkryj najważniejsze atrakcje Toronto z góry podczas malowniczej prywatnej wycieczki helikopterem dla dwojga. Od prywatnego zwiedzania po romantyczne przerywniki o zmierzchu, wybierz jedną z trzech opcji pakietów wycieczek, aby uzyskać wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia. Twoja przygoda zaczyna się na lotnisku butikowym w centrum miasta, położonym zaledwie kilka minut od Toronto Harbor Front, Rogers Center i CN Tower. Zamelduj się w recepcji i poznaj załogę, która zapewni, że w pełni wykorzystasz swoje prywatne wrażenia z lotu ptaka. Unieś się na wysokość 2000 stóp nad miastem i leć oko w oko z kapsułą wieży CN. Trasa jest starannie zaprojektowana, aby zapewnić Wam wspaniałe widoki. W pogodny dzień zobacz mgłę unoszącą się nad wodospadem Niagara. Dostarczone zostaną wysokiej jakości interaktywne zestawy słuchawkowe, które ułatwią komunikację między sobą. Prywatna wycieczka kończy się powrotem do bazy helikopterów, gdzie otrzymasz jedno wydrukowane zdjęcie, aby zapamiętać swoje doświadczenie.

Toronto's Waterfront: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

Toronto's Waterfront: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

Słuchaj przewodnika z poziomu smartfona podczas zwiedzania niesamowitego nabrzeża Toronto! Zachowaj doświadczenie profesjonalnego przewodnika, porzuć zatłoczone grupy wycieczkowe, napięte harmonogramy i wysokie ceny. Mapa GPS pokazuje, gdzie jesteś i gdzie iść dalej. Gdy się zbliżysz, automatycznie odtworzy się komentarz przewodnika. Ciesz się w dowolnym momencie, nie tylko w dniu rezerwacji. Zatrzymaj się i rozpocznij w dowolnym miejscu na trasie. Podczas tej 4,5-kilometrowej wycieczki krajoznawczej odkryjesz niesamowite widoki, budynki, atrakcje turystyczne, posągi i parki miejskie. Najważniejsze atrakcje to CN Tower, Rogers Centre, Sugar Beach, Princes' Gates, Toronto's Music Garden, One Yonge Street i wiele więcej! Nie tylko zobacz nabrzeże Toronto, ale także posłuchaj, co ma do powiedzenia! Wycieczka zawiera również zabawną grę z ciekawostkami opartymi na lokalizacji. Po odtworzeniu komentarza spójrz na swoje urządzenie i wybierz odpowiedź.

Toronto: Pokaż mi miasto!

Toronto: Pokaż mi miasto!

Wraz ze swoim przewodnikiem dowiesz się, jak poruszać się po czwartym co do wielkości mieście w Ameryce Północnej, a także poznasz niektóre z wielu wspaniałych miejsc, które można znaleźć w tym, co my, miejscowi, nazywamy "centrum miasta". Spotkasz swojego przewodnika (i innych członków naszej małej grupy) w dzielnicy rozrywkowej Toronto. W dzielnicy tej znajduje się wiele teatrów, restauracji, barów, klubów nocnych i sal koncertowych. Dzięki naszej małej grupie staramy się angażować naszych gości w rozmowy i pytania podczas całego spaceru. Lubimy nazywać nasze wycieczki "spacerami i rozmowami" po mieście. Gdy opuścimy Dzielnicę Rozrywki, udamy się w kierunku nabrzeża miasta. W drodze do nabrzeża miniemy niektóre z najbardziej znanych budynków w mieście, takich jak CN Tower (niegdyś najwyższa wolnostojąca konstrukcja na świecie) i Rogers Centre (lepiej znany jako Skydome dla mieszkańców). Rogers Centre jest stadionem z rozsuwanym dachem i jest siedzibą miejskiej drużyny baseballowej - Toronto Blue Jays. Chociaż stadion ma nieco ponad 30 lat, można o nim opowiedzieć wiele interesujących historii. Nasza wycieczka ma krótką przerwę na nabrzeżu, a następnie udajemy się do PATH w mieście. PATH to chodnik, w większości podziemny, który rozciąga się na ponad 30 km. PATH łączy większość budynków w centrum Toronto. Ten chodnik jest BARDZO przydatny zarówno zimą, jak i w deszczowe dni. Z 500 miejscami do jedzenia, ponad 1000 sklepów, sześcioma stacjami metra i jedenastoma hotelami, PATH jest doświadczeniem, którego odwiedzający Toronto nie mogą przegapić! Po wejściu i wyjściu z PATH wchodzimy do budynku o nazwie BCE Place. Budynek został zaprojektowany przez hiszpańskiego architekta Santiago Calatravę i jest jednym z najbardziej spektakularnych budynków w mieście. Podczas ostatniej części naszej wycieczki, przechodzimy przez obszar miasta znany jako Stare Toronto. Jest to obszar, w którym zobaczysz budynki pochodzące z czasów rozkwitu Toronto w XIX wieku. Obszar ten ma zupełnie inny klimat niż reszta miasta. Znajdziesz tu kilka bardzo dobrych restauracji i zabytkowych budynków. Ostatnim przystankiem na trasie jest Rynek Świętego Wawrzyńca. W 2012 roku rynek został uznany za "najlepszy rynek żywności na świecie". Obecnie rynek nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce rynków żywności na świecie. Na rynku wskażemy niektóre z najpopularniejszych miejsc i niektóre z najpopularniejszych produktów spożywczych, które można znaleźć na rynku. Rynek to świetne miejsce, aby zakończyć wycieczkę i spędzić czas na próbowaniu wspaniałych potraw dostępnych w mieście.

Toronto: Premierowy rejs z okazji Dnia Ojca z brunchem lub kolacją

Toronto: Premierowy rejs z okazji Dnia Ojca z brunchem lub kolacją

Spędź Dzień Ojca na wodzie! Twój tata nigdy nie zapomni tego 2-godzinnego, malowniczego rejsu z okazji Dnia Ojca po porcie w Toronto na pokładzie statku Toronto Odyssey. W ten Dzień Ojca zrób coś więcej dla swojego taty podczas rejsu z oszałamiającymi widokami na panoramę miasta, inspirującą kuchnią i doświadczeniem niepodobnym do żadnego innego - wszystko to składa się na idealną uroczystość. Wybierz pomiędzy Brunch Cruise lub Dinner Cruise. Dzięki świeżym składnikom z rynku oraz opcjom wegetariańskim, wegańskim i halal, w menu w formie bufetu każdy znajdzie coś dla siebie. Tata otrzyma bezpłatny prezent przy wejściu na pokład! Plus, są też zabawne zajęcia dla dzieci. To podróż, której Ty i Twoja rodzina nie będziecie chcieli przegapić! Dwa rejsy z posiłkami do wyboru: Brunch Cruise: Wejście na pokład: 12:30 Czas rejsu: 1:00pm - 3:00pm Rejs na kolację: Godzina wejścia na pokład: 18:30 Czas rejsu: 19:30 - 22:00 Nazwa statku: Toronto Odyssey Prosimy o punktualne przybycie, ponieważ spóźnienia nie będą dozwolone.

Toronto: Poznaj PATH - 32-kilometrowy podziemny chodnik

Toronto: Poznaj PATH - 32-kilometrowy podziemny chodnik

Ucieknij od zimnej pogody i silnych wiatrów podczas pieszej wycieczki po PATH w Toronto. Odkryj ogromny podziemny labirynt z ponad 900 sklepami, 11 hotelami, 500 miejscami do jedzenia i 5 stacjami metra. Po drodze usłyszysz unikalne spostrzeżenia na temat tego fascynującego miejsca. Rozpocznij wycieczkę na dworcu Union Station w Toronto i wyrusz w podróż, aby zobaczyć niektóre ze spektakularnych budynków wzdłuż PATH. Dowiedz się, jak skutecznie manewrować na odcinku 20 mil PATH, z którego korzysta ponad 300 000 mieszkańców w ciągu przeciętnego dnia roboczego. Zobacz wszystkie części PATH, w tym kilka, które znajdują się nad ziemią i na poziomie gruntu. Przejdź obok Rogers Centre (Skydome) w Toronto, CN Tower, Scotiabank Arena, Brookfield Place, Hockey Hall of Fame, 4/5 największych banków w Kanadzie, Assembly Chef's Hall i kultowego ratusza.

Samodzielna wycieczka piesza po Starym Toronto i polowanie na padlinożerców

Samodzielna wycieczka piesza po Starym Toronto i polowanie na padlinożerców

Planujesz wizytę w Toronto? Nasze turystyczne polowania na padlinożerców zabiorą Cię przez całe Stare Toronto, od Union Station do jeziora, oczywiście przez CN Tower! Będziesz musiał rozwiązywać wyzwania na każdym kroku, aby odkryć swój następny cel. Na każdym kroku poznasz trochę historii, a także ciekawostki o tym, co cię otacza. The Old Toronto City Tourist Scavenger Hunt to 3,7 km / 2,3 mi samodzielna piesza wycieczka z wyzwaniami po drodze. Ukończenie powinno zająć Ci 2-3 godziny. - Zabawne doświadczenie edukacyjne - Dowiedz się trochę lokalnej historii - Zmierz się ze swoją wiedzą: 27 różnorodnych wyzwań - Idź we własnym tempie: 3,7 km - Rozpocznij, kiedy będziesz gotowy, ze swojego smartfona – bez ustalonego harmonogramu - Poświęć tyle czasu, ile chcesz, aby zakończyć polowanie Kup 1 poszukiwacz śmieci dla swojej grupy od 1 do 6 osób.

Toronto: Najciekawsze atrakcje

Stadion Rogers Centre: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Stadion Rogers Centre: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stadion Rogers Centre? Kliknij tutaj.

Stadion Rogers Centre: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(196 recenzji)