Stacja Victoria Station w Londynie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stacja Victoria Station w Londynie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stacja Victoria Station w Londynie? Kliknij tutaj.

Stacja Victoria Station w Londynie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 16 168 opinii

Płynna podróż autobusem, łatwe do znalezienia autobusu i wygodne siedzenia. Jedyną rzeczą, która nie była dobra w podróży autobusem, była niska jakość filmu hp, który był wyświetlany podczas podróży. Podróż przebiegła szybko w niecałą godzinę, prawdopodobnie z powodu małego ruchu w Wielki Piątek. Bilety do muzeum dostaliśmy od przewodnika, zanim wysiedliśmy z autobusu i udaliśmy się prosto do muzeum. Nie dostaliśmy jednak małej książeczki, którą można stemplować podczas wystawy, ale z pewnością mogłeś ją odebrać w Punkcie Informacyjnym. Wystawa była cudowna, a Gringotta i Pokątną bardzo nam się podobało. W połowie drogi kupiliśmy hamburgery i piwo kremowe w kawiarni i byliśmy szczęśliwi. Byliśmy w muzeum przez 4,5 godziny, co wydawało się słuszne.

Nie znaleziono autobusu. Biegałem po stacji, pocąc się i pchając wózek inwalidzki córki, na granicy płaczu, bo myślałem, że przegapimy spotkanie. Potrzeba czasu, aby znaleźć, bo mimo planu nie jest to łatwe. Nie autokar, ale autobus... bez pasów, chociaż jesteśmy na głównej drodze, a nawet autostradzie. I nagle bez toalety. Moja córka się spieszyła, ale musiała czekać ponad godzinę. W drodze na zewnątrz kierowca był miły i puścił film o Harrym Potterze, ale w drodze powrotnej spóźnił się na miejsce spotkania w deszczu i nie było mowy o założeniu reszty. Jechał jak szalony. W przeciwnym razie istnieje sposób na ładowanie laptopa w autobusie. Ładna wystawa, ale mieszana w transporcie. Najlepiej jechać autobusem. Bardziej przytulnie i bezpieczniej.

Zestawy były niesamowite. Jest wiele do odkrycia i do pewnego stopnia można zanurzyć się w świecie. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, ale nie zatrzymywaliśmy się przy każdym najmniejszym znaku. Mogę tylko polecić każdemu fanowi, aby sprawdził studia. Na pewno weź ze sobą trochę dodatkowych pieniędzy, bo sklep z artykułami dla fanów jest ogromny, a do kupienia są też gadżety z filmów.

Autobus przyjeżdża punktualnie, bardzo ciekawe zajęcie dla dzieci, które obejrzały już wszystkie odcinki.

Świetne autobusy, obsługa na najwyższym poziomie! Polecam☺️