Wybierz daty
St. Wolfgang im Salzkammergut

wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: St. Wolfgang im Salzkammergut

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: St. Wolfgang im Salzkammergut?

W: St. Wolfgang im Salzkammergut są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki w: St. Wolfgang im Salzkammergut obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

St. Wolfgang im Salzkammergut: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. Wolfgang im Salzkammergut? Kliknij tutaj.

St. Wolfgang im Salzkammergut: Co mówią inni?

Spędziłem najlepszy czas na tej trasie! Salzburg był cudowny, fajnie byłoby mieć jeszcze godzinę wolnego czasu na zwiedzanie, ale wciąż mogę zobaczyć i dużo zrobić. Malownicza jazda przez Alpy Bawarskie i Austriackie była sama w sobie przepiękna. Jezioro Wolfgangsee i region jezior zapierały dech w piersiach. Czułem się dokładnie jak w Szwajcarii. Nie tylko mieliśmy okazję wybrać się na wycieczkę łodzią, ale także mieliśmy trochę wolnego czasu na zwiedzanie miasteczka St. Wolfgang. Przed wyruszeniem w tę trasę sprawdziłem miejsca, do których się wybieramy, ale zdjęcia w Internecie nie oddają tych miejsc sprawiedliwie. Przez całą podróż byłem zachwycony. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę następnym razem, gdy odwiedzisz Monachium. Uwaga dodatkowa: przynieś dużo gotówki! Nie tylko na wycieczkę łodzią, ale także dla samego Salzburga i St. Wolfgang. Zwłaszcza monety, jeśli planujesz korzystać z publicznych łazienek w Austrii.

To było niezapomniane przeżycie. Naprawdę nam się podobało. Podróż była bardzo dobra, ale chcieliśmy zostać trochę dłużej w salzburgu, ponieważ było tam trochę pośpiechu, aby kontynuować nasz następny przystanek w sant wolfgang. Musisz wybrać się na wycieczkę łodzią, nie jest ona zawarta w pakiecie, ale nadal jest przystępna. Widok nas niesamowity!!!!!!!! Miły przewodnik był zabawny i bardzo dokładny z informacjami o wycieczce, a jazda była płynna.

Wspaniałe doświadczenie. Niestety nie mogliśmy pojechać do St. Wolfgang i Salzkammergut ze względu na to, że była zima, ale byliśmy już na to przygotowani. Jednak Salzburg był świetny i mieliśmy więcej czasu, aby się tam dobrze bawić i obejrzeć niektóre sceny z filmu Dźwięki muzyki. Nasza przewodniczka Monica była bardzo pomocna i profesjonalna.