Katedra św. Szczepana w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Katedra św. Szczepana w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra św. Szczepana w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Katedra św. Szczepana w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3097 opinii

Tak wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Wiedniu, że czuliśmy, że tak naprawdę nie wiemy od czego zacząć. Mieliśmy tylko kilka dni. Znalazłem tę wycieczkę i pomyślałem, że może to być dobry sposób na zwiedzanie miasta. Proces przebiegał sprawnie ... właśnie zapłaciłem pieniądze (wyjątkowo rozsądne w porównaniu do takich autobusów typu open top itp.) Pobrałem aplikację i ruszyliśmy. Wędrowaliśmy po ulicach, jeśli Wiedeń rozwiązuje wskazówki i w ogóle zachwyca się, kiedy będzie można je zobaczyć. Historia Augustyna była zarówno pouczająca, jak i zabawna. Miałem cudowny przystanek w starej kawiarni w Vienese, gdzie zadzwonili do nas sławni ludzie ... niczego nie zdradzając. Piękny sposób na zwiedzanie miasta na piechotę z dodatkową radością rozwiązywania problemów po drodze.

Cieszył się nasz czas z tej trasy. Poruszanie się z przewodnikiem wypełniającym historię miało znaczenie. Lubiliśmy być aktywni zamiast siedzieć w autobusie. Ta trasa to łatwa jazda na wszystkich poziomach sprawności. Na trasie mieliśmy seniora i nie mieli problemu z jazdą z paczką. Było wystarczająco dużo przystanków, aby zrobić zdjęcia i usłyszeć o historii ważnych zabytków. Jeśli podobała Ci się wycieczka, napisz przewodnik. Jako jedyni doradzaliśmy podczas tej trasy. Może to być spowodowane nawykami kulturowymi lokalnych krajów.

Bardzo polecam tę wycieczkę. Jesteś niezależny, ale nie zagubiony, instrukcje są bardzo jasne i masz szansę odkryć fajne miejsca. Sugerowałbym rozpoczęcie od pierwszej części dnia; historia prowadzi do uroczych zakątków Wiednia i zabytków. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby spacerować po ulicach, robić zdjęcia, zatrzymać się na kawę lub lunch i odwiedzić pobliskie atrakcje. Pod koniec dnia będziesz chciał więcej. :)

Gra jest dobrze zbadana, a fabuła jest ciekawa. Naprawdę czujemy atmosferę średniowiecza wśród bardzo nowoczesnego miasta. Najlepsze jest odkrycie tych bardzo starych i popularnych stron, których zrobienie tego na własną rękę zajęłoby więcej czasu, ponieważ podróżowałem do tych miejsc bez korzystania z map Google. Oprócz zbierania ciekawostek wypiliśmy też kawę w Café Frauenhuber.

Upewnij się, że pozostawiłeś wystarczająco dużo światła dziennego, aby zakończyć, ponieważ może to być prawie niemożliwe przy słabym oświetleniu lub ciemnej nocy, nawet przy dobrze oświetlonych ulicach, punktach orientacyjnych i obszarach