St Nicholas Market

Liczba znalezionych atrakcji: 12

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bristol: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 78
Sortuj wg::

St Nicholas Market: najlepsze atrakcje w pobliżu

St Nicholas Market – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Odkryj historyczne centrum Bristolu podczas dwugodzinnej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę poza katedrą w Bristolu na College Green, imponującym średniowiecznym kościele zbudowanym w XII wieku. Spacerując po centrum miasta, posłuchaj o początkach miasta, miejscu, w którym się zaczęło, i jego średniowiecznym centrum. Następnie udasz się do normańskiego zamku, położonego strategicznie między rzekami Avon i Frome. Zobacz dowody zniszczeń błyskawicznych, popełnionych przez nazistów przeciwko Bristolowi podczas drugiej wojny światowej. Przez cały czas dowiesz się o Banksym, Brunelu, Czarnobrodym i wielu innych słynnych mieszkańcach Bristolu (których imiona mogą, ale nie muszą, zaczynać się na literę B). Usłysz dziwaczne echa i wreszcie zakończ na historycznym porcie Bristolu po obejrzeniu najmniejszych, największych i najpiękniejszych dzieł sztuki ulicznej w mieście.

Bristol: Targ św. Mikołaja i zwiedzanie schronu przeciwlotniczego

Bristol: Targ św. Mikołaja i zwiedzanie schronu przeciwlotniczego

Lokalny przewodnik zabierze Cię na magiczną wycieczkę od saksońskich początków Bristolu do tętniącej życiem teraźniejszości miasta! Ciesz się uprzywilejowanym dostępem do podziemnych korytarzy, widoków na dachy, schronów przeciwlotniczych z 11 wojny światowej i pomieszczeń, w których niegdyś grały najlepsze zespoły lat 60-tych. Twoja wycieczka rozpoczyna się przed głównym wejściem do Corn Exchange. Następnie przespacerujesz się starożytnymi uliczkami, aby zobaczyć zniszczenia z czasów II wojny światowej, spektakularną architekturę i dowiedzieć się o handlowej przeszłości Bristolu! Po odkryciu najważniejszych atrakcji starego miasta, Twój przewodnik poprowadzi Cię pod ulicami na podziemną przygodę przez największy publiczny schron przeciwlotniczy w Bristolu. Kompletna kapsuła czasu i ukryty klejnot! Ta wyjątkowa wycieczka zapewni Ci ekskluzywny dostęp do obszarów miasta, które zazwyczaj są niedostępne dla zwiedzających. Będziesz poruszony, zafascynowany i zdumiony schronem przeciwlotniczym z II wojny światowej, który pozostaje najlepiej strzeżoną tajemnicą Bristolu. Możesz nawet spotkać Margaret - naszego przyjaznego ducha! Twój przewodnik będzie Cię informował i zapewniał rozrywkę aż do pory lunchu, kiedy to będziesz mógł skosztować przysmaków St. Nicholas Market i najlepszego ulicznego jedzenia w Bristolu. Zdobądź kilka zabawnych pamiątek, gdy już tam będziesz!

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Bristol Ghost Tours to jedyna dedykowana wycieczka z duchami dostępna obecnie w Bristolu. Oferujemy wycieczki z profesjonalnym przewodnikiem w kostiumach, które oprowadzą Cię po starym średniowiecznym sercu miasta i wprowadzą Cię do nowoczesnego miasta pełnego duchów i opowieści o zjawiskach paranormalnych. Sama wycieczka jest przyjazna rodzinom, spotyka się poza katedrą w Bristolu na College Green o 19:30 w wieczorne wycieczki i trwa około 1 godziny 45 minut. Zostaniesz oprowadzony po okolicy jako część grupy, liczącej nie więcej niż 32 osoby, i zanurzysz się w wielu ukrytych tajemnicach i horrorach, które czekają w maksymalnie 17 różnych nawiedzonych miejscach. Wycieczka rozpoczyna się przed katedrą w Bristolu o 19:30, a następnie prowadzi szlakiem, który prowadzi przez The Hatchet Inn, Bristol Beacon, Christmas Steps, Lower Maudlin Rd, Union St, St Nicholas Markets, Bristol Bridge, King St, Bristol Old Vic, Plac Królowych. Sama trasa jest prawie okrężna i obejmuje najstarsze części miasta oraz do 17 różnych nawiedzonych miejsc. Wycieczka kończy się na Queens Square, który jest bardzo blisko przystanków autobusowych i centrum miasta oraz wielu pubów, kawiarni, restauracji i hoteli.

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na moście Bristol Bridge i opowiada historię początków Bristolu. Dowiedz się, skąd miasto wzięło swoją nazwę, a następnie przejdź się do Castle Park, miejsca pierwotnej anglosaskiej osady. Następnie dotrzyj do Starego Miasta w Bristolu i poznaj jego fascynującą historię. Odkryj urocze targi Saint Nicholas Markets, a następnie przejdź przez jedyną zachowaną bramę miejską. Sprawdź obszar, w którym odbył się festiwal sztuki ulicznej See No Evil i podziwiaj szare budynki, które zostały rozjaśnione przez artystów z całego świata. Przejdź dalej do Christmas Steps, a następnie do Colston Hall. Dotrzyj do najstarszego pubu w Bristolu, a następnie przejdź obok dwóch najsłynniejszych dzieł sztuki ulicznej Banksy'ego. Zatrzymaj się przy katedrze w Bristolu, a następnie przejdź się po College Green. Kontynuuj podróż do historycznych Bristol Docks, a następnie odwiedź słynny Old Vic, gdzie możesz coś przekąsić. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika o lokalnej historii i kulturze, a także rekomendacji dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu. Pamiętaj, że ta wycieczka jest w całości w języku angielskim i niestety nie ma opcji tłumaczenia na żaden inny język.

Bristol: The Best Of Bristol, wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Bristol: The Best Of Bristol, wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Na naszych zbudowanych w Bristolu rowerach Temple będziemy podążać cichymi, brukowanymi zaułkami przez stare miasto, znajdując hotspoty sztuki ulicznej, piękne tła i tajne trasy wzdłuż starożytnych murów miejskich. Przejedź przez słynny bristolski targ St. Nick's Market i odkryj niektóre z lokali znajdujących się w czołówce bristolskiej sceny kulinarnej. Poruszając się po wolnych od samochodów ścieżkach portowych, zobaczymy historyczne stocznie szkutnicze, kolorowe domy Cliftonwood i statek Brunela Great Britain - statek, który zmienił świat. Wycieczka zabierze Cię w pobliże kilku murali Banksy'ego i zapewni Ci niezrównany widok na most wiszący Clifton Suspension Bridge. Twój przewodnik zaoferuje również spersonalizowane rekomendacje dotyczące pokazów, wystaw, restauracji i pubów, aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Bristolu. Trasa jest odpowiednia dla wszystkich umiejętności rowerowych, omija ruchliwe drogi i wzgórza. Rowerzyści muszą mieć co najmniej 150 cm wzrostu, a osoby poniżej 16. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.

Bristol: Spacer z przewodnikiem po mieście i interaktywne poszukiwanie skarbów

Bristol: Spacer z przewodnikiem po mieście i interaktywne poszukiwanie skarbów

Go Quest Adventures zmienia ulice Bristolu w plac zabaw! Eksploruj ulice Bristolu i odblokowuj ukryty szlak, znajdując wskazówki, rozwiązując zagadki i wykonując wyzwania, zdobywając punkty po drodze, a wszystko to dzięki aplikacji Go Quest Adventures. Zobacz najważniejsze atrakcje okolicy, odkryj jej ukryte skarby i poznaj historię poufnych informacji oraz zabawne fakty po drodze (nawet miejscowi odkryją coś nowego!). Bristol, tętniące życiem i tętniące życiem miasto z niezależnym duchem, niegdyś uznawane za najmilsze miasto w Wielkiej Brytanii. Historyczny port z zawadiackimi piratami, znany z wiszącego mostu Clifton, domu Wallace'a i Gromita oraz słynnego artysty ulicznego Banksy'ego, Bristol to miejsce, które trzeba zobaczyć i nie zawiedzie Cię. Ponieważ Quest jest samodzielny, możesz: * Rozpocznij swoją misję, kiedy tylko chcesz, uzyskaj natychmiastowy dostęp bez konieczności drukowania z domu * Jedź tak szybko, jak chcesz i spróbuj zdobyć szczyt tabeli liderów lub idź we własnym tempie, zatrzymując się po drodze na odpoczynek. Twoja misja rozpocznie się w pobliżu katedry w Bristolu i zaprowadzi cię w pobliże portu, przez ulice starego miasta i kilka słynnych schodów, zanim wrócisz do miejsca jednej z najsłynniejszych prac ulicznych Banksy'ego. Podczas swojej wyprawy możesz „spotkać” pirata lub dwóch, usłyszeć makabryczną opowieść o drzwiach i zobaczyć jeden z najstarszych teatrów w Wielkiej Brytanii. Więc chwyć papugę i opaskę na oko, załóż wygodne buty i przygotuj się na odkrywanie zabytków, odkrywanie ukrytych skarbów i ostatecznie podbicie Bristol Quest! Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla par, rodzin, grup przyjaciół, grup szkolnych i może być idealnym elementem budowania zespołu lub działalności korporacyjnej. Spersonalizowane misje i pakiety grupowe są dostępne po wysłaniu wiadomości e-mail na adres hello@goquestadventures.com. Pobierz Questing już dziś!

Bristol: Klasyczna wycieczka piesza

Bristol: Klasyczna wycieczka piesza

Wyrusz w urzekającą podróż przez pełną historii przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość Bristolu podczas naszej klasycznej wycieczki pieszej. Zaczynając od tętniącego życiem Bristol Harbourside, zanurzysz się w morskim dziedzictwie miasta, w którym wciąż rozbrzmiewają echa morskich przygód. Nasz pierwszy przystanek zabierze Cię do SS Great Britain, świadectwa wiktoriańskiej sprawności inżynieryjnej i symbolu morskiej supremacji Bristolu. Poznaj historię statku jako pierwszego na świecie oceanicznego statku napędzanego śrubą, zaprojektowanego przez wizjonera Isambarda Kingdoma Brunela. Kontynuując naszą eksplorację, udamy się do Muzeum M Shed, położonego na nabrzeżu portu, oferującego urzekające spojrzenie na różnorodną historię Bristolu. Dzięki interaktywnym eksponatom, artefaktom i osobistym narracjom odkryj ewolucję miasta od tętniącego życiem portu do tętniącego życiem centrum kulturalnego. Następnie wejdziemy do katedry w Bristolu, architektonicznego cudu przesiąkniętego gotyckim przepychem. Poznaj jej wielowiekową historię, znaczenie architektoniczne i rolę duchowego sanktuarium pośród tętniącego życiem miasta. Pozostawiając katedrę za sobą, wędrujemy przez Stare Miasto w Bristolu, labirynt brukowanych uliczek, historycznych budynków i tętniących życiem rynków. Poznaj kultowe punkty orientacyjne, takie jak St. Nicholas Market, Corn Street i Bristol Bridge, z których każdy przesiąknięty jest opowieściami sprzed wieków. Nasza podróż prowadzi następnie do Queen Square, spokojnej oazy pośród miejskiego zgiełku. Odkryj georgiańską elegancję placu i zagłęb się w jego bogatą historię jako centralnego punktu życia społecznego i kulturalnego Bristolu. Gdy nasza wycieczka dobiega końca, wracamy do Bristol Harbourside, gdzie wszystko się zaczęło. Poświęć chwilę na refleksję nad najważniejszymi punktami naszej wyprawy, od cudów morskich po urocze uliczki, i zanurz się w ponadczasowym uroku tego dynamicznego miasta. Dołącz do nas podczas klasycznej wycieczki pieszej i odkryj istotę przeszłości i teraźniejszości Bristolu, gdzie każdy krok odsłania nowy rozdział w tej urzekającej narracji.

St Nicholas Market – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Odkryj historyczne centrum Bristolu podczas dwugodzinnej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę poza katedrą w Bristolu na College Green, imponującym średniowiecznym kościele zbudowanym w XII wieku. Spacerując po centrum miasta, posłuchaj o początkach miasta, miejscu, w którym się zaczęło, i jego średniowiecznym centrum. Następnie udasz się do normańskiego zamku, położonego strategicznie między rzekami Avon i Frome. Zobacz dowody zniszczeń błyskawicznych, popełnionych przez nazistów przeciwko Bristolowi podczas drugiej wojny światowej. Przez cały czas dowiesz się o Banksym, Brunelu, Czarnobrodym i wielu innych słynnych mieszkańcach Bristolu (których imiona mogą, ale nie muszą, zaczynać się na literę B). Usłysz dziwaczne echa i wreszcie zakończ na historycznym porcie Bristolu po obejrzeniu najmniejszych, największych i najpiękniejszych dzieł sztuki ulicznej w mieście.

Bristol: Targ św. Mikołaja i zwiedzanie schronu przeciwlotniczego

Bristol: Targ św. Mikołaja i zwiedzanie schronu przeciwlotniczego

Lokalny przewodnik zabierze Cię na magiczną wycieczkę od saksońskich początków Bristolu do tętniącej życiem teraźniejszości miasta! Ciesz się uprzywilejowanym dostępem do podziemnych korytarzy, widoków na dachy, schronów przeciwlotniczych z 11 wojny światowej i pomieszczeń, w których niegdyś grały najlepsze zespoły lat 60-tych. Twoja wycieczka rozpoczyna się przed głównym wejściem do Corn Exchange. Następnie przespacerujesz się starożytnymi uliczkami, aby zobaczyć zniszczenia z czasów II wojny światowej, spektakularną architekturę i dowiedzieć się o handlowej przeszłości Bristolu! Po odkryciu najważniejszych atrakcji starego miasta, Twój przewodnik poprowadzi Cię pod ulicami na podziemną przygodę przez największy publiczny schron przeciwlotniczy w Bristolu. Kompletna kapsuła czasu i ukryty klejnot! Ta wyjątkowa wycieczka zapewni Ci ekskluzywny dostęp do obszarów miasta, które zazwyczaj są niedostępne dla zwiedzających. Będziesz poruszony, zafascynowany i zdumiony schronem przeciwlotniczym z II wojny światowej, który pozostaje najlepiej strzeżoną tajemnicą Bristolu. Możesz nawet spotkać Margaret - naszego przyjaznego ducha! Twój przewodnik będzie Cię informował i zapewniał rozrywkę aż do pory lunchu, kiedy to będziesz mógł skosztować przysmaków St. Nicholas Market i najlepszego ulicznego jedzenia w Bristolu. Zdobądź kilka zabawnych pamiątek, gdy już tam będziesz!

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Bristol Ghost Tours to jedyna dedykowana wycieczka z duchami dostępna obecnie w Bristolu. Oferujemy wycieczki z profesjonalnym przewodnikiem w kostiumach, które oprowadzą Cię po starym średniowiecznym sercu miasta i wprowadzą Cię do nowoczesnego miasta pełnego duchów i opowieści o zjawiskach paranormalnych. Sama wycieczka jest przyjazna rodzinom, spotyka się poza katedrą w Bristolu na College Green o 19:30 w wieczorne wycieczki i trwa około 1 godziny 45 minut. Zostaniesz oprowadzony po okolicy jako część grupy, liczącej nie więcej niż 32 osoby, i zanurzysz się w wielu ukrytych tajemnicach i horrorach, które czekają w maksymalnie 17 różnych nawiedzonych miejscach. Wycieczka rozpoczyna się przed katedrą w Bristolu o 19:30, a następnie prowadzi szlakiem, który prowadzi przez The Hatchet Inn, Bristol Beacon, Christmas Steps, Lower Maudlin Rd, Union St, St Nicholas Markets, Bristol Bridge, King St, Bristol Old Vic, Plac Królowych. Sama trasa jest prawie okrężna i obejmuje najstarsze części miasta oraz do 17 różnych nawiedzonych miejsc. Wycieczka kończy się na Queens Square, który jest bardzo blisko przystanków autobusowych i centrum miasta oraz wielu pubów, kawiarni, restauracji i hoteli.

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na moście Bristol Bridge i opowiada historię początków Bristolu. Dowiedz się, skąd miasto wzięło swoją nazwę, a następnie przejdź się do Castle Park, miejsca pierwotnej anglosaskiej osady. Następnie dotrzyj do Starego Miasta w Bristolu i poznaj jego fascynującą historię. Odkryj urocze targi Saint Nicholas Markets, a następnie przejdź przez jedyną zachowaną bramę miejską. Sprawdź obszar, w którym odbył się festiwal sztuki ulicznej See No Evil i podziwiaj szare budynki, które zostały rozjaśnione przez artystów z całego świata. Przejdź dalej do Christmas Steps, a następnie do Colston Hall. Dotrzyj do najstarszego pubu w Bristolu, a następnie przejdź obok dwóch najsłynniejszych dzieł sztuki ulicznej Banksy'ego. Zatrzymaj się przy katedrze w Bristolu, a następnie przejdź się po College Green. Kontynuuj podróż do historycznych Bristol Docks, a następnie odwiedź słynny Old Vic, gdzie możesz coś przekąsić. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika o lokalnej historii i kulturze, a także rekomendacji dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu. Pamiętaj, że ta wycieczka jest w całości w języku angielskim i niestety nie ma opcji tłumaczenia na żaden inny język.

Bristol: The Best Of Bristol, wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Bristol: The Best Of Bristol, wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Na naszych zbudowanych w Bristolu rowerach Temple będziemy podążać cichymi, brukowanymi zaułkami przez stare miasto, znajdując hotspoty sztuki ulicznej, piękne tła i tajne trasy wzdłuż starożytnych murów miejskich. Przejedź przez słynny bristolski targ St. Nick's Market i odkryj niektóre z lokali znajdujących się w czołówce bristolskiej sceny kulinarnej. Poruszając się po wolnych od samochodów ścieżkach portowych, zobaczymy historyczne stocznie szkutnicze, kolorowe domy Cliftonwood i statek Brunela Great Britain - statek, który zmienił świat. Wycieczka zabierze Cię w pobliże kilku murali Banksy'ego i zapewni Ci niezrównany widok na most wiszący Clifton Suspension Bridge. Twój przewodnik zaoferuje również spersonalizowane rekomendacje dotyczące pokazów, wystaw, restauracji i pubów, aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Bristolu. Trasa jest odpowiednia dla wszystkich umiejętności rowerowych, omija ruchliwe drogi i wzgórza. Rowerzyści muszą mieć co najmniej 150 cm wzrostu, a osoby poniżej 16. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.

Bristol: Spacer z przewodnikiem po mieście i interaktywne poszukiwanie skarbów

Bristol: Spacer z przewodnikiem po mieście i interaktywne poszukiwanie skarbów

Go Quest Adventures zmienia ulice Bristolu w plac zabaw! Eksploruj ulice Bristolu i odblokowuj ukryty szlak, znajdując wskazówki, rozwiązując zagadki i wykonując wyzwania, zdobywając punkty po drodze, a wszystko to dzięki aplikacji Go Quest Adventures. Zobacz najważniejsze atrakcje okolicy, odkryj jej ukryte skarby i poznaj historię poufnych informacji oraz zabawne fakty po drodze (nawet miejscowi odkryją coś nowego!). Bristol, tętniące życiem i tętniące życiem miasto z niezależnym duchem, niegdyś uznawane za najmilsze miasto w Wielkiej Brytanii. Historyczny port z zawadiackimi piratami, znany z wiszącego mostu Clifton, domu Wallace'a i Gromita oraz słynnego artysty ulicznego Banksy'ego, Bristol to miejsce, które trzeba zobaczyć i nie zawiedzie Cię. Ponieważ Quest jest samodzielny, możesz: * Rozpocznij swoją misję, kiedy tylko chcesz, uzyskaj natychmiastowy dostęp bez konieczności drukowania z domu * Jedź tak szybko, jak chcesz i spróbuj zdobyć szczyt tabeli liderów lub idź we własnym tempie, zatrzymując się po drodze na odpoczynek. Twoja misja rozpocznie się w pobliżu katedry w Bristolu i zaprowadzi cię w pobliże portu, przez ulice starego miasta i kilka słynnych schodów, zanim wrócisz do miejsca jednej z najsłynniejszych prac ulicznych Banksy'ego. Podczas swojej wyprawy możesz „spotkać” pirata lub dwóch, usłyszeć makabryczną opowieść o drzwiach i zobaczyć jeden z najstarszych teatrów w Wielkiej Brytanii. Więc chwyć papugę i opaskę na oko, załóż wygodne buty i przygotuj się na odkrywanie zabytków, odkrywanie ukrytych skarbów i ostatecznie podbicie Bristol Quest! Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla par, rodzin, grup przyjaciół, grup szkolnych i może być idealnym elementem budowania zespołu lub działalności korporacyjnej. Spersonalizowane misje i pakiety grupowe są dostępne po wysłaniu wiadomości e-mail na adres hello@goquestadventures.com. Pobierz Questing już dziś!

Bristol: Klasyczna wycieczka piesza

Bristol: Klasyczna wycieczka piesza

Wyrusz w urzekającą podróż przez pełną historii przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość Bristolu podczas naszej klasycznej wycieczki pieszej. Zaczynając od tętniącego życiem Bristol Harbourside, zanurzysz się w morskim dziedzictwie miasta, w którym wciąż rozbrzmiewają echa morskich przygód. Nasz pierwszy przystanek zabierze Cię do SS Great Britain, świadectwa wiktoriańskiej sprawności inżynieryjnej i symbolu morskiej supremacji Bristolu. Poznaj historię statku jako pierwszego na świecie oceanicznego statku napędzanego śrubą, zaprojektowanego przez wizjonera Isambarda Kingdoma Brunela. Kontynuując naszą eksplorację, udamy się do Muzeum M Shed, położonego na nabrzeżu portu, oferującego urzekające spojrzenie na różnorodną historię Bristolu. Dzięki interaktywnym eksponatom, artefaktom i osobistym narracjom odkryj ewolucję miasta od tętniącego życiem portu do tętniącego życiem centrum kulturalnego. Następnie wejdziemy do katedry w Bristolu, architektonicznego cudu przesiąkniętego gotyckim przepychem. Poznaj jej wielowiekową historię, znaczenie architektoniczne i rolę duchowego sanktuarium pośród tętniącego życiem miasta. Pozostawiając katedrę za sobą, wędrujemy przez Stare Miasto w Bristolu, labirynt brukowanych uliczek, historycznych budynków i tętniących życiem rynków. Poznaj kultowe punkty orientacyjne, takie jak St. Nicholas Market, Corn Street i Bristol Bridge, z których każdy przesiąknięty jest opowieściami sprzed wieków. Nasza podróż prowadzi następnie do Queen Square, spokojnej oazy pośród miejskiego zgiełku. Odkryj georgiańską elegancję placu i zagłęb się w jego bogatą historię jako centralnego punktu życia społecznego i kulturalnego Bristolu. Gdy nasza wycieczka dobiega końca, wracamy do Bristol Harbourside, gdzie wszystko się zaczęło. Poświęć chwilę na refleksję nad najważniejszymi punktami naszej wyprawy, od cudów morskich po urocze uliczki, i zanurz się w ponadczasowym uroku tego dynamicznego miasta. Dołącz do nas podczas klasycznej wycieczki pieszej i odkryj istotę przeszłości i teraźniejszości Bristolu, gdzie każdy krok odsłania nowy rozdział w tej urzekającej narracji.

Bristol: Najciekawsze atrakcje

St Nicholas Market: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

St Nicholas Market: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St Nicholas Market? Kliknij tutaj.

St Nicholas Market: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(35 recenzji)