St. Mary's Gate – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach turystycznych

Gdańsk: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach turystycznych

Poznaj Gdańsk we własnym tempie dzięki interaktywnej wycieczce pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być używana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne, skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Gdańska. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel miejskiej gry krajoznawczej. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień. W przepełnionym historią Gdańsku najpierw odwiedzisz piękną Wysoką Bramę. Następnie wyjątkową Złotą Bramę, a potem niezastąpiony Dwór Artusa. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do Fontanny Neptuna. Jako piąty przystanek znajdziesz Długi Targ. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesującą Zieloną Bramę. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Bramy Mariackiej. Ponadto będziesz mógł podziwiać Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Kaplica Królewska. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Żuraw. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

Gdańsk: Prywatny rejs statkiem elektrycznym po Motławie

Rozkoszuj się atrakcjami gdańskiego Starego Miasta podczas prywatnego rejsu po Motławie. Szybuj cicho po wodzie bez oparów gazu na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi. Zrelaksuj się, korzystając z wygodnego siedzenia, pluszowych poduszek i koców, aby się ogrzać. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją żeglarską przygodę. Korzystaj z radia i nie krępuj się kupować drinka z pokładowego mini-baru. Odpręż się, wiedząc, że statek jest regularnie utrzymywany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami bezpieczeństwa. Rób zdjęcia, gdy przepływasz obok historycznych bram wodnych miasta, takich jak Brama Mariacka, Brama Stragglers, Brama Świętego Jana i Brama Ducha Świętego. Rejs ponad 700-letnim żurawiem z czerwonej cegły, Muzeum Soldek i Muzeum II Wojny Światowej. Przejdź obok Kładki Ołowianka i podziwiaj, jak dawne magazyny na Wyspie Spichrzów przekształciły się w szykowną dzielnicę. Wróć do punktu wyjścia pod koniec rejsu.

Gdańsk: Gra i wycieczka po mieście

Gdańsk: Gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje zwiedzania miasta z zabawą w grę City Exploration podczas samodzielnego spaceru z przewodnikiem po Gdańsku. Znajdź atrakcje z łatwością dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdej lokalizacji, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. W wypełnionym historią Gdańsku najpierw odwiedzisz piękną Wysoką Bramę. Następnie wyjątkową Złotą Bramę, a potem niezastąpiony Dwór Artusa. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do Fontanny Neptuna. Jako piąty przystanek znajdziesz Długi Targ. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesującą Zieloną Bramę. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Bramy Mariackiej. Ponadto będziesz mógł podziwiać Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Kaplica Królewska. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Żuraw. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Fantastyczna gdańska gra typu Outdoor Escape Game: Lwy i Jednorożce

Fantastyczna gdańska gra typu Outdoor Escape Game: Lwy i Jednorożce

Czy wiesz, że zamiłowanie do odkrywania i zwiedzania można połączyć z science fiction? Wyrusz w podróż po malowniczych zakątkach starego miasta, zwiedzaj Długi Targ i jego okolice, rozwiązuj łamigłówki i zagadki, a wszystko to z nutką podróży w czasie. Podczas wyprawy odwiedzisz wiele kultowych miejsc, takich jak Fontanna Neptuna, strzeliste kościoły czy bogato zdobiona Wielka Zbrojownia. Wehikuł czasu czeka na Ciebie. Czy jesteś gotowy na tę przygodę? Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu przez miasto. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i zbadać otoczenie, kiedy tylko chcesz. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi rozgrywki. Udaj się do Bramy Wyżynnej i rozpocznij zadanie w aplikacji. Zakończ wycieczkę w Zielonej Bramie. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoich smartfonach. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możecie grać jako grupa i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/drużyny i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielnie od grupy, i spotkać się z grupą na końcu.

Gdańsk: najważniejsze atrakcje i ukryte skarby - wycieczka piesza

Gdańsk: najważniejsze atrakcje i ukryte skarby - wycieczka piesza

Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w 3-godzinną odyseję wzdłuż Traktu Królewskiego, znanego również jako ulica Długa, wzdłuż której znajdują się kolorowe kamienice, sklepy i kawiarnie. Podziwiaj piękną architekturę i poznaj bogatą historię miasta podczas spaceru. Zatrzymaj się przy kultowej Fontannie Neptuna (Fontanna Neptuna) w samym sercu Długiego Targu i posłuchaj o legendzie Neptuna i jej znaczeniu dla miasta. Odwiedź Kościół Mariacki (Bazylika Mariacka), jeden z największych ceglanych kościołów na świecie i podziwiaj jego gotycką architekturę. Poznaj Długi Targ, otoczony zabytkowymi budynkami, takimi jak Zielona Brama i Dwór Artusa. Przejdź się ulicą Mariacką, znaną z urokliwego bruku i zabytkowych budynków. Zakończ swoją wycieczkę przy Bramie Mariackiej, kolejnej zabytkowej bramie prowadzącej na gdańskie Stare Miasto, podziwiając tętniące życiem ulice

Gdańsk: Pierwszy Spacer Odkrywców i Spacer Czytelniczy

Gdańsk: Pierwszy Spacer Odkrywców i Spacer Czytelniczy

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj kilka informacji dotyczących atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. W przepełnionym historią Gdańsku najpierw odwiedzisz piękną Wysoką Bramę. Następnie wyjątkową Złotą Bramę, a potem niezastąpiony Dwór Artusa. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do Fontanny Neptuna. Jako piąty przystanek znajdziesz Długi Targ. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesującą Zieloną Bramę. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Bramy Mariackiej. Ponadto będziesz mógł podziwiać Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Kaplica Królewska. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Żuraw. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Gdańsk: Najciekawsze atrakcje

St. Mary's Gate: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

St. Mary's Gate: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. Mary's Gate? Kliknij tutaj.

St. Mary's Gate: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(2 recenzji)

Wszystko było świetne. Wycieczka w pięknej okolicy, ładna pogoda, wygodna łódź, przewodnik był bardzo przyjazny i podzielił się wieloma informacjami na temat historii Gdańska i okolic. Naprawdę podobała nam się nasza wycieczka i na pewno spróbujemy jej ponownie, kiedy wrócimy do Gdańska.

Bardzo miło spędzone chwile, doskonały sposób na poznanie ciekawych i must see miejsc w Gdańsku, pełen profesjonalizm obsługi, bardzo dobra znajomość języka angielskiego przewodnika

Jeśli ktoś chce poznać ciekawostki o Gdańsku, historię, przyjemnie płynąc w dobrej atmosferze to dobrze trafił. Polecam

To było niesamowite! Polecam wszystkim podróżującym do Gdańska!

Wycieczka była naprawdę miła i wszystko było idealne :)