Dodaj daty

St. Mark's Church

St. Mark's Church – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Panoramiczny autobus Hop On Hop Off - wycieczka po Zagrzebiu

1. Panoramiczny autobus Hop On Hop Off - wycieczka po Zagrzebiu

To idealna okazja, aby dostosować własną wycieczkę, możesz wsiadać i wysiadać na dowolnym przystanku, aby odkrywać Zagrzeb w wolnym czasie. Dzięki tej usłudze możesz wybrać swoją podróż i odkryć wszystko, co można zobaczyć w historycznej stolicy Chorwacji. Z jednym biletem możesz wsiadać i wysiadać na dowolnej liczbie przystanków. Na pokładzie dostępna jest bezpłatna sieć WIFI. Wykorzystaj w pełni wszystkie zalety i rabaty, które oferuje broszura Zagreb City Tour, po prostu przedstaw ją przy zakupie wymienionych usług i zaoszczędź pieniądze. Dzięki kuponom otrzymasz zniżki w wybranych atrakcjach, sklepach i restauracjach w Zagrzebiu. Hop On Hop Off Zagreb City Tour działa codziennie i jest najlepszą (i najtańszą) opcją, aby zobaczyć główne atrakcje Zagrzebia w jak najkrótszym czasie.

Wycieczka Best of Zagreb z przejażdżką kolejką linową

2. Wycieczka Best of Zagreb z przejażdżką kolejką linową

Rozpocznij wycieczkę od placu Ban Jelačić i podróżuj przez przeszłość i teraźniejszość Zagrzebia. Najpierw zatrzymaj się przy historycznym wejściu do Starego Miasta, XIII-wiecznej Kamiennej Bramie. Odwiedź plac św. Marka i zobacz kultowy kościół św. Marka oraz kościół św. Katarzyny z różowym sufitem. Przejdź przed wieżę Lotrščak i zobacz słynny wystrzał armatni w południe! Przejedź się jedną z najkrótszych kolejek linowych na świecie - słynną zagrzebską kolejką linową ze spektakularnymi widokami. Przejdź się tunelami zbudowanymi przez faszystów podczas II wojny światowej i odwiedź Krwawy Most, miejsce wielu konfliktów na przestrzeni wieków burzliwej przeszłości Zagrzebia. Zatrzymaj się na Dolac, największym zielonym targu w mieście i rozkoszuj się kolorami i aromatami tego tętniącego życiem targu. Zobacz wielką katedrę w Zagrzebiu w pobliżu, największy kościół w Chorwacji. Zakończ swoją podróż na placu Ban Jelačić.

Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

3. Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

Czy jest coś lepszego niż wygodne siedzenie i jazda przez Zagrzeb na rowerze z lekkim powiewem w twarz? Poznaj chorwackie miasto w najbardziej ekscytujący sposób, z bliska i poczuj się jak miejscowy. Odkryj zabytki zarówno blisko, jak i daleko, ponieważ Twój przewodnik zabierze Cię do najpiękniejszych i najbardziej historycznych zabytków Zagrzebia. Odbywają się częste przystanki, każdy tak długo, jak chcesz. Poznaj historię tego historycznego miasta, przelatując obok budynków i ulicami, które istnieją od wieków. Ta trasa obejmuje zarówno śródmieście, jak i przedmieścia. Poznaj Plac Marszałka Tito, jeden z największych i najpiękniejszych placów w Chorwacji, w którym mieści się Chorwacki Teatr Narodowy i Uniwersytet w Zagrzebiu. Zajrzyj do Studni Życia i odkryj Zieloną Podkowę. Przejdź się ulicą Tkalčićeva i przejdź przez Krwawy Most wraz z wieloma innymi podczas tej wycieczki rowerowej po Zagrzebiu.

Zagrzeb: Prywatna piesza wycieczka z lokalnym przewodnikiem

4. Zagrzeb: Prywatna piesza wycieczka z lokalnym przewodnikiem

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w najstarszym i najpiękniejszym parku w Zagrzebiu, parku Zrinjevac. Ze Zrinjevaca udasz się na plac Ban Jelačića, a przewodnik opowie Ci historię powstania Zagrzebia i jak Zagrzeb otrzymał swoją nazwę. Przejdziesz wzdłuż Ilicy do kolejki linowej, która zabierze Cię do Gradec, jednej ze średniowiecznych osad. Spaceruj ulicami górnego miasta, zanurz się w bogatej historii i posłuchaj ciekawych opowieści o mieście. Zobaczysz najstarszą aptekę w Zagrzebiu i usłyszysz coś o metodzie leczenia w średniowieczu i przygotowywaniu leków. Wyjdziesz z Górnego Miasta jedyną zachowaną bramą - Bramą Kamienną. Dowiesz się, dlaczego za drzwiami znajduje się kaplica i o patronie miasta Zagrzeb. Również, dlaczego i przed kim mieszkańcy Gradeca potrzebowali ochrony w średniowieczu. Zjedziesz ulicą Radićeva i wejdziesz na ulicę Tkalčićeva małą uliczką zwaną Bloody Bridge. Z przewodnika dowiesz się, dlaczego ta mała uliczka ma tak symboliczną nazwę. Przejdziesz najsłynniejszy i najbardziej ruchliwy deptak w mieście i dowiesz się czegoś o stylu życia mieszkańców Zagrzebia. Przejdziesz przez park Opatovina do zielonego targu Dolac (otwartego w godzinach porannych), gdzie będziesz częścią zgiełku najsłynniejszego symbolu Zagrzebia. Z zielonego targu przejdziesz do katedry, najsłynniejszego symbolu Zagrzebia, a przewodnik opowie Ci najciekawsze fakty z jego burzliwej historii. Wycieczka kończy się na placu Ban Jelačića, gdzie pożegnasz się ze swoim przewodnikiem.

Zagrzeb: Gra ucieczki na świeżym powietrzu na Starym Mieście

5. Zagrzeb: Gra ucieczki na świeżym powietrzu na Starym Mieście

Odwiedź kultowe zabytki, takie jak oszałamiająca katedra w Zagrzebiu i zabytkowy kościół św. Marka, podążając za wskazówkami i podpowiedziami, które poprowadzą Cię bliżej romantycznej pogoni. Odkryj sekrety romantycznej przeszłości i teraźniejszości Zagrzebia. Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu po mieście. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i eksplorować otoczenie, kiedy tylko masz na to ochotę. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz e-mail z instrukcjami, jak grać. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoim smartfonie. Alternatywnie każda osoba może zakupić własny voucher. Możesz grać w grupie i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub możesz podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi. Każda osoba może także bawić się samodzielnie, oddzielona od grupy, a na koniec spotkać się z grupą.

Safari fotograficzne w Zagrzebiu

6. Safari fotograficzne w Zagrzebiu

Dobra, ludzie, słuchajcie! Jeśli pasjonujesz się fotografią i pragniesz odkrywać nowe miejsca, Zagreb Photo Safari to Twój bilet na niezapomnianą przygodę! Wybierz swój smak: dzienny lub pod gwiazdami nocnymi! Mamy możliwości i nie zawahamy się ich użyć! Wybierz pomiędzy naszą Wycieczką Fotograficzną Dzienną a Wycieczką Fotograficzną Nocną. Chcesz zanurzyć się w złotym świetle poranka? Wybierz się na jednodniową wycieczkę rozpoczynającą się o 9:00. Pragniesz magii świateł miasta i lśniących ulic? Nasza nocna wycieczka rozpoczyna się o 17:00. Będąc z nami, odwiedzisz wszystkie popularne miejsca w Zagrzebiu, od wspaniałej katedry w Zagrzebiu po tętniący życiem plac Bana Jelačicia i kultowy kościół św. Marka. Ale trzymajcie się mocno, na tym nie poprzestaniemy! Poprowadzimy Cię do tajnych zakamarków, na które sam nigdy byś nie natknął się. Nasz profesjonalny fotograf? Są jak skarbnica wiedzy fotograficznej, gotowa zrzucić bomby wiedzy na temat kompozycji, oświetlenia i wszystkich tych sprytnych technik, które sprawiają, że Twoje zdjęcia robią wrażenie! Gdy już zachwycimy Cię pięknem Zagrzebia, zawieziemy Cię z powrotem do serca miasta, abyś mógł kontynuować zwiedzanie lub wrócić do swojego przytulnego hotelu. Po powrocie do domu nie zapomnij pochwalić się tymi wspaniałymi zdjęciami znajomym i rodzinie! Skorzystaj z okazji, stwórz wspomnienia i zrób niesamowite zdjęcia, aby na zawsze zapamiętać podróż do Zagrzebia. Gotowy na tę epicką przygodę? Naciśnij przycisk książki i przygotuj się na podbój Zagrzebia!

Zagrzeb: zwiedzanie z przewodnikiem i poszukiwanie atrakcji

7. Zagrzeb: zwiedzanie z przewodnikiem i poszukiwanie atrakcji

Poznaj Zagrzeb we własnym tempie podczas tej interaktywnej pieszej wycieczki w poszukiwaniu skarbów, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystana jako świetna aktywność integracyjna. Aby rozpocząć, pobierz aplikację na swoje urządzenie, a następnie skorzystaj z aplikacji i zintegrowanych map, aby znaleźć drogę do 10 atrakcji w Londynie. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejne miejsce docelowe w grze o zwiedzaniu miasta. Rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji w każdej atrakcji, aby odblokować następną lokalizację. Pracuj jako zespół i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze możesz zatrzymać się na kawę, zjeść lunch lub zrobić sobie przerwę w dowolnym momencie. Rozpocznij wycieczkę w Ogrodzie Botanicznym Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

8. Zagrzeb: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj kilka informacji dotyczących atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij wycieczkę w Ogrodzie Botanicznym Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Prywatna piesza wycieczka z kolejką linową i transferami

9. Zagrzeb: Prywatna piesza wycieczka z kolejką linową i transferami

Spotkasz swojego przyjaznego przewodnika w centrum miasta. Na początku wycieczki miniesz katedrę, najwyższy budynek sakralny w mieście i być może najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich. Po dokładnym zwiedzeniu wnętrza katedry przejdź do tętniącego życiem otwartego targu Dolac. Twój przewodnik zapewni ci wgląd w lokalną kuchnię, ponieważ wszystkie świeże lub domowe składniki są sprzedawane na tym rynku każdego dnia, więc nie wahaj się poprosić o wskazówki, jaki byłby najlepszy prezent dla twoich bliskich w domu. Następny przystanek to ulica Tkalčićeva, najbardziej ruchliwa ulica w centrum miasta i centralny punkt jego nocnego życia. Ta wąska ulica jest dziś wypełniona modnymi barami, klubami i restauracjami, ale w przeszłości w jej miejscu płynął potok, dzielący bliźniacze miasta Kaptol i Gradec, poprzedników Zagrzebia. Wycieczka piesza prowadzi następnie przez Most Splamiony Krwią, ulicę Radićeva i Kamienną Bramę, wspinając się na Górne Miasto - Gradec. Wśród interesujących miejsc znajduje się jezuicki barokowy kościół św. Katarzyny, kościół św. Marka z charakterystycznym kolorowym dachem, siedziby chorwackiego parlamentu i rządu, ratusz i różne muzea. Następnie następnym przystankiem jest Wieża Lotrščak, znana z armaty, która codziennie w południe wystrzeliwuje dokładny czas. Jest to również świetne miejsce na panoramę Zagrzebia i następne selfie. Stamtąd wybierz się na spacer po pięknej promenadzie Strossmayer, ulubionym miejscu miejscowych na romantyczne spacery, a następnie udaj się na przyjemną przejażdżkę kolejką linową Zagrzeb, znaną jako najkrótsza na świecie (tylko 66 m długości) w kierunku Dolnego Miasta . Ostatnimi przystankami prywatnej wycieczki po Zagrzebiu są Plac Kwiatowy i Plac Jelačicia, nazwany na cześć bana Josipa Jelačicia, najwybitniejszej postaci w historii Chorwacji. Twoja trasa zakończy się kilkoma ciekawszymi historiami i ciekawymi faktami z twojego wnikliwego przewodnika

Zagrzeb: Gra i wycieczka po mieście

10. Zagrzeb: Gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje zwiedzania miasta z zabawą w grę City Exploration podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Zagrzebiu. Znajdź atrakcje z łatwością dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, udając się do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdej lokalizacji, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij zwiedzanie od Ogrodu Botanicznego Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

St. Mark's Church: najlepsze atrakcje w pobliżu

St. Mark's Church: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. Mark's Church? Kliknij tutaj.