Atrakcje i wycieczki St. Julian’s

St. Julian’s: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. Julian’s? Kliknij tutaj.

St. Julian’s: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1170 opinii

Było świetnie, tak, robi się tłoczno, ale tak się dzieje, gdy jedziesz do miejsca znanego turystom. Blue Lagoon miała świetne napoje / jedzenie. Nikt nie został użądlony w Blue Lagoon, ale na Comino użądliło się mnóstwo ludzi. Pracownicy szybko spryskali osoby, które zostały ukąszone, więc zdecydowanie się tobą zaopiekują. Pracownicy byli również mili i bardzo pomocni. Wyjaśnili wszystko, jadąc do Blue Lagoon. Skakanie z łodzi lub zjeżdżanie ze zjeżdżalni było idealne! Zdecydowanie POLECAM ten wyjazd każdemu!!!!

Wszystko przebiegło dobrze i na czas, możliwość zjazdu ze zjeżdżalni oraz pływanie na środku morza bezcenne. Generalnie swoją rolę czyli dopłynięcie do konkretnych miejsc wypełnili, komfortowe warunki, toaleta. Generalnie wszystko okej :) jak ktoś liczy na coś więcej to lepiej, żeby zainwestował w coś droższego, na tą cenę jak dla mnie wszystko super

Bardzo pomocna załoga, zwłaszcza człowiek z Belfastu, absolutny dżentelmen, spotkaliśmy go nawet po rejsie i był bardzo pomocny w doprowadzeniu odpowiedniego autobusu do naszego celu. Dziękuję za bardzo pamiętny dzień.

Naprawdę fajna wycieczka. Wszystko działało idealnie. Woda w lagunie to sen. Warto również wybrać się na sąsiednią wyspę.

Wszystko było idealne. Polecam być tam jak najszybciej i zająć dobre miejsca do opalania.