Atrakcje i wycieczki
St. John’s

St. John’s

St. John’s: najczęściej polecane atrakcje

St John's: Wycieczka samochodowa z przewodnikiem w małej grupie

St John's: Wycieczka samochodowa z przewodnikiem w małej grupie

Twoja wycieczka zaczyna się od lokalnego przyjaznego przewodnika, który odbierze Cię bezpośrednio z hotelu w centrum St. John's. Będziesz cieszyć się narracją jazdy po drodze do pięknego narodowego miejsca historycznego latarni morskiej Cape Spear. Ta latarnia morska jest najstarszą w prowincji i znajduje się w najbardziej wysuniętym na wschód punkcie Ameryki Północnej. Będąc tutaj, będziesz miał trochę czasu na zwiedzanie latarni morskiej i podziwianie inspirujących widoków na Ocean Atlantycki. Z przyjemnością odwiedzisz Narodowe miejsce historyczne Signal Hill. Miejsce to jest istotne ze względu na swoją historyczną rolę w strategicznych operacjach wojskowych oraz jako miejsce ostatecznej bitwy wojny siedmioletniej w Ameryce Północnej. Miejsce to jest również ważne dla historii komunikacji jako miejsce, w którym pierwszy w historii transatlantycki sygnał bezprzewodowy został odebrany przez słynnego włoskiego wynalazcę Guglielmo Marconiego. Będąc tutaj, będziesz miał okazję zwiedzić słynną Wieżę Cabota i podziwiać niesamowite widoki na St. John's i jego port. Doświadczysz także jazdy po mieście z narracją. Przejedziesz obok i zatrzymasz się w wielu interesujących miejscach, w tym: Jellybean Row, The Rooms, George Street, Water Street, Bazylika i Katedra św. Jana Chrzciciela, St. John's Harbour, Quidi Vidi Village i Terry Fox Memorial - upamiętniający rozpoczęcie Maratonu Nadziei przez zanurzenie protezy nogi w Oceanie Atlantyckim. Pod koniec wycieczki przewodnik bezpiecznie zawiezie Cię z powrotem do hotelu w centrum St. John's.

3-godzinna wycieczka po mieście St. John's, w małej grupie do sześciu osób

3-godzinna wycieczka po mieście St. John's, w małej grupie do sześciu osób

3-godzinna wycieczka z przewodnikiem, odbierzemy Cię w późnym modelu mini van, w hotelu lub Airbnb w rejonie St. John's, podziwiaj niesamowity widok na Signal Hill, a następnie do Quidi Vidi Village, znanej również jako "the gut", uroczej wioski rybackiej na wschodnim krańcu St. John's, zobacz kolorowe domy Jelly Bean Row, jedź wzdłuż ulicy wodnej w historycznym centrum St. John's, na Cape Spear, najbardziej wysunięty na wschód punkt w Ameryce Północnej, zobacz latarnię morską, wiadra i lufy broni z II wojny światowej, a następnie do Petty Harbor, położonej głęboko w Motion Bay, aktywnej wioski rybackiej, malowniczej i zapierającej dech w piersiach.

St. John's: Cape Spear i wycieczka po mieście z lokalnym przewodnikiem

St. John's: Cape Spear i wycieczka po mieście z lokalnym przewodnikiem

Odkryj Nową Fundlandię i zapoznaj się z miastem St. John's i jego okolicami, w tym Cape Spear, najbardziej wysuniętym na wschód punktem w Ameryce Północnej. Twój lokalny przewodnik opowie Ci o jego bogatej historii, legendach i legendzie - a wszystko to okraszone osobistymi anegdotami i dobrym humorem, z którego słyną mieszkańcy Nowej Fundlandii. Podziwiaj wspaniałe widoki z Cabot Tower i Signal Hill, jednej z najbardziej rozpoznawalnych panoram w Kanadzie. Spaceruj po klifowej baterii dział z czasów II wojny światowej, obserwuj wieloryby i ptaki morskie oraz odwiedź najstarszą stojącą latarnię morską w prowincji. Zobacz inne kultowe zabytki, w tym wioskę Quidi Vidi, Jelly Bean Row, Government House, rzymskokatolicką bazylikę i zapoznaj się ze sklepami i restauracjami w centrum miasta.

St. John's: Wycieczka w małej grupie z rejsem łodzią Iceberg Quest

St. John's: Wycieczka w małej grupie z rejsem łodzią Iceberg Quest

Twoja wycieczka zaczyna się od odbioru bezpośrednio z hotelu w centrum St. John's. Będziesz cieszyć się jazdą z narracją po drodze do naszego pierwszego przystanku w pięknym narodowym miejscu historycznym latarni morskiej Cape Spear, najstarszej w prowincji i położonej w najbardziej wysuniętym na wschód punkcie Ameryki Północnej. Będąc tutaj, będziesz miał trochę czasu na zwiedzanie latarni morskiej i podziwianie inspirujących widoków na Ocean Atlantycki. Następnie zabierzemy Cię z powrotem do centrum St. John's na wycieczkę samochodową po mieście z narracją, mijając wiele interesujących miejsc, w tym Jellybean Row, George Street i poprowadzimy Cię przez pobliską wioskę Quidi Vidi. Naszym następnym przystankiem będzie Narodowe Miejsce Historyczne Signal Hill. Miejsce to jest istotne ze względu na swoją historyczną rolę jako miejsce ostatecznej bitwy wojny siedmioletniej w Ameryce Północnej. Miejsce to jest również ważne dla historii komunikacji, ponieważ to właśnie tam słynny włoski wynalazca Guglielmo Marconi odebrał pierwszy w historii transatlantycki sygnał bezprzewodowy. Będąc tutaj, będziesz miał okazję zwiedzić słynną Wieżę Cabota i podziwiać niesamowite widoki na St. John's i jego port. Następnie zostaniesz zabrany na wielokrotnie nagradzaną wycieczkę łodzią po Nowej Fundlandii, Iceberg Quest. Z pewnością pokochasz tę jedyną w swoim rodzaju okazję, aby zobaczyć Cape Spear, Cabot Tower i Fort Amherst z morza, będąc świadkiem największego na świecie skupiska humbaków wraz z górami lodowymi liczącymi 12 000 lat! Gdy wrócisz na ląd, Twoja wycieczka dobiegnie końca, a Twój przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu w centrum St. John's.

St. John's, NL: Doświadczenie detektywa z tajemnicą morderstwa

St. John's, NL: Doświadczenie detektywa z tajemnicą morderstwa

Wciel się w rolę świeżo upieczonego detektywa, któremu komendant Mahoney zlecił rozwiązanie porywającej sprawy... morderstwa na ulicach St. John's. Podczas tej przygody audio z rozwiązywaniem zagadek kryminalnych odwiedzisz każdą z 10 lokalizacji zaznaczonych na mapie, osobiście lub wirtualnie za pośrednictwem wersji internetowej (w zestawie). Będziesz mieć wybór, aby poznać centrum miasta za pomocą mapy pieszej lub wybrać trasę samochodową na obrzeżach miasta. Po dokonaniu wyboru poznasz dokładny punkt startowy. *Zobacz zdjęcia trasy Nowością w 2024 roku będzie również możliwość zwiedzania centrum miasta z kanapy, grając w wersję internetową na dowolnym urządzeniu z przeglądarką (PC, tablet, przesyłanie do Smart TV). Zaparkujesz lub zatrzymasz się w każdym miejscu, wysłuchasz historii audio i przetestujesz swoje umiejętności detektywistyczne, zbierając wskazówki i łącząc dowody. Na koniec dokonasz dedukcji i wydasz nakaz aresztowania. Twoje umiejętności detektywistyczne zostaną również przetestowane, a ich kulminacją będzie wynik wydajności sprawy, który pozwoli ci ocenić twoje umiejętności detektywistyczne. Odpowiednia dla detektywów solo, dynamicznych duetów lub grup entuzjastów tajemnic, ta gra sprawi, że zanurzysz się w opowieści audio pełnej intryg. Gra czeka, detektywie - czy jesteś przygotowany na rozwiązanie sprawy?

St. John's: Wycieczka z przewodnikiem po mieście

St. John's: Wycieczka z przewodnikiem po mieście

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy pomniku w mieście i zacznij spacerować po mieście, wskazując słynne budynki i zabytki. Pozwól przewodnikowi poprowadzić Cię przez miasto, zatrzymując się w ważnych miejscach i dając Ci czas na zadawanie pytań. Przejdź się ulicą Water Street, uznaną za narodowe miejsce historyczne Kanady, oraz ulicą Duckworth. Poznaj obie te ulice, które są jednymi z najstarszych ulic w Ameryce Północnej, wypełnionymi wyjątkowymi sklepami i restauracjami oraz tętniącymi życiem lokalną kulturą. Odwiedź Bannerman Park, aby podziwiać piękną scenerię i spokojną atmosferę. Następnie zatrzymaj się w budynku kolonialnym, gdzie dowiesz się o rządzie St. John's i słynnych wydarzeniach historycznych, które miały miejsce w tych murach. Ciesz się urzekającymi historiami, w tym dlaczego rząd siedzi po lewej stronie, dlaczego wszyscy jeżdżą po prawej stronie i jak miasto zareagowało na nazistowskiego oficera spacerującego po mieście w pełnym mundurze. Odkryj to wszystko i wiele więcej podczas tej kompleksowej wycieczki po mieście.

Degustacja piwa z Nowej Fundlandii w St. John's

Degustacja piwa z Nowej Fundlandii w St. John's

Piwo: jest to jeden z najstarszych napojów alkoholowych na świecie, najczęściej spożywany i był integralną częścią codziennego życia w Nowej Fundlandii od czasu, gdy Europejczycy po raz pierwszy wylądowali na wyspie. Przyjdź do nas i poznaj długą i bogatą historię piwa w Nowej Fundlandii, od naszych najwcześniejszych przedsięwzięć piwowarskich po kwitnący współczesny przemysł piwowarski. Podczas tej wycieczki będziesz cieszyć się szeroką gamą lokalnych piw, od kwaśnego warzonego z nowofundlandzką solą morską po złożony stout z piwami i lagerami pomiędzy nimi. Zatrzymamy się w trzech różnych browarach i barach, aby poznać historie i opowieści oraz 7 próbek piwa warzonego właśnie tutaj. Po drodze Twój przewodnik zabawi Cię opowieściami o prohibicji i gangsterach, którzy się z nią wiązali, przypadkowym odkryciu portu i powiązaniu lokalnego piwa z Jimmym Kimmelem. Ponadto nasi lokalni przewodnicy przeprowadzą Cię przez szybki kurs degustacji piw rzemieślniczych, dzieląc się swoją wiedzą, rekomendacjami i osobistymi anegdotami o tym, jak St. John's stało się miastem, którym jest dzisiaj. Wycieczka rozpocznie się na George Street przy pomniku zatytułowanym "A Time", a zakończy w YellowBelly Brewery.

St. John's: Kanada – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

St. John's: Kanada – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Ameryce Północnej, po prostu wybierz opcję 3 krajów Ameryki Północnej, która obejmuje:Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Bell Mobility/SaskTel/TELUS

Walking on Water - 90-minutowa wycieczka po centrum St. John's

Walking on Water - 90-minutowa wycieczka po centrum St. John's

Water Street: Prawdopodobnie najstarsza nieprzerwanie działająca ulica handlowa w Ameryce Północnej była centrum życia i handlu w St. John's od czasu, gdy Europejczycy po raz pierwszy przybyli do tego portu. Dołącz do nas podczas tej w pełni dostępnej 90-minutowej wycieczki "dla każdego" (bez wzgórz i schodów!), Aby uzyskać zabawne i pouczające wprowadzenie do St. John's wzdłuż jednej z najbardziej historycznych ulic Ameryki Północnej. Odkryj z nami przeszłość i teraźniejszość ulicy, która niegdyś była centrum jednego z największych i najważniejszych łowisk na świecie.

Często zadawane pytania dotyczące: St. John’s

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: St. John’s?

Najlepsze atrakcje to:

St. John’s: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

St. John’s: Najciekawsze atrakcje

St. John’s: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

St. John’s: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. John’s? Kliknij tutaj.

St. John’s: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5
(2 recenzji)