Dodaj daty

St John's College

St John's College – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Oksford: wycieczka rowerowa po mieście z przewodnikiem dla studentów

1. Oksford: wycieczka rowerowa po mieście z przewodnikiem dla studentów

Odkryj historyczne centrum Oksfordu i magiczne parki na obrzeżach miasta podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Przejedź obok najlepszych atrakcji miasta i pokonaj większy teren. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centrum miasta, aby rozpocząć przygodę. Przejedź przez miasto wraz z przewodnikiem dla studentów i poznaj historię Oksfordu. Podziwiaj budynki uniwersyteckie, w których studiowali Oscar Wilde, JRR Tolkien, CS Lewis i wielu brytyjskich polityków. Podziwiaj architekturę uniwersytetów w Oksfordzie i wejdź do słynnej Biblioteki Bodlejańskiej. Podziwiaj scenerię Port Meadow i odwiedzaj miejsca, do których nie można dotrzeć pieszo. Ciesz się wieloma przystankami na trasie i zakończ powrót w pierwotnym miejscu spotkania.

Oxford: wycieczka rowerowa i piesza z przewodnikiem po absolwentach uczelni

2. Oxford: wycieczka rowerowa i piesza z przewodnikiem po absolwentach uczelni

Zanurz się w kulturze Uniwersytetu Oksfordzkiego i dowiedz się wszystkiego o zasięgu słynnego kampusu podczas tej wycieczki rowerowej i pieszej. Poznaj dramatyczną nowoczesną architekturę Centrum Blavatnik i średniowieczną fasadę Magdalen College. Spacerowy element wycieczki zabierze Cię do jednej z najstarszych uczelni uniwersyteckich i światowej sławy Biblioteki Bodleian, znanej jako miejsce kręcenia filmów o Harrym Potterze. Przeżyj malowniczy krajobraz łąk Christ Church przed wizytą w All Souls College i Radcliffe Camera. Wejdź i wyjdź ze starego miasta, jeżdżąc po lokalnych terenach zielonych i odkrywaj Port Meadow, poznając czas Lewisa Carrolla w Oksfordzie.

Oxford: Wycieczka po mieście i uniwersytecie z wstępem do college'u w cenie

3. Oxford: Wycieczka po mieście i uniwersytecie z wstępem do college'u w cenie

Jesteśmy małym zespołem pełnych pasji gawędziarzy, którzy tchną życie w opowieści i legendy ukryte w starożytnych murach Oksfordu. Nie tylko tu mieszkamy, ale jesteśmy ekspertami w dziedzinie historii Oksfordu i okolic - jesteśmy dumni z naszego przyjaznego i cierpliwego podejścia, zapewniając, że każdy uczestnik naszych wycieczek czuje się mile widziany, włączony i doceniony. Twoja prywatna wycieczka piesza trwa około 2 godzin dla maksymalnie 8 osób. Odwiedzimy uczelnię (w zależności od dostępności otwarcia), która jest wliczona w cenę Twojego biletu. Jesteśmy bardzo elastyczni, możesz wybrać godzinę rozpoczęcia prywatnej wycieczki pieszej po Oksfordzie. Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego spaceru po urokliwych uliczkach Oksfordu, głębokiego zanurzenia się w jego historii literackiej, czy też posmakowania tętniącej życiem energii historii Oksfordu, pozwól nam być Twoimi towarzyszami w przygodzie, która rozpali Twoją ciekawość i pozostawi cenne wspomnienia. Spotykamy się przed wejściem do hotelu Randolph, naprzeciwko wejścia do muzeum Ashmolean. Możemy być elastyczni, jeśli chodzi o miejsce zbiórki. Odwiedzimy między innymi następujące miejsca (w zależności od dostępności) * Pomnik Męczenników * Najstarszy College w Oksfordzie * Teatr Sheldonian * Most Westchnień * Biblioteka Bodlejańska * The Radcliffe Camera * Kryty Rynek Zakończymy na Broad Street, w centrum Oksfordu - gotowi, abyś mógł kontynuować zwiedzanie! Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

St John's College: najlepsze atrakcje w pobliżu

St John's College: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St John's College? Kliknij tutaj.