Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
St. Augustine

W najstarszym mieście USA znajdziesz sielankową pogodę, piękne wybrzeże i hiszpańską architekturę kolonialną.

St. Augustine – nasze najbardziej polecane atrakcje

St. Augustine: Wycieczka Hop-on Hop-off Trolley Tour z wejściem do muzeum

1. St. Augustine: Wycieczka Hop-on Hop-off Trolley Tour z wejściem do muzeum

Zobacz zabytkowy kościół św. Augustyna podczas wycieczki tramwajowej z przewodnikiem. Posłuchaj, jak twoi dyrygenci opowiadają o trasie z fascynującą i zabawną mieszanką ciekawostek i historii. Dowiedz się więcej o najstarszej nieprzerwanie zamieszkałej osadzie w kraju w Muzeum Historii św. Augustyna. Ciesz się pełną 90-minutową wycieczką na wózku lub miej swobodę wsiadania i wysiadania na dowolnym z 22 przystanków. Unikaj przejeżdżania przez korki lub szukania i płacenia za parking. Pozwól konduktorowi zająć się nawigacją za Ciebie. Przeżyj historię pierwszej osady w Ameryce Północnej, oglądając Castillo de San Marcos, hiszpański fort zbudowany w XVII wieku. Zobacz słynne źródło Ponce de Leon, które jest uważane za Fontannę Młodości, gdzie możesz rzeczywiście spróbować wody. Poznaj miejsce pierwszej mszy w Ameryce w Misji Nombre de Dios. Przeżyj wczesny św. Augustyna, zwiedzając starą wioskę św. Augustyna, w której znajdują się domy z XVIII i XIX wieku. Podziwiaj Gonzalez-Alvarez House, najstarszy udokumentowany dom kolonialny na Florydzie, w którym mieszkali koloniści brytyjscy, hiszpańscy i amerykańscy. Zanurz się w 500-letniej historii miasta, oglądając eksponaty w Muzeum Historii św. Augustyna. W pobliżu wielu interesujących miejsc w St. Augustine znajdują się 22 przystanki: 1) 167 San Marco Ave: Stare Miasto Trolley Tours of St Augustine, Stare Więzienie, Najstarsze Muzeum Sklepów, Muzeum Historii św. Augustyna, Punkt Handlowy Gator Bob, Wymiana Przypraw i Herbaty 2) 10 W. Castillo Dr.: Centrum Informacji Turystycznej 3) Orange Street 31: Garncarskie Muzeum Figur Woskowych, Stara Apteka, Cmentarz Tolomato 4) 1 St. George Street: City Gates + St. George Street (historyczne centrum handlowe), Najstarsza drewniana szkoła 5) 20 S. Castillo Dr: Dzielnica Kolonialna, Muzeum Piratów i Skarbów, Castillo de San Marcos 6) 6 Avenida Menendez: Widok na zatokę w hotelu Best Western, Shipwreck Museum 7) Hypolita Street 39: Hypolita Street i St. George Street, restauracja Columbia 8) 38 Sevilla Street: Flagler Memorial Presbyterian Church + Grace United Methodist Church Ancient City Baptist Church 9) 81 King Street: Muzeum Villa Zorayda 10) ul. Cordova 80: Muzeum Lightnera, Flagler College 11) 112 Riberia Street: destylarnia św. Augustyna 12) 146 King Street: Winiarnia San Sebastian 13) 139 King Street: Fabryka Czekolady Whetstone 14) Katedra 38 Miejsce: Plaza de la Constitucion, Dom Rządowy, Bazylika Katedralna św. Augustyna 15) 22 St. Francis Street: najstarszy dom, Fernandez Llambias House 16) 111 Avenida Menendez: przystań św. Augustyna, szkuner Freedom, rejs piracki Black Raven 17) 1 S. Castillo Dr.: Pomnik Narodowy Castillo de San Marcos 18) 19 San Marco Ave: Ripley's Wierzcie lub nie! 19) 27 San Marco Ave: Centrum powitalne tramwajów na Starym Mieście 20) 101 San Marco Ave: Misja Nombre de Dios, Sanktuarium Matki Bożej La Leche 21) 137 San Marco Ave: Stary Senator + Willa 1565 22) Aleja Magnolia 11: Fontanna Młodości

St. Augustine: Rejs w poszukiwaniu skarbów z pokazem na pokładzie

2. St. Augustine: Rejs w poszukiwaniu skarbów z pokazem na pokładzie

Dołącz do 1,5-godzinnej podróży, która obejmuje pierwszorzędny, interaktywny pokaz na pokładzie prawdziwego statku pirackiego. Statek został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z jego przeznaczeniem, jako pływająca scena dla pirackich pokazów na żywo. Celem jest zapewnienie szerokiej gamy dynamicznych i interaktywnych programów rozrywkowych, które są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Ambicją ekipy jest dostarczenie najlepszego pirackiego show na Florydzie, niezależnie od grupy wiekowej widzów. Spektakl jest przećwiczony, ale nie ma scenariusza, co pozwala piratom improwizować i wchodzić w interakcje z tłumem. Żadna inna atrakcja nie może sprostać tej ekscytującej i wyjątkowej przygodzie.

St. Augustine: Upiory i nagrobki na Starym Mieście (Old Town Trolley Tour)

3. St. Augustine: Upiory i nagrobki na Starym Mieście (Old Town Trolley Tour)

Kiedy dyrygent wyje „Wszyscy na pokład!” - czy będziesz tam? Zbadaj ciemniejszą stronę najstarszego miasta w kraju i pozwól, by gospodarz duchów był twoim przewodnikiem. Zobacz Stare Więzienie, miejsce niezliczonych udokumentowanych zjawisk paranormalnych, które znajduje się na Florydzie iw Krajowym Rejestrze Nawiedzonych Miejsc. Nie przegap tej przerażająco zabawnej wycieczki konnej. Usłyszysz historie o nawiedzonych cmentarzach hugenotów i Tolomato. Posłuchaj, jak Ghost Host szczegółowo opisuje prawdziwe historie zjawisk paranormalnych oraz opowieści o morderstwie i chaosie w St. Augustine. Przeżyjesz także wyjątkowy, przerażający postój w Muzeum Figur Woskowych Pottera. Nie chcesz przegapić tej Ghost Tour! To jedyna wycieczka z duchami, która zabierze Cię do dwóch najbardziej nawiedzonych budynków w mieście! Uznany za najlepszą wycieczkę z duchami Best of St. Augustine

St Augustine: Wycieczka wózkiem elektrycznym Nights of Lights

4. St Augustine: Wycieczka wózkiem elektrycznym Nights of Lights

Przeglądaj magiczne noce świateł św. Augustyna z wygodnego wózka elektrycznego. Odwiedź najważniejsze zabytki najstarszego miasta Florydy podczas wyjątkowej przejażdżki, pełnej świątecznego ducha. Ponad 3 miliony białych świateł zdobi miasto św. Augustyna, co stało się koniecznością dla turystów szukających malowniczej nocy w mieście. Rozpoczynając wycieczkę po nabrzeżu św. Augustyna, otrzymasz nocny przegląd najlepszych miejsc i najjaśniejszych dekoracji. Ta 45-minutowa wycieczka przejedzie przez Plaza de la Constitucion, centrum miasta św. Augustyna, z imponującą choinką i tysiącami świateł zdobiących okoliczne drzewa i liście. Twoja przejażdżka zostanie uzupełniona piosenkami świątecznymi, idealnymi do wprowadzenia nastroju do przechodzenia przez kilka miejsc w mieście, takich jak Flagler College, Lightner Building, między innymi.

St. Augustine: The Black Raven Rum Runners Pirate Show (21+)

5. St. Augustine: The Black Raven Rum Runners Pirate Show (21+)

Wybierz się w podróż statkiem pirackim, oglądając na żywo interaktywny program piracki przeznaczony dla dorosłych. Cały materiał jest odpowiedni dla bardziej dojrzałej publiczności, więc ten rejs nie jest dla osób, które łatwo się obrażają. Ciesz się drinkami z w pełni licencjonowanego baru, bawiąc się dynamicznym i interaktywnym występem. Ambicją ekipy jest dostarczenie najlepszego pirackiego show na Florydzie niezależnie od grupy wiekowej widzów. Spektakl jest przećwiczony, ale nie ma scenariusza, co pozwala piratom improwizować z tłumem. Żadna inna atrakcja nie dorównuje tej ekscytującej i wyjątkowej pirackiej przygodzie.

Św. Augustyna: Bilet wstępu na pływanie z delfinami

6. Św. Augustyna: Bilet wstępu na pływanie z delfinami

Ciesz się możliwością interakcji z delfinami dzięki tej atrakcji w Marineland Dolphin Adventure w St. Augustine. Doświadcz zachowań delfinów, takich jak cel dłoni, uścisk dłoni i jazda na brzuchu delfina. Poznaj te fascynujące stworzenia morskie i nawiąż z nimi więź w wyjątkowy sposób. trzymać płetwy piersiowe i pływać z nimi na brzuchu. Baw się z delfinami dzięki tej zabawnej i bezpiecznej przygodzie dla całej rodziny.

Św. Augustyna: wiosłowanie lub kajaki z delfinami i manatami

7. Św. Augustyna: wiosłowanie lub kajaki z delfinami i manatami

Wejdź na deskę wiosłową lub kajak i uważaj na delfiny i manaty podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Przejdź przez drogi wodne St. Augustine, gdy Twój przewodnik pomoże Ci znaleźć życie morskie w wodach poniżej. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i odkryj różnorodne zwierzęta podczas wiosłowania na desce wiosłowej lub kajaku. Ciesz się aktywnością na wszystkich poziomach umiejętności. Zacznij od demonstracji na ziemi i szybkiej lekcji wody, zanim wyruszysz na poszukiwanie dzikiej przyrody. Ciesz się możliwością zobaczenia delfinów, manatów, żółwi morskich, krabów i nie tylko. Wiosłuj wzdłuż 30-metrowych wydm w Parku Stanowym Anastasia, obserwując po drodze życie morskie.

St. Augustine: wycieczka wózkiem golfowym po nabrzeżu i śródmieściu

8. St. Augustine: wycieczka wózkiem golfowym po nabrzeżu i śródmieściu

Odkryj to, co najlepsze w St. Augustine podczas wycieczki z elektrycznym wózkiem golfowym po otwartej kabinie z certyfikowanym przewodnikiem. Przeglądaj nabrzeże i historyczne centrum miasta, mijając zabytki, takie jak Fontanna Młodości. To idealny sposób dla osób, które chcą zwiedzić miasto, jednocześnie ograniczając spacery do minimum. Po wejściu na pokład wózka golfowego na Plaza de la Constitucion udaj się w kierunku nabrzeża z pięknymi widokami na port Matanzas i Most Lwów. Przejdź przed Castillo de San Marcos w drodze do miejsca Mission Nombre de Dios, gdzie po raz pierwszy przybył założyciel miasta. Przejedź obok Fontanny Młodości, ulicy Magnolia i Starego Więzienia. Po centrum przejdź obok dawnego hotelu Ponce de Leon, alcazar i Casa Monica. Znajdź Dom Gubernatora i jedź wzdłuż Aviles Street, najstarszej ulicy w USA Cofnij się w czasie, gdy znajdziesz się w najstarszej części miasta. Przygotuj się na aparat, mijając przykłady hiszpańskiej i brytyjskiej architektury kolonialnej. Przed powrotem na plac przejedź obok Flagler Memorial Presbyterian Church i zobacz na zewnątrz Hotel Ponce de Leon, gdzie można zobaczyć największą kolekcję witraży Louis Comfort Tiffany.

St. Augustine: Black Raven Tropical Sunset Cruise

9. St. Augustine: Black Raven Tropical Sunset Cruise

Zabawa dla wszystkich grup wiekowych! Przeżyj wyluzowaną wyspiarską atmosferę podczas Tropical Sunset Cruise w Black Raven, popołudniowej wycieczki inspirowanej widokami i dźwiękami Karaibów! Poczuj morską bryzę we włosach, popijając pyszny koktajl Bahama Mama lub dowolny ulubiony drink z naszego w pełni zaopatrzonego baru. Ciesz się dźwiękami ulubionych plażowych hitów Jimmy'ego Buffeta, Boba Marleya i nie tylko! Zamów własną piosenkę u któregokolwiek z piratów. Goście zostaną zaproszeni na 2-godzinny rejs o zachodzie słońca po rzece Matanzas, płynąc na północ obok historycznego St. Augustine w kierunku plaży Vilano. Podziwiaj widoki z innej perspektywy przez Bridge of Lions, obok Castillo de San Marcos, The Great Cross, Vilano Bridge and Pier, St. Augustine Inlet, St, Augustine Lighthouse i przez Salt Run, gdzie w porze karmienia wypływają stada delfinów. Wypatruj orłów bielików na linii drzew! Wybierz się na przejażdżkę pirackim statkiem do raju, tylko na Black Raven!

St. Augustine: Muzeum Tortur, polowanie na duchy i bilety do Tiny Art

10. St. Augustine: Muzeum Tortur, polowanie na duchy i bilety do Tiny Art

Odwiedź Muzeum Średniowiecznych Tortur (z dołączonym audioprzewodnikiem) i zdobądź doświadczenie polowania na duchy oraz wstęp do małej galerii sztuki dzięki temu pakietowi all inclusive. Możesz cieszyć się wszystkimi trzema zajęciami podczas jednej wizyty. Kolekcja średniowiecznych tortur przypomina odwiedzającym o straszliwych niesprawiedliwościach wyrządzanych przez szaleńców i tyranów najbardziej nieszczęśliwym żyjącym w średniowieczu. Na 5000 stóp kwadratowych przerażające, ale zgodne z historią eksponaty i realistyczne rekonstrukcje przedstawiają ponad sto odrażających narzędzi tortur, praktyk i broni używanych w średniowiecznych społeczeństwach. Każdy z sześciu pokoi muzeum ma swój własny przerażający motyw. Na przykład w jednym pokoju znajduje się wahadło, przerażające urządzenie, które obejmowało kołyszące się ostrze, które powoli opadało w kierunku ciała więźnia, ostatecznie rozdzierając jego ubranie i skórę. W innym pokoju można zobaczyć makabryczną praktykę przywiązywania wiadra ze szczurami do tułowia więźnia, a stosowanie ciepła zmusza robactwo do przebijania się przez brzuch i klatkę piersiową. Nie zapomnij poczuć mrożącego krew w żyłach wrażenia z polowania na duchy, korzystając z aplikacji Ghost Hunting. Po zwiedzeniu muzeum przez gości niewielka wystawa sztuki zapewnia ulgę, obejmującą prawie 30 bardzo małych obrazów i miniaturowych rzeźb widocznych tylko przez mikroskopy.

Najciekawsze atrakcje

St. Augustine: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 62
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: St. Augustine

St. Augustine: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St. Augustine? Kliknij tutaj.