Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

St Andrews

Często zadawane pytania dotyczące: St Andrews

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: St Andrews?

Na jakich wycieczkach w: St Andrews obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

St Andrews: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu St Andrews? Kliknij tutaj.

St Andrews: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 737 opinii

Urocza wycieczka do St. Andrews i wiosek rybackich, mnóstwo przystanków na zdjęcia i napoje. Świetny stosunek jakości do ceny, nasz przewodnik (Eric z Berwick) był pouczający i angażujący przez cały czas i zapewniał nam rozrywkę przez całą naszą podróż. Po przybyciu do St Andrews mieliśmy 3 godziny wolnego czasu na zwiedzanie tej uroczej małej wioski. Zatrzymaliśmy się na lunch w kawiarni muzealnej, która była urocza, a następnie spacerowaliśmy po polu golfowym i spacerowaliśmy po sklepach oraz mały postój w lokalnym barze, aby zatankować przed powrotem do Edynburga. W sumie wspaniały dzień był dla wszystkich i nie mogę się doczekać powrotu do Edynburga i na pewno zarezerwuję kolejną wycieczkę.

Pokochałem to. St Andrews ma się dobrze z wycieczką i przystanki w Anstruther i Falkland były również świetne. Skończyło się prawie godzinę w Falkland Palace, który był dość piękny. Nasz przewodnik był bardzo miły i bardzo dobrze zabawny, ale może trochę odrobinę zbyt pobłażliwy w stosunku do osobistego humoru. Preferowana byłaby nieco więcej historii i lokalnych informacji po drodze. Tylko trochę. To długa podróż, więc wypełniam ją odrobiną humoru, ale ... Autobus był bardzo wygodny. Doceniam posiadanie portu USB na siedzeniu, gdy zaczynałem dzień z ładunkiem mniej niż odpowiednim, ale na wszelki wypadek zabrałem swoją ładowarkę.

Aby być wycieczką tak wielu godzin, że nie byliśmy ciężcy, to pomimo podróży nawet z naszą 5-letnią córką. Bardzo punktualna, mała grupa, która jest świetna, przewodnik był wspaniały i sprawił, że podróż była bardzo przyjemna. Również w St. Andrews odbyliśmy pieszą wycieczkę i mieliśmy czas, aby zwiedzić okolicę i zjeść. Zamek Dunnottar wspaniale, nie polecam robić szlaku, jeśli pada deszcz. Polecam wycieczkę w 100%, szkoda, że reszta wycieczek nie poszła z tobą

Relaksująca, pouczająca i świetna okazja do zobaczenia St. Andrews

Przewodnik, David, był bardzo kompetentny w tej dziedzinie. Miły postój w wiosce rybackiej. Odpowiedni czas na wizytę w St. Andrews. Nie spieszyłem się. Dużo czasu, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje i spokojnie zjeść lunch. Ostatni przystanek na zamku przez 5 minut nie był wart. Chciałbym tam 30–45 minut.

Informacyjny

Informacje i rozrywka. Kierowca, czasy i przystanki były dobrze zaplanowane i wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć zabytki.