Srđ
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 10

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Dubrownik: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 710
Sortuj wg::
Dubrownik

Dubrownik

Dubrownik: Najciekawsze atrakcje

Srđ: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Srđ: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Srđ? Kliknij tutaj.

Srđ: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(3 recenzji)

Wycieczka do zrobienia. Podróż trwa 3h30, ale droga jest tak piękna, że nie widać upływu czasu! Przewodnik korzysta z okazji, aby podzielić się z nami ciekawymi komentarzami na temat mijanych przez nas miejsc oraz historii Chorwacji. Dubrownik, zapiera dech w piersiach! 1:30 zwiedzania z przewodnikiem i 3:30 czasu wolnego, świetnie! Mnóstwo czasu na załatwienie tego, co trzeba, miasto, zamek i wiele więcej... Wspaniały dzień, bardzo dobry przewodnik, polecam!

Nasza jednodniowa wycieczka do Dubrownika była niesamowita! W autobusie było wygodnie, a kierowca sprawiał, że najgorszy żyjący pasażer czuł się bezpiecznie! Boran, nasz przewodnik jest wyjątkowy! Tak kompetentny. Widać, że jest dumny ze swojej pracy i dba o to, aby jego wiedza była na właściwym poziomie! Świetnie się bawiliśmy. Świetna wycieczka! Świetna wartość! Gorąco polecam tę wycieczkę! Dziękuję Szara Linia! Mamy nadzieję wrócić!

Podróż przebiegła wspaniale i gładko. Przewodnik był wyjątkowy. Dość drogie, biorąc pod uwagę, że była to mniej więcej podróż autobusem i trzeba było zapłacić za wspinanie się po ścianie, bez jedzenia.

Wycieczka była doskonała. Przez całą podróż dobrze się bawiliśmy. Przewodnik Ivanka był bardzo dobry, kochający zabawę i skromny. Podczas podróży podzieliła się bardzo ciekawymi faktami i historiami.

Świetny przewodnik w autobusie i dobry kierowca. Miałem bardzo kompetentnego przewodnika po pieszej wycieczce.