Wybierz daty

Piazza dei Miracoli

Piazza dei Miracoli: Wycieczki i bilety

Piazza dei Miracoli: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza dei Miracoli? Kliknij tutaj.

Piazza dei Miracoli: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9764 opinii

Jedna z lepszych zarezerwowanych przez nas wycieczek. Bardzo przemyślana, dobrze zorganizowana oraz ciekawa i miejscami zapierająca dech w piersiach. Według nas niezapomnianym jej elementem był lunch z degustacją lokalnych trunków w winiarni (siedząc pod parasolami z widokiem na piękny pejzaż Toskanii) - więc opcja z „opcjonalnym obiadem” jest niejako opcją, której nie można opuścić! Równie ciekawym jej elementem był przystanek w Sienie oraz w San Gimignano. 12 godzin minęło jakby to były 2 godziny. Polecamy bardzo!

Bardzo miła wizyta. Wspinaczka na szczyt „wieży” jest nieco sportowa, ale kiedy już wejdziesz na szczyt, masz mnóstwo czasu na kontemplację widoku (w przeciwieństwie do duomo Brunelleschiego, gdzie trzeba się spieszyć). Z drugiej strony, co ciekawe, ten bilet nie obejmuje baptysterium. Jeśli chcesz odwiedzić to osobny wpis.

To było niezapomniane przeżycie! Poznawanie Toskanii przebiegło dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, cała wycieczka bardzo dobrze zaplanowana, jedzenie pyszne, polecam bez dwóch zdań.

Mieliśmy jednodniową wycieczkę z przewodnikiem Angi i kierowcą Ricardo. Angi była miła i pełna wspaniałej energii, bardzo pouczająca i sprawiła, że długi dzień był zabawny.

Fantastyczny! nie wyobrażałem sobie robienia tego wszystkiego bez trasy. Steffano był niesamowitym przewodnikiem, był zabawny, cierpliwy i pouczający?