Split Wycieczki żeglarskie i rejsy

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Split

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Split?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Split

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Split to:

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Split?

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1766 opinii

Absolutnie fantastyczny!! Jaki mieliśmy zespół! Entuzjastyczny, wiedza i świetna zabawa! Wszystko od początku do końca przebiegało tak gładko, że zatrzymaliśmy się w kilku pięknych zatokach, aby zanurzyć się w wodzie. Moją ulubioną była wycieczka na Hvar. Dostarczony lunch był naprawdę piękny i zaspokajał potrzeby wegetarian i wegan itp. Dużo zabawy i za tak dobrą cenę, aby uwzględnić wszystkie przystanki, wycieczkę po Hvar oraz wszystkie napoje i jedzenie. 100% warte rezerwacji.. pokochasz to! Dziękuję bardzo za wspaniały dzień x

Naprawdę dobrze zorganizowana. Mark lider śrubowy jest bardzo przyjazny i pomocny. Mają sprzęt do nurkowania i zabawki wodne, takie jak sup za darmo. Oferują również wodę i napoje, chorwackie pączki, burgery i arbuzy. Na każdym przystanku zatrzymujesz się na 1-1.30 godziny, co jest idealnym czasem na pływanie. Całkowicie warte tego.

Naprawdę miłe doświadczenie, od personelu po usługi danych, przywitali nas na śniadanie z pączkami z dżemem, bardzo dobry lunch, napój był nieograniczony vuno / woda / lemoniada, naprawdę piękne miejsce poświęcony im czas był odpowiedni. Radzić

Super stosunek jakości do ceny. Wspaniała wycieczka z najlepszą załogą, gwarantowana atmosfera i zabierze Cię w to. Prosty, ale bardzo dobry posiłek. Wyjątkowe ustawienia do pływania lub spacerów.

Świetna wycieczka wspaniała woda wyśmienite jeżdżenie wino oraz napoje w cenie.Bardzo dobra jakość za tą cenę.Bardzo dobrze zorganizowane oraz bardzo przyjazna załoga.