Split
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 397
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Split

Split

Split: Najciekawsze atrakcje

Split: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Split: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3788 recenzji)

Uważam, że ten dzień był bardzo miły. Cały dzień poruszaliśmy się klimatyzowanym autobusem. W sam raz na upały. Marko, nasz przewodnik był bardzo miły i otwarty. Dał nam również możliwość zorganizowania wycieczki z przewodnikiem po parku narodowym. Oczywiście park był bardzo zapełniony, co wynika również z pory roku i pory roku. Faktycznie, myślę, że opłata za wstęp wynosząca 30 euro jest nieco wygórowana. W parku nie mieliśmy zbyt wiele czasu, a szkoda. Moim zdaniem można było sobie oszczędzić późniejszej wycieczki do miasta, bo tak naprawdę nie można tam doświadczyć niczego poza jedzeniem. Z tego powodu dzień się dłużył. Wolałabym mieć dodatkową godzinę w parku dla siebie, niż potem jechać do innego miasta.

Nasz przewodnik Anita był fantastyczny! Była kompetentna i zabawna. Wszystko było dobrze zorganizowane, a Krka była piękna do zobaczenia. Skradin była najlepszą wodą, w jakiej pływaliśmy podczas całej podróży. Gorąco polecam!

Kolega przewodnik był bardzo uważny, miły i zabawny! Ogólnie wspaniały dzień dzięki świetnemu przewodnikowi! Znowu chętnie!

Niesamowita wycieczka. Nasz przewodnik Mate był wspaniały i sprawił, że podróż była niesamowita!

Niesamowite, szczególnie za tę cenę! Bardzo zabawny i świetny przewodnik o imieniu Nina.