Wycieczka całodniowa

Ze Splitu lub Trogiru: Park Narodowy Krka i Šibenik

Ze Splitu lub Trogiru: Park Narodowy Krka i Šibenik

Od 252,29 zł za osobę

Zwiedź Park Narodowy Krka i Šibenik podczas całodniowej wycieczki. Odwiedź wodospady Skradinski Buk oraz Roški Slap i podziwiaj wspaniałą wyspę Visovac. Odkryj Šibenik i katedrę św. Jakuba wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 10 - 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz wodospad Skradinski Buk, jedno z najpiękniejszych miejsc w Parku Narodowym Krka
 • Orzeźwij się pływając w wodospadzie Roski Slap
 • Poznaj śliczne miasteczko Šibenik, gdzie rzeka Krka wpływa do Adriatyku
 • Podziwiaj panoramę malowniczej wyspy Visovac
Pełny opis
Odkryj Park Narodowy Krka i Šibenik podczas tej jednodniowej wycieczki ze Splitu lub Trogiru. Pierwszy postój zaplanowano przy wodospadzie Skradinski Buk, którego okolicę zwiedzisz w towarzystwie przewodnika. Wiele tutejszych kamiennych domów i młynów zostało przekształconych w małe muzea z ciekawymi eksponatami. Z pewnością zachwyci Cię również spacer po niezliczonych dróżkach i drewnianych mostach oraz pływanie przy wodospadach. Kolejny przystanek to wodospad Roški Slap, doskonałe miejsce do pływania i relaksu. Następnie możesz zjeść lunch w typowej dalmackiej restauracji (opcja dodatkowa). Spróbuj wyselekcjonowanych win oraz pysznych tradycyjnych domowych wyrobów, takich jak prosciutto, ser i chleb. Kolejny etap wycieczki to kanion rzeki Krka. W drodze zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki na wyspę Visovac. W Šibeniku zwiedzisz zabytki miasteczka, włącznie z katedrą św. Jakuba, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na koniec wrócisz do Splitu piękną nadbrzeżną drogą, mijając malownicze wioski i wyspy.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do Parku Narodowego Krka
 • Odbiór z głównego miejsca zbiórki i transport powrotny w to samo miejsce
 • Transport minivanem lub autobusem
 • Zwiedzanie Šibeniku
 • Oficjalny przewodnik
 • Pływanie w pobliżu wodospadu
 • Lunch
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 521 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka podzielona na kilka części: pierwszy wodospad Krka, punkt widokowy, drugi wodospad Krka i miasto Szybenik. Każda z nich miała coś do zaoferowania. Piękne widoki, przepyszne jedzenie, okazja do popływania, czy też wiele ciekawostek na temat architektury. Ogromne podziekowania należą się przewodnikowi - Erniemu, który z ogromnym zapałem opowiadał nam wszystko, był bardzo komunikatywny i odpowiadał na wszystkie pytania. Jego charakterystyczne nawoływanie "My friends!" jest nie do podrobienia i sprawia, że człowiek od razu się uśmiecha. Jedyny minus, ale niezależny od organizatorów, to brak możliwości kąpieli przy dużym wodospadzie. Moja partnerka była na to dość mocno nastawiona, a kąpiel na terenie małego wodospadu nie była już dla niej tak atrakcyjna. Poza tym wszystko super. Polecamy opcję skorzystania z posiłku oferowanego przez Erniego. Niedrogo, a można spróbować przepysznych, regionalnych specjałów.

Czytaj dalej

3 września 2021

Bardzo podobała mi się ta trasa. Odbiór był łatwy i na czas. Nasz przewodnik Ernie był niesamowity. Co za postać. Bardzo pouczający idealny przewodnik. Mini autobus był nowy, bardzo czysty z klimatyzacją. Wejście do parku narodowego było łatwe, ponieważ Ernie wszystko zorganizował. Ta trasa tęskniła za wszystkimi tłumami, udając się najpierw do Krka. Jeśli Ernie daje ci opcję lunchu, weź to. Jest to typowy chorwacki ser i wędliny oraz sałatka i wino. Pyszne w fantastycznej lokalizacji. Dalej do Sibinika. Ernie dał nam trochę informacji i zostawił nas do zbadania. Wizyta w kościele jest koniecznością. Powrót do Splitu. W sumie fantastyczny dzień. Dziękuję Ci.

Czytaj dalej

16 września 2019

Świetna wycieczka łącząca scenerię i kulturę

Zaleca się podróż w głąb lądu do parku narodowego Krka; wodospady i rzeki są piękne i mieliśmy szczęście być tam, zanim nieuchronnie zgromadziły się tłumy. Nasz przewodnik Ernest był bardzo dobrze poinformowany i dał nam osobiste spojrzenie na przeszłość i najnowszą historię obszarów, przez które przejeżdżaliśmy. Bardzo dobry stosunek jakości do upakowanego dnia.

Czytaj dalej

14 września 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 28160