Wybierz daty
Split

winnice i degustacja win

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu winnice i degustacja win w: Split

Oprócz atrakcji typu winnice i degustacja win jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 72 opinii

Dobrze zorganizowany dzień, dużo wolnego czasu, który był przyjemniejszy na zwiedzanie Wizyta nad wodospadem z wolnym czasem niż wycieczka łodzią z możliwością pływania po przyjeździe (znowu w wolnym czasie). Polecam działalność PS: dodatkowa opłata do zapłaty w dniu przyjazdu za wejście na stronę. Jeśli jesteś studentem, nie zapomnij o legitymacji studenckiej, aby skorzystać z tej stawki.

Wycieczka po wodospadach była naprawdę niesamowita! Miałeś dużo wolnego czasu, a przewodnik zostawił Cię samego. Dzięki grupie whats przewodnik znów był blisko. Komunikacja była również bardzo dobrze zorganizowana przez grupę. Może wskazówka, że trzeba dopłacić do parku narodowego, może przydałoby się, gdyby organizacja dała nam znać ponownie.

Doskonałe doświadczenie. Przyjechaliśmy o 8:15 przed miejscem spotkania. Około 1h20 autobusem, czas wolny w parku z przewodnikiem, który był super. Miała na imię Carla i była dostępna przez WhatsApp. Po chwili w parku krótka wycieczka łodzią, aby dołączyć do reszty grupy. Nie żałuję ! Taniej jest też jechać z nimi niż jechać sam autobusem lol

Piękne miejsce, wybraliśmy się na popołudniową wycieczkę, która była dla nas wystarczającą ilością czasu, ale jeśli chcesz więcej odkrywać i mieć więcej czasu w skradin, zarezerwuj wczesną wycieczkę. Weź ze sobą gotówkę za wejście do parku, którą płacisz w autobusie, dzięki temu otrzymasz zniżkę na bilet.

Wycieczka była świetna. Przewodnik też. Autobus przyjechał na czas. Cała organizacja była na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o park przyrody Krka, jest naprawdę wspaniały. Byliśmy tam w bardzo upalny dzień, a przebywanie w lesie było odświeżające. Polecam z zamkniętymi oczami!