Split
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Split

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Naprawdę podobała mi się wycieczka! Nasza przewodniczka Jurika była fenomenalna, cudowna! bardzo uważny, zabawny, opiekuńczy, znał i opanował wszystkie informacje o wycieczce i wszystkim o Jeziorach Plitwickich. Spóźniłem się na lot, który starannie skontaktował się z Uberem, aby pilnie zabrał nas na lotnisko! Nasza wycieczka nie mogła być lepsza. dzięki naszemu przewodnikowi Jurika! Jeśli wybierasz się na tę wycieczkę z tego przewodnika! On na pewno jest najlepszy ze wszystkich!

Podróż była długa, więc może znajdź lepsze miejsce na podróż do Plitvic. Poza tym miło było nie mieć przewodnika. Jazda była spokojna, ale Plitvice zapierały dech w piersiach! 4 godziny wystarczą, aby przejść całą drogę na północ, a następnie zejść do wielkich wodospadów. Jestem samotną podróżniczką, więc potrzebowałam windy, a po drodze spotkałam wspaniałych ludzi, którzy pozwolili mi dołączyć do nich podczas wędrówek.

Fantastyczna wycieczka do Jezior Plitwickich. Jazda była cudowna, przez wzgórza i góry, piękne krajobrazy. Jeziora są nie z tego świata, kolor jest niesamowity. Zdecydowanie polecam! Jazda jest trochę długa, ale jest tego warta!!

Michael, nasz przewodnik, był bardzo przyjazny! Park był piękny i było to wspaniałe doświadczenie!

Świetny przewodnik po wizycie we wspaniałym miejscu!