Dodaj daty

SplitTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Split Transport z lotniska i na lotnisko

Split: transfer łodzią motorową z lotniska do miasta Hvar

1. Split: transfer łodzią motorową z lotniska do miasta Hvar

Zarezerwuj prywatny transfer wodny z lotniska w Splicie na wyspę Hvar (miasto Hvar) wygodną łodzią motorową i profesjonalnym kapitanem. Najlepszym sposobem, aby dotrzeć bezpośrednio na wyspę Hvar, jest rejs statkiem, bez korków i czasu traconego na czekanie na promy i spędzanie czasu w korkach w Splicie. Podczas tej przyjemnej przejażdżki łodzią motorową będziesz mógł podziwiać piękno Adriatyku i pobliskich wysp. Twój kapitan będzie czekał na Ciebie po przybyciu i przewiezie Cię do portu minivanem, a stamtąd popłyniesz łodzią motorową na Hvar.

Prywatny transfer w jedną stronę z Dubrownika do Splitu

2. Prywatny transfer w jedną stronę z Dubrownika do Splitu

Skorzystaj z tego wygodnego prywatnego transferu z Dubrownika do Splitu, który obejmuje usługę „od drzwi do drzwi” i jest wyceniony dla maksymalnie 3 pasażerów. Jedź komfortowym, klimatyzowanym vanem Mercedes Vito lub Renault Master Executive, podziwiając piękne krajobrazy wybrzeża Adriatyku i przybrzeżnych wysp podczas 5-godzinnej jazdy. Transfery są dostępne przez cały rok, z bezpiecznymi i niezawodnymi kierowcami posiadającymi zezwolenie turystyczne. Twój profesjonalny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą przed Twoim hotelem lub kwaterą prywatną w Dubrowniku o umówionej godzinie odbioru, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Stamtąd możesz usiąść i zrelaksować się podczas podróży wygodnym pojazdem do miejsca docelowego w Splicie.

Transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie

3. Transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie

Zarezerwuj prywatny transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie. Zrelaksuj się i podziwiaj scenerię, podczas gdy kapitan wykonuje całą pracę za Ciebie. Po spotkaniu ze swoim kapitanem we wcześniej ustalonym miejscu spotkania, wskoczysz do swojej prywatnej łodzi motorowej i będziesz cieszyć się widokami, gdy kapitan ładuje Twój bagaż. Gdy już będziesz na pokładzie i będziesz gotowy do drogi, wyruszysz do portu w Splicie. Nie trać czasu na siedzenie w korku lub czekanie na prom, to najszybszy i najbardziej relaksujący sposób na zakończenie lub rozpoczęcie wakacyjnej przygody. Po przybyciu do portu w Splicie kierowca będzie czekał na Ciebie z klimatyzowanym minivanem, gotowym do wejścia na pokład. Gdy tylko Ty i Twój bagaż znajdziecie się na pokładzie, kierowca wyruszy na lotnisko w Splicie, aby zakończyć podróż. Ten transfer może obsłużyć do 10 osób plus bagaż.

Lotnisko w Splicie (SPU): Prywatny transfer do portu wycieczkowego w Splicie

4. Lotnisko w Splicie (SPU): Prywatny transfer do portu wycieczkowego w Splicie

Komfortowy prywatny transfer z lotniska w Splicie do / z portu wycieczkowego w Splicie. Wszystkie pojazdy w pełni licencjonowane i ubezpieczone. Nasze samochody wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia do wyjazdu w każdy zakątek świata w każdych warunkach pogodowych, w tym dodatkowe mocowania sprzętu sportowego i innego. Na życzenie Państwa turystów posiadamy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Pojazdy są czyste wewnątrz i na zewnątrz; nasi kierowcy zawsze są dobrze ubrani i zawsze zwracają uwagę na naszych gości. Mówią w języku angielskim. Spotkają cię z tabliczką z imieniem; pomoc z bagażem i po przybyciu na lotnisko/port.

Lotnisko w Splicie: prywatny transfer Novalja, Zrce, Simuni, Pag

5. Lotnisko w Splicie: prywatny transfer Novalja, Zrce, Simuni, Pag

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Splicie (SPU) i podałeś numer lotu, będziemy śledzić Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Splicie (SPU), możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w rejonie Novalja, Zrce, Kolan, Pag. Jazda trwa około 2 godzin. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów. Po drodze na Pag Bridge jest świetna okazja do robienia zdjęć, jeśli poprosisz kierowcę o zatrzymanie się, zrobi to

Ze Splitu: Prywatna taksówka wodna z lotniska do portu Hvar

6. Ze Splitu: Prywatna taksówka wodna z lotniska do portu Hvar

Wylądowałeś na lotnisku w Splicie i potrzebujesz transferu na Hvar? Po opuszczeniu samolotu nasz personel będzie na Ciebie czekał z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Następnie będą eskortować na naszą łódź w zatoce Divulje i możesz rozpocząć wakacje! Transfer ze Splitu lotnisko na Hvar powinno trwać półtorej godziny i unikniesz czekania w kolejkach i mając do czynienia z szalonymi tłumami na katamaranie. W ten sposób możesz cieszyć się świeżym powietrzem, zapach aerozolu, lekka bryza i wspaniały widok na chorwackie wybrzeże i wyspy. Nasze wygodne łodzie motorowe są sterowane przez profesjonalnych kapitanów, którzy sprawią, że Twoja podróż będzie bezpieczna, szybko i pomóc podróżować w dobrym stylu. Ze Splitu możemy zabrać maksymalnie 12 osób na wycieczkę z lotniska na Hvar i odwrotnie.

Lotnisko w Splicie: Prywatny transfer w jedną stronę do/z Zadaru

7. Lotnisko w Splicie: Prywatny transfer w jedną stronę do/z Zadaru

Przed odbiorem skontaktuje się z Tobą szofer. Naszą preferowaną metodą komunikacji jest Whatsapp, więc prosimy o włączenie urządzenia mobilnego. Zostaniesz odebrany nowym modelem pojazdu odpowiednim do liczby podróżujących pasażerów. Twój szofer załaduje bagaż i wyruszysz w drogę. Po drodze możesz dostosować swoją podróż, prosząc o włączenie lub wyłączenie muzyki, ustawienie klimatyzacji na żądane ustawienia, lampki do czytania na tylnych siedzeniach... Jeśli musisz się zatrzymać z jakiegokolwiek powodu... papierosa, wezwania natury lub po prostu rozprostować nogi, po prostu zapytaj kierowcę, a on chętnie to zrobi. Zostaniesz wysadzony w wybranym przez Ciebie miejscu, a Twój szofer rozładuje za Ciebie bagaż.

Lotnisko w Splicie: Prywatny transfer w jedną stronę z/na wyspę Murter

8. Lotnisko w Splicie: Prywatny transfer w jedną stronę z/na wyspę Murter

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Splicie (SPU) i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Splicie (SPU), możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w rejonie Murter Jazda trwa około 1 godziny. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Ze Splitu lub Trogiru: Prywatny transfer do Dubrownika?

9. Ze Splitu lub Trogiru: Prywatny transfer do Dubrownika?

Oferujemy niezawodny całodobowy transfer taksówką na każdy rodzaj imprezy w Chorwacji. Zabieramy klienta o określonej godzinie na lotnisko, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, port i Aci-marina i dowozimy go do wybranych lokalizacji. Klientom przylatującym samolotem, statkiem lub pociągiem oferujemy: · W terminalu na klienta czeka doświadczony kierowca · Kierowca będzie trzymał tabliczkę z nazwiskiem klienta · Kierowca pomoże klientowi z bagażem · Pojazdy są czyste, klimatyzowane i przestronne

Sarajewo: Prywatny transfer w jedną stronę do / ze Splitu

10. Sarajewo: Prywatny transfer w jedną stronę do / ze Splitu

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem między Sarajewem a Splitem lub na odwrót. Określ godzinę, o której chcesz zostać odebrany, a następnie wskocz do środka i zrelaksuj się podczas jazdy do miejsca docelowego. Otrzymaj orzeźwiającą butelkę wody, która jest wliczona w cenę. Oszczędź sobie kłopotów związanych z noszeniem ciężkich toreb, poruszaniem się środkami transportu publicznego lub czekaniem w kolejce na taksówkę. Wybierz między sedanem, kompaktowym minivanem lub minivanem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Sarajewa, czy Splitu, powita Cię kierowca, który będzie na Ciebie czekał z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wskocz do klimatyzowanego pojazdu i ciesz się butelką wody w domu. Ruszaj i zrelaksuj się, wiedząc, że Twój kierowca fachowo poradzi sobie z często trudnymi drogami w Bośni i Hercegowinie oraz Chorwacji. Skorzystaj z okazji, aby podziwiać malownicze widoki.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Split

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Split obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Split: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.