Wycieczka z przewodnikiem

Split: wycieczka po plenerach filmowych „Gry o tron”

Organizator atrakcji: Gray Line Croatia - A4y

Split: wycieczka po plenerach filmowych „Gry o tron”

Organizator atrakcji: Gray Line Croatia - A4y

Od 164,43 zł za osobę

Odkryj Split i poznaj jego starożytne ulice podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź miejsca lokalizacji nagradzanej „Gry o tron” w centrum miasta, a także Pałac Dioklecjana.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1.5 - 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz miejsca w Splicie, gdzie kręcono liczne sceny serialu „Gra o tron”
 • Podążaj śladami swoich ulubionych bohaterów serialu
 • Wejdź do piwnic Pałacu Dioklecjana
 • Dowiedz się ciekawych historii na temat tworzenia serialu
Pełny opis

Poznaj historyczne miasto Split podczas wycieczki po miejscach, w których kręcono legendarny serial telewizyjny HBO „Gra o tron” i poznaj historię miasta, podążając śladami wszystkich swoich ulubionych postaci. Twój przewodnik jest prawdziwym fanem „Gry o tron” i zabierze Cię w niesamowitą podróż podczas zabawnej wycieczki, która łączy prawdziwą historię Splitu ze specjalnym akcentem na dokładne miejsca, w których kręcono słynny serial telewizyjny.

Odwiedź kilka lokalizacji filmowych w centrum Splitu, takich jak piwnice Pałacu Dioklecjana, gdzie Daenerys trzymała swoje smoki w sezonie 5, oraz miejsce, w którym mieszkali niewolnicy Meereenese z sezonu 4. Podziwiaj, gdy magia serialu ożywa na twoich oczach. Posłuchaj faktów i opowieści o procesie filmowania i dowiedz się o Splicie, jego historii i znaczeniu w Dalmacji, których nie znajdziesz w przewodnikach.

Wliczone w cenę
 • Lokalny przewodnik
 • Wstęp do piwnic Pałacu Dioklecjana (gdzie kręcono liczne sceny „Gry o tron”)
 • Posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Biuro Gray Line, Obala hrvatskog narodnog preporoda 21, Split Promenada Riva. Znajdź szyld „Gray Line” i pracowników biura w koszulkach z napisami „Gray Line”. Dokładne współrzędne: szerokość 43.507564, długość 16.439579. Bądź w miejscu zbiórki na 15 minut przed planowanym rozpoczęciem wycieczki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 274 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Świetna wycieczka w małej grupie

Trasa była bardzo dokładna, z dużą ilością informacji na temat historii Splitu i lokalizacji Game of Thrones. Naszym przewodnikiem był Peter, który z pewnością znał swoje rzeczy. Moją niewielką krytyką było to, że mówił bardzo szybko i trzeba było naprawdę się skoncentrować, aby nadążyć za nim. Czas wycieczki na plac (i na najlepszej pozycji) był idealny (i mógł dobrze uwzględnić szybkość dostarczania informacji). Ogólnie przyjemna trasa i na pewno poleciłaby to innym fanom GOT.

Czytaj dalej

26 września 2019

To była całkiem niezła trasa! Nasz przewodnik był zabawny, kompetentny i wiele nam opowiedział o historii Splitu, a także GoT. Pokazał nam zdjęcia i powiązał je z miejscami, w których stoimy. Moją jedyną krytyką może być posiadanie zestawów słuchawkowych, ponieważ często miałem trudności ze słuchaniem naszego przewodnika podczas wszystkich innych tras wokół nas. Podsumowując, podobała mi się trasa!

Czytaj dalej

19 września 2019

Wycieczka po Splicie

Mieliśmy świetną trasę po Game of Thrones z dodatkową korzyścią, jaką było poznanie historii splitu. Trasa została zorganizowana idealnie w czasie, aby być świadkiem kilku (nie zapewniających spoilerów) codziennych czynności / czynności, które mają miejsce w Splicie. Przewodnik był doskonały, dobrze przemyślana trasa i historia / wyjaśnienie i ogólnie rzecz biorąc, był wart swojej ceny.

Czytaj dalej

1 września 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 63335