Split Parki narodowe

  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Split

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Split?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Split

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Split to:

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Split?

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1781 opinii

Wycieczka do Krka była świetna! Kierowca kierował delikatnie, dlatego też nie czułam się źle w autobusie. (Mam chorobe lokomocyjną) Autobus był klimatyzowany. Piękne widoki. Wycieczka trwała 8 godzin. Zbiórka o 8:15 - nie musisz przychodzić 15minut wcześniej by załapać się na zbiórkę. Musisz mieć wypłacone pieniądze! 85kun kosztuje bilet dla dorosłego, dzieci wchodzą gratis. Drogie jedzenie na miejscu, za piwo 40kun. Kawa 25kun, reszty nie wiem bo jedzenie mieliśmy swoje. :) Na WhatsApp Marta wysłała nam mapę oraz informacje. Po wyjściu z autobusu każdy zwiedza Krka na własną rękę. Macie 5 godzin na samotne zwiedzanie. Jednak na końcu jest przepływ 20minutowy łódką. Piękne widoki więc przyjdz i ustaw się w kolejkę. Jeśli wykupisz degustacje to musisz przyjechać wcześniej na koniec wycieczki (12:30) i nie możesz popływać w jeziorze na samym końcu. Weź ze sobą strój i buty do wody!

Everything was great, very well planed, the guide Ivan tell a lot about Krk Park and he take care about timing and whole group, he answer all the questions. I recommend this trip for everyone.

The Krka waterfalls are pretty and good to see it in Autumn when leaves are colorful and it's not so hot and crowded. Tour company and especially the guide - first class!

Przewodnik wybrał optymalną trasę, w mojej opinii zobaczyliśmy wszystkie atrakcje. Bardzo dobra organizacja.

wspaniała wycieczka, super organizacja, super przewodnik